Skocz do zawartości

Dwie imprezy z PHX OXY


elegancki86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników.

 

Chciałbym się podzielić doświadczeniami z dwóch imprez na których stosowałem pheromaxa oxy. Nadmienię że ciężko mi stwierdzić ile tak naprawdę aplikowałem bo nie przykładałem do tego zbyt dużej uwagi. zacznę dopiero teraz żeby znaleźć tą dawkę idealną. Aplikowałem z małej próbki 1 ml do której sobie przelewam trochę strzykawką i co zabieram ze sobą na impreze.

 

Impreza pierwsza. Duża dyskoteka

 

Zaaplikowałem fero z próbki przechylenie na palec dwa albo i trzy razy na szyję za uszy, nadgarstki. przykryłem gorgio armani attitude extrteme. Byłem jeszcze wtedy trzeźwy i stałem sobie tak po prostu na sali. Ogólnie nic się nie działo oprócz tego że moja kumpela chciała mnie zagadać ale nie wiem czy to przez fero czy tak dobrze ją wyczesało po białym bo wiem że wtedy coś zapodała. Miałem jej dość i poszedłem do baru na drinka gdzie przysiadły się do mnie dwie nieznajome laski i oczywiście gadka do mnie jak zaczarowane. tak jak by nawet i rywalizowały ze sobą. Coś niesamowitego. Później z nimi na parkiet i tam też się działo bo dziewczyny z innych kółek bardzo często spoglądały na mnie. Ja byłem jednak wierny koleżankom z którymi się bawiłem. Potem poszliśmy do loży i wręcz byłem lizany po policzku i uchu przez tą panią która pierwsza do mnie zagadała. W między czasie też jakaś dziewczyna podeszła i zaproponowała że jeśli mam ochotę pobawić się z pięcioma dziewczynami w kółku to zapraszają i z uśmieszkiem odeszła. Wiele było fajnych akcji do pewnego momentu kiedy byłem już trochę wstawiony aplikowałem znowu dla zwiększenia chyba efektu i to co sie stało to był szok. Wbijam na parkiet tańcząc a tam ludzie uciekają. Jak był ogólnie ścisk to ja miałem półtora metra do okoła wolnego miejsca. Ludzie dziwnie się zachowywali i niestety musiałem się ewakuować na dwór. Jednym słowem przesadziłem że szok. A nadmienię że tamta koleżanka miała zostać ze mną do końca imprezy i niestety się zmyła wcześniej i widać było że napalenie już jej przeszło.

 

Impreza druga. Mały klubik.

Bez alkoholu w ramach testu fero nie nastawiony na zabawę tylko obserwację

 

Zaaplikowałem pół psiknięcia na nadgarstek roztarłem o drugi i na szyję. Przykryłem tymi samymi perfumami i w salę. Stoję sobie z piwkiem pod taka barierka co dzieli parkiet ze stolikami i w sumie po jakimś czasie nie widzę żadnych efektów. Stwierdziłem że to mało. Poszedłem do toalety i z tej próbki jedno przechylenie na palec i za ucho. Wracam w to samo miejsce i po pięciu minutach to co się działo to nie do opisania. Tańczyło blisko jakieś 10 - 11 dziewczyn w trzech kółkach czyli takie trzy paczki psiapsiuł. W pewnym momencie wszystkie zaczęły się dziwnie zachowywać tak energiczniej tańczyć no i poprawianie włosów dekoltu spudniczek itd. Dwie to nawet wachlowały przed twarzami bo tak im się zrobiło gorąco że nawet wypieków dostały. Nie wspomnę już o tym że ich spojrzenia mnie tak osaczały że aż głupio się czułem bo takie były głębokie. Dodatkowo coraz bliżej mnie tańczyły że prawie wcisły mnie w barjerkę. Nawet z jednymi tańczył przypakowany i wydziarany koleś który myslałem że z zazdrości mi wytrąbi w twarz a ten kazał mi się bawić bo te gorące laski na mnie lecą tak powiedział. Później była rywalizacja między dziewczynami bo co troche któraś podchodziła i się ocierała chba prosząc o moją reakcję ale ja niestety nic tylko odwzajemniałem spojrzenia i uśmiechy. naprawdę coś niesamowitego. Komentujcie i opisujcie swoje historie z PHX OHY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak miałeś wielkie szczęście z dziewczynami :D. To co opisałeś mi się też zdarza po Pheromax(zwykłym), ale zwykle są to 3 dziewczyny na cały klub. Jeszcze nie do końca ogarniam działanie feromonów bo raz działają raz nie i cały czas nie wiem od czego to zależy - taka mała technika, którą stosuję na dziewczyny w klubach :twisted: . Jeżeli jest gorąco w całym klubie(duchota, że ciężko oddychać), wtedy idziesz pod nawiew(u nas są wiatraki) i tańczysz. W taki oto łatwy sposób zwiększyć zasięg feromonów :).

 

Co do głębokich spojrzeń to jest to ewidentny efekt działania Pheromaxa. Spojrzenie jest zawsze to samo, a dziewczyna lekko zdezorientowana o co chodzi. Jeżeli to zauważysz to jesteś na wygranej pozycji. Dziewczynę w tym momencie nie obchodzi co mówisz, możesz nawet mówić o bzdetach bo zależy jej tylko na tym, żeby być blisko ciebie. Jak nie wierzysz to sprawdź patrząc się jej głęboko w oczy(oczywiście po jakiejś godzinie znajomości), a będzie ci pokazywać IOI na pocałunek.

 

Jedyną wadą Pheromaxa jest to, że działa tylko na imprezie :(. Po niej dziewczyny najczęściej nie chcą mieć z tobą nic wspólnego. Nie testowałem oxy więc nie wiem i mam do ciebie pytanie. Czy utrzymujesz jakiś większy kontakt z dziewczynami po imprezach. W sensie jakieś spotkania itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmienię że było jeszcze tak że jak już dziewczyny z jednego kółka tak podbijały do mnie a ja nic to chyba trochę speszone albo nie wiem jak to określić przeniosły się na drugi koniec sali w inne miejsce (mały klubik) ale szczególnie jedna cały czas na mnie zerkała tak głęboko jak ją na tym łapałem to po chwili odwracała głowę. Nawet później podeszła i zagadała coś w stylu czy na trzeźwo dzisiaj bo nic się nie bawię ocierając się o mnie. Ja jedynie odparłem że prowadzę auto i w sumie na tym się skończyło bo ja nic nie robiłem dalej. W sumie nie miałem weny tego dnia na imprezę tylko tak wyskoczyłem.

 

Na twoje pytanie odpowiem tak. nie wiem jak to jest z tym kontaktem po imprezach bo na razie jestem w takim dziwnym okresie w życiu po stałym związku i nie mam ochoty na razie na nowe. muszę dojść do siebie a też nie chcę komuś za bardzo d**y zawracać a później zostawiać i następnie też bywam przeważnie tylko w trzech klubach bo mi tam odpowiada i nie chcę wyjść na jakiegoś kobieciarza że co impreza to inna bo lata tez mam już swoje i do czegoś zobowiązują. Tak robiłem jak miałem 20 lat. A nie spotkałem jeszcze na imprezie teraz jakoś ostatnio kobiety na widok której zmiękły by mi nogi.

 

Raz była taka sytuacja i spotkałem się z dziewczyną na drugi dzień ale się trochę rozczarowałem jej zachowaniem. Ale nie mogę powiedzieć była strasznie napalona i żeby nie moje hamulce to jak ją odwoziłem chciała jechać do lasu (wiadomo po co) ale chciałem jej posuwać ani się całować bo według mnie jak na jej wiek była jebnięta czego nie zauważyłem na imprezie bo trochę dałem w palnik. A po takich można się różnych rzeczy spodziewać.

 

To tyle. Nie wiem sam czy te dawki były odpowiednie czy nie. Przerąbane że to trzeba tyle testować żeby dojść do perfekcji. opisz swoje sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyną wydaję się, że to alkohol na nie tak działa i nie mają w ogóle pojęcia, że to feromony.

 

Co do moich przypadków to było tak, że dziewczyny po dłuższym kontakcie z feromonami traciły wewnętrzne hamulce. Może to zabrzmi dziwnie, ale parę razy zdarzyło się tak, że mogłem z dziewczyną zrobić wszystko(i tutaj pojawiło się we mnie moralność, jeżeli chodzi o feromony). Koleżanki nawet były strasznie podejrzliwe co do mnie. No i kończyło się tak, że na następny dzień dziewczyna mówiła, że przeprasza, że nie mogła zapanować nad sobą, że to wszystko przez alkohol. Poza tym odniosłem dziwne wrażenie, że one się po prostu mnie boją. Dlatego właśnie chciałem poprawić moje zaufanie poprzez oxy lub btb.

 

Co do tańczenia to myślałem, że to mi się tylko wydaję, ale jeżeli u ciebie jest też tak, że dziewczyny tańczą bardzo blisko, po czym jak je zlewasz to uciekają na drugą stronę sali, więc chyba coś w tym jest. Poza tym pojawia się jeszcze coś takiego, że dziewczyna się ociera o mnie, dosłownie idzie tam gdzie ja tańczę, a jak się na nią patrzę to olewka(mało jest takich, zwykle są to najładniejsze dziewczyny w klubie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję dokupić btb bo podobno w mix jest niezły jak tu dotąd wyczytałem no i największy problem to z ta dawką idealną. Ja jeszcze trochę potestuję tak normalnie i chyba pojadę gdzieś do innych klubów tam gdzie mnie nie znają i po prostu będę podrywał te niewiasty żeby zobaczyć jakie będą reakcje po imprezach czy będą dalej podjarane czy też nie bo nie chcę sobie psuć opinii tam gdzie ja się bawię ze znajomymi. z tymi fero to jest ruletka normalnie i chyba zużyje cały flakon i jeszcze nie będzie tej idealnej dawki znał. Co do tego co piszesz to wydaje mi się że może przesadziłeś z ilością skoro jest olewka. nie wiem już co o tym myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam swój ulubiony klub i chodzę tam co tydzień, a jeszcze o dziwo nie wpadłem dwa razy na te same dziewczyny, może dlatego, że duże miasto?

 

W sumie może i racją, że dawka za duża, bo poza tym daję jeszcze pod nos i za uszami NPA. Co do BTB to nie wiem do końca czy to działa czy nie. Testowałem kilka razy, ale jakiś super efektów nie było(razem z NPA). Może trochę ludzie stawali się bardziej rozmowni, ale to wszystko - miałem dwie chusteczki promocyjne

 

Chciałbym jeszcze się dowiedzieć właśnie od czego zależy hipnotyczne spojrzenie dziewczyn - jaką dokładnie dawkę trzeba mieć i czy musi to być jakiś szczególny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak sam nie wiem jak to jest bo nie poszedłem wtedy właśnie do żadnej z tych dziewczyn bo jak już wcześniej pisałem nie pojechałem tam się bawić. Bo jest możliwe że te spojrzenia były przez to że za dużo bo ja sam miałem lekką "banie" jak po mocnym piwku ale nie bolała mnie głowa co podobno jest oznaką przedawkowania. A może akurat była idealna tego nie wiem bo za krótko testuję.

Dobrze by było żeby wypowiedzieli się eksperci co używają już długo PHX OHY.

 

A i jeszcze ci streszczę jedną akcję tym samym klubie sytuacja autentyczna. Pojechałem autem tak tylko spotkać się z kumplem. Powiedzmy, że jakieś 2h po aplikacji tylko zabij a nie wiem ile tego dałem. Siedzę sobie na hokerku tyłem do baru i dosiadła się obok pewna laska w każdym razie trochę delikatnie podpita. Po pewnym czasie kilka spojrzeń, mój uśmiech do niej, schodzi i tańczy dla mnie tyłem bawiąc się włosami i spoglądając na mnie z kórwikami w oczach. Wziąłem ją za rękę przyciągnąłem do siebie i dyskusja. Ona podjarana więc zaproponowałem po jakiś 10 min żeby wyjść na dwór na świeże powietrze. Poszła śmiało jak ja to mówię wziąłem ją jak 5 zł z lady i pod pretekstem napicia się energetyka do mojego auta. Dalej nie muszę streszczać lecz po wszystkim odwiozłem ją pod klub i poszła. Nie brałem nawet numeru a ja do domu. Była to chyba kobieta co z niejednego pieca chleb jadła tak mi się wydaje.

 

I pytanie do weteranów PHX OXY czy mogła być to idealna dawka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam podobnie. Jak trafię na odpowiednią dawkę to z nie którymi dziewczynami idzie tak, że nawet nie trzeba ich uwodzić. Po prostu pheromax, miejsce i czas załatwiają jakieś 60% roboty. Ty tylko musisz podejść zagadać i sprawdzić żeby ona wdychała feromony przez jakiś dłuższy czas.

 

Moja dawka: jedno psiknięcie na klatę, jedno na szyję. Z tym, że to pierwsze to po prostu na wypadek, gdyby dziewczyna była ode mnie dużo niższa. Wiadomo czasami się więcej psiknie, czasami mniej i wychodzi różnie, a efekt to ruletka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jest tego typu że jak się człowiek poci też wydziela swoje fero i jest różnie bo nie wiadomo co z dawką. Ja np jak tańczę to się mega pocę. Z tego co piszesz to widzę że walisz mega dawkę skoro idą dwa psiknięcia i jak pisałeś wcześniej jeszcze npa? to chyba zabójstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno psykniecie pheromaxa to może być za dużo dla niektórych. Najlepiej zacząc od odkręcenia i potarcia patyczkiem. Najgorsze co można zrobić to przedawkować fero. Efekty są odwrotne od zamierzonych. Fero działa nawet do 8 h. Po 2 h nie ma co leciec i smarować sie ponownie.

 

Ja doszedłem do wniosku ze lepiej zainwestować kasę w dobre fero na imprezy niz wydawać na alko kasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł

Tak samo myślę jak ty :). Lepiej przeznaczyć hajs na feromony niż na alko. No i feromony zawsze pomagają.

 

Co do dawkowania to te efekty, które opisałem: że nie które dziewczyny tracą zupełnie hamulce, są bardziej uległe itd. a na następny dzień "boją się" spotkać żeby znowu do tego nie dopuścić - czy to wina przedawkowania właśnie, czy wprost przeciwnie dawka idealna i tak ma być? Ewentualnie co zrobić, żeby na następny dzień chciała się znowu spotkać(chodzi mi o jakieś dodatkowe fero).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, a tak poza tym czy właśnie oxy działa tak jak pheromax+btb? Czy ma raczej słabsze/silniejsze działanie?

 

I drugie pytanie czy jak próbka(chusteczka) btb mi wyschła to działają jeszcze feromony po wtarciu w skórę, czy nie? Bo w sumie jak dłużej pomasuję to coś tam pachnie mi btb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelzg

Okazuję się że mała dawka Pheromaxu to jest dla mnie za mało :(. Zrobiłem tak jak mówi Rasta, czyli przetarcie wężykiem po szyi i pod nosem. Efekty zerowe, nic. Czyli jednak jedno psiknięcie to u mnie właśnie jest odpowiednia dawka. Teraz jeszcze muszę połączyć to jakoś z BTB i chyba powinno być git w końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć właśnie tak jak ja, czyli produkujesz bardzo mało własnych feromonów. Może to jest po prostu uwarunkowanie genetycznie jakoś? Radzę zwiększyć dawkę i czekać :). U mnie właśnie było tak, że na początku robiłem nawet dwa psiki Pheromaxa. Nie wiedziałem efektów przedawkowania, ale i też tych pozytywnych. Z czasem obniżyłem dawkę ze względów oszczędnościowych i okazało się, że jeden psik to strzał w 10(bo właśnie przez parę dni miałem dawkę - maźniecie wężykiem po szyi i pod nosem i nie wiedziałem żadnych efektów). Polecam eksperymentować z dawkami i na pewno z czasem odnajdziesz swoją. W ogóle tak btw. to jakiś koleś na tym forum miał dawkę 5 psiknięć, więc moja dawka to przy tym pikuś :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, gdzieś czytałem, że atrakcyjni ludzie produkują więcej i lepsze feromony czyli przyroda potwierdza powiedzenie, że ,, bogatemu to nawet byk się ocieli '' Może to jest jakiś miernik? Skoro dla kobiet jestem wiecznie ,,nie w typie" to muszę mieć bardzo mało feromonów własnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dokladnie panowie wszystko sie zgadza jak piszecie pierwszy raz wypróbowałem Pheromax w ta sobote nie moge sie doczekac nastepnej imprezy narazie testuje byłem pod wrazeniem i lekkim szoku na dodatek to byla mezatka :) na poczatku chwile tylko z nia pogadalem potem juz jak sie na wdychala bylo z górki i to bardzo co chwile mnie zabierala do tanca i lizala sie w tancu tak ze malo mnie nie zjadla i mało nie wlazła na mnie tam w tej loży :) uwaga!! uzylem półtora dawki nadgarstki szyja za uszami na to lacosta biała oczewiscie nie na kazde to dziala sam nie wiem dlaczemu ale jestem pewny ze ile bys nie dal w ramach rozsadku czy jedna czy pół czy dwa psikniecia na dyskote wsrod tlumu dziewczat zawsze znajdzie sie taka co sie nie bedzie chciala odkleic od ciebie :D pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności