Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzialy dla konkretnych Feromonow!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
14 odpowiedzi na ten temat

#1 Tay

Tay

Doświadczony

• Użytkownik
  • 24 postów
  • Sprawdzone:Pheromax , The Edge , Perception , Chikara

Napisany 08 styczeń 2009 - 06:17

Witam , czuje sie troche jak jakis Rebeliant ;) ktory wchodzi na forum i syfi :) , ALE co myslicie o tym zeby ladnie poprosic o dzial dla kazdego feromonu? w ten sposob jezeli np. bede zainteresowany the edge - wchodze w dzial the edge , i tam bedzie potrzebne info , czyli ile psikawek stosowac ;) do czego sie najbardziej nadaje itd :) , opinie wlasne

byloby to o wiele lepsze niz bawienie sie w szukanie :) (chociaz jest funkcja szukaj..) :)
"Feromony sa jak dobra dieta , pomoga ci osiagnac efekty przy dobrym nastawieniu i silnej osobowosci"

#2 Cassi

Cassi

Uzależniony

• Użytkownik
  • 379 postów
  • Sprawdzone:na +: Lure, PHX Oxytocin. Na -: PHX. Testy: RM, BTB, The Edge, NPA

Napisany 09 styczeń 2009 - 11:54

W sumie fajny pomysł, można ładnie uporzadkować wiedzę

#3 Tay

Tay

Doświadczony

• Użytkownik
  • 24 postów

Napisany 09 styczeń 2009 - 12:54

dokladnie - chodzi mi glownie o to ze wtedy nie trzeba bedzie "szukac" danego tematu , tylko interesuje nas np. Chikara to wtedy wchodzimy w dzial chikara i tam bedzie wszystko o Chikarze , latwe i fajne :)
"Feromony sa jak dobra dieta , pomoga ci osiagnac efekty przy dobrym nastawieniu i silnej osobowosci"

#4 Pan_Dawid

Pan_Dawid

Amator

• Użytkownik
  • 12 postów
  • Sprawdzone:PHX(test), Chikara(test), The Edge (test)

Napisany 09 styczeń 2009 - 09:00

Jestem za, ale dość długo nie widziałem nikogo od administrowania forum. (właściwie to od początku mojego pobytu tutaj...

#5 Tay

Tay

Doświadczony

• Użytkownik
  • 24 postów

Napisany 10 styczeń 2009 - 12:06

uzytkownik "Ferum" to administrator ;)

#6 Pan_Dawid

Pan_Dawid

Amator

• Użytkownik
  • 12 postów
  • Sprawdzone:PHX(test), Chikara(test), The Edge (test)

Napisany 10 styczeń 2009 - 11:15

Nie napisałem, ze nie ma ;) Tylko, ze długo nie widziałem ;)

#7 Tay

Tay

Doświadczony

• Użytkownik
  • 24 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 07:30

aa sorka - niedoczytanie ;D , zobaczymy ;) w koncu to zalezy od szefa i innych osob czy sie na to zgodza - nie tylko od 1 osoby ;)

#8 ferum

ferum

Administrator

• Administrator
  • 401 postów

Napisany 14 styczeń 2009 - 11:32

Zrobimy wszystko, aby udoskonalić i uczynić dla Was Ferum czytelniejszym.

Musimy wszyscy pamiętać o tym, że po wprowadzeniu stosownych działów dla każdego z produktów, zaskakująco, zamiast porządku, może pojawić się dodatkowy bałagan.

To rozwiązanie z pewnością jest świetne dla osoby poszukującej informacji o danym produkcie - zastosowanie, aplikacja, ilość, itd.

Postawcie się jednak w roli piszącego. Załóżmy, że mężczyzna X stosował NPA i Pheromax. Czasami mieszał oba produkty. Jego cel - uwodzenie.
Czy taka osoba powinna zamieścić swój post w dziale 'uwodzenie', 'NPA', czy też 'Pheromax'?

Czy to nie wprowadza zakłopotania w głowie piszącego?

Czy nie najlepszym sposobem na wyszukanie informacji dotyczących np. Pheromax nie jest wpisanie słowa "pheromax" do wyszukiwarki?

Zapraszam do inspirującej debaty.

Zanim napiszesz, przeczytaj: WIELKIE FAQ FEROMONÓW
Nie wiesz, który produkt wybrać? Zobacz: GAMA PRODUKTÓW FEROMONOWYCH

#9 Tay

Tay

Doświadczony

• Użytkownik
  • 24 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 07:14

mozna tez zrobic dzial "mieszaniny" i tam by ludzie zamieszczali swoje doswiadczenia alchemikow ;)

#10 Cassi

Cassi

Uzależniony

• Użytkownik
  • 379 postów
  • Sprawdzone:na +: Lure, PHX Oxytocin. Na -: PHX. Testy: RM, BTB, The Edge, NPA

Napisany 19 styczeń 2009 - 12:04

Im dalej w las, tym więcej drzew.

Może rzeczywiście nie warto się rozdrabiać...?

#11 actnow

actnow

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów
  • Sprawdzone:chackira

Napisany 09 marzec 2009 - 12:06

Jestem bardzo za!
Gdy ktoś myśli o konkretnym zakupie i chce się czegoś dowiedzieć spotyka go chaos.

Dział dla alchemików + osobne dla każdego z feromonów to moim zdaniem strzał w 10! :idea:

#12 Luke Terry

Luke Terry

Amator

• Użytkownik
  • 13 postów
  • Sprawdzone:NPA

Napisany 26 marzec 2009 - 07:18

popieram pomysl actnow :)

#13 inve

inve

Amator

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 08:26

Ferum, masz rację robi się bałagan, ale nie będzie bałaganu jak byś znalazł kilku moderatorów którzy byliby gotowi raz na tydzień poukładać wszystko, nie ma tu takiego ruchu by robić z tego wielkie show. Dzisiaj 5-10postów? 70 postów tygodniowo? Z czego 20 dwu wyrazowe, z czego 10 do skasowania. Nawet pół moderatora sobie poradzi, ale myślę że 3 aktywnych byłoby naprawdę doprowadzić do idealnego stanu.

Działy powinny być podzielone na produkty, oraz jak już ktoś napisał na mieszanki. Każdy temat powinien mieć tagi np. "[PHX+NPA]czy aż tak to śmierdzi?" myślę że byłoby to bardzo czytelne, a sprawdzało się już na niejednym forum na których miałem okazję moderować!

Pozdrawiam, inve.

#14 Aksamit

Aksamit

Doświadczony

• Użytkownik
  • 33 postów
  • Sprawdzone:PHX, EDGE for men, Chikara, BTB, Perception

Napisany 15 październik 2009 - 01:47

Hm.. a czy jest możliwość uzycia pod-działów? W niektórych wersjach phpbb istnieje taka możliwość. Mianowicie w dziale Uwodzenie będą znajdowały się poddziały dla poszczególnych fero u góry, a poniżej możliwość zamieszczania postów bezpośrednio do działu (np dla mieszanek).
wyglądało by to mneij więcej tak...

Dyskusje na temat...
(...)
+Feromony w uwodzeniu
----+Pheromax
-----Posty(dla mieszanek lub jakieś pytania)
+Feromony w związku
etc.

Jeśli trudno to sobie wypbrazić to polecam na przykład to forum:
http://forums.relicnews.com/index.php?
Wystarczy sprawdzić dowolny dział posiadający sub-forum. A phpbb ma to do siebie, że w miarę łatwo można dodawać nowe modyfikacje :)
Rest inside the flames

#15 ferum

ferum

Administrator

• Administrator
  • 401 postów

Napisany 23 październik 2009 - 09:36

Niestety, tego rodzaju podział, choć na pierwszy rzut oka wydaje się słuszny, może doprowadzić do nadmiernego rozbicia Ferum.

Najprostszym sposobem, aby "stworzyć" własny dział PHEROMAX w dziale np. Feromony w uwodzeniu jest wykorzystanie opcji Szukaj, podanie nazwy danego produktu i zaznaczenie żądanego działu. To najszybsze rozwiązanie.

Zanim napiszesz, przeczytaj: WIELKIE FAQ FEROMONÓW
Nie wiesz, który produkt wybrać? Zobacz: GAMA PRODUKTÓW FEROMONOWYCH

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników