Skocz do zawartości

Tylko 10 dni...


karo1983

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

wczoraj dostałam swoje pierwsze feromony (PHEROMAX), zakup był raczej w akcie desperacji... jestem w związku prawie 2 lata z Anglikiem... niestety na odległość, widujemy się dość regularnie bo raz w miesiącu, plan przeprowadzki już miałam, a tu nagle tydzień temu powiedział że już chyba nie czuje tego co kiedyś i chyba nie jest zakochany we mnie, aczkolwiek fizycznie dalej go pociągam i dalej bardzo mu na mnie zależy, a do tego jestem jego najlepszym przyjacielem...nie spodziewałam się tego. Oczywiście miałam jakieś podejrzenia że coś jest nie tak ale myślałam że może ma jakieś gorsze dni...Lece tam w sobotę, zgodził się dać nam ostatnią szansę...mam 10 dni aby go znów rozkochać... nie wiem jak będzie... na razie raczej mam depresję ale staram się pozytywnie myśleć...co mi więcej zostało...

Dziś pierwszy dzień testów... szczerze to czytałam różne opinie o zapachu... Ja nie czuję żadnego zapachu...może leciutko słodkawy (oby tam wody nie było zamiast feromonów ;) nie nakładałam też dziś dużo, tylko odkręciłam buteleczkę i wężykiem przejechałam po szyi i pod nosem. Nie poczułam żadnego gorąca... tylko po jakimś czasie może lekkie pobudzenie... obserwacje... hm kolega w pracy powiedział że mam ładna bluzkę... ale to się chyba nie liczy bo bluzka jest naprawdę ładna... a może...

Na razie to tyle... Mam nadzieję że feromony na niego podziałają i będzie mi łatwiej go ponownie zdobyć...

 

Chcecie to komentujcie, ale szczerze wolałabym rady pozytywne, nie typu zapomnij i tego kwiatu to pół światu, bo w tym momencie chciałabym tylko tego jednego...

 

Obym była wyjątkiem od reguły...

 

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym dniu mogę powiedzieć że chyba coś działa :) szefowa która jest zawsze...um...dzis była bardzo miła, też pochwaliła bluzkę... więc chyba coś w tym jest bo przecież nie pierwszy raz w niej byłam. Co do mojego odczuwania... zauważyłam że jestem bardziej wyczulona na zapachy... dziwne... mieliście/macie tak?

Jutro się lekko psiknę... bo jak pisałam wcześniej dla mnie to nie ma prawie zapachu, wiec może ja potrzebuję więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj raczej bez rewelacji... nic się nie działo, więc dziś postanowiłam psiknąć się, tym razem już poczułam zapach... który mi przypomina red bulla... i cały czas mam wrażenie że to po prostu utrwalacz do perfum :( bo przez cały dzień je czuć...czy coś się dzieje... ładna jestem to faceci się gapią i tyle. Prawdziwy test będzie w sobotę...oby udany dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby był udany, tylko nie przeholuj z fero :)

Ja czuję feromony ale dla mnie to taki całkiem przyjemny zapach, nie śmierdzą mi potem, ani sikami, ani niczym takim co nos wykręca. Jak się psiknę za dużo to się robię czerwony, tak samo jak wypiję trochę wódki... ciśnienie :P

Niestety w pracy nie bardzo mogę użyć Pheromaxu bo większość jest facetów, dlatego używam P6 albo Chikary :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

P6 dla mnie w pracy jest złotym środkiem na wszystko. Bardzo dobrze wpływa na otoczenie, ludzie respektują moje zdanie, nawet dyrektor. Ostatnio zrobiłem przerwę w stosowaniu feromonów to mi w pracy powiedzieli, że trochę pyskuję itp.. a wszystko było tak samo jak z feromonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ten P6 w przezroczystej buteleczce z czarnym korkiem?

 

Ja mam taki, prócz tego mam stary w czarnym plastykowym atomizerze, który działa trochę inaczej i jeszcze mam P6 10 krotny koncentrat - ale tamtego nigdy nie stosowałem - ma bardzo duże stężenie i jest chyba tylko do rozcieńczania z perfumami. Na świecie ma lepsze opinie od podwójnego koncentratu 5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności