Skocz do zawartości

Zdjęcie

PH z allegro ;/

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
11 odpowiedzi na ten temat

#1 chmurka

chmurka

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 64 postów
  • Sprawdzone:Pheromax ; Love&Desire ; Alchemy ; PH ; LURE Testuję: BTB

Napisany 20 styczeń 2009 - 07:04

Hej do tej pory uzywałam Love&Disare i ostatnio z czystej cekawości latałam po allegro i padłam gdy zobaczyłam słynne "podobno" ;) feromoy PH FEROMON COLLECTION stylizowane w 8 zapachach Ale małe ale co to za feromony które kosztuja 7 zeta za 13 ml ;/ Ktoś widział to i kurde jakie wzięcie ludzie biorą tego po 4-6 sztuk na raz :D Co o tym myślicie??

#2 valery

valery

Uzależniony

• Użytkownik
  • 184 postów
  • Sprawdzone:alchemy,pheromax,chikara,NPA,BTB

Napisany 20 styczeń 2009 - 07:55

Co o tym myślicie??

Nie daj sie robic dalej w buca.

www.feromony.pl
http://lacroy.trustpass.alibaba.com/
www.love-scent.com

#3 chmurka

chmurka

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 64 postów

Napisany 20 styczeń 2009 - 09:35

Dzieki valery :) Tak właśnie myślałam hihihi

#4 4265

4265

Doświadczony

• Użytkownik
  • 36 postów
  • Sprawdzone:pfx

Napisany 22 styczeń 2009 - 04:07

Hahaha za fero 7 zlotych cyba woda zmieszana z zapachem heheh za 2-7to bym zrozumial :lol:
pisac opinie

#5 chmurka

chmurka

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 64 postów

Napisany 23 styczeń 2009 - 02:12

Od momentu zarejstrowania się staram się doczytać całe forum, fakt bardzo dużo postów i informacji. I muszę przyznać że zaskakuje mnie jedna rzecz praktycznie większość mężczyzn szuka feromonów które działaja na laski. Aby je poderwać itd czasem aby nadać temperatury związku i takie różne A ja Was pewnie zaskocze mam 29 lat od 4 lat jestem sama używam fero dla siebie :P Nie na podryw bo niemam z tym problemów Najważniejsza rzecz dla mnie to:
1) dobrze wpływają na mnie dodają mi radości i optymizmu
2) w pracy mam większe zyski
3) kiedy długo pracuje dodają mi powera >
4) kontakty z ludzmi sa pozytywne, nawet gdy sytuacja wskazywała by na to, że może być wręcz dramatycznie
A efekt przyciągania do siebie mężczyzn i ich chęci na "coś więcej" jak do tej pory traktowałam jako efekt uboczny i nie koniecznie oczekiwany poprzez stosowanie fero. Miłość i uczucie moim zdaniem powinny być efektem naturalnego przyciągania a nie chemi sztucznie aplikowanej ;) No to teraz pewnie mnie pojedziecie za moj światopogląd Ale co tam dla mnie grunt to prawda, nawet najdziwniej brzmiąca I fero się sprawdzają przynajmniej jak dla mnie osiągam to czego oczekuję po nich :)

#6 beton23

beton23

Doświadczony

• Użytkownik
  • 29 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 02:49

Ja kupuje na allegro PH FEROMON COLLECTION ale tylko jako perfum na pokrycie fero bo szalenie mi sie podoba jego zapach..

#7 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, NPA, BTB, The Edge, Love&Desire, Pheromone essence, P6

Napisany 31 styczeń 2010 - 04:49

Ja bym nie był tego aż taki pewny w Twoim przypadku, że przez te 4 lata używałaś feromonów (z tego co piszesz) ;)

#8 farjestad

farjestad

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 139 postów
  • Sprawdzone:be2easy

Napisany 31 styczeń 2010 - 05:22

po 1. co do PH Widzieliscie kiedys zeby real madryt kupował zawodników po 20 tys euro? nie oni kupuja konkretnie za konkretna kase i chca miec konkretne wyniki. a po 2. w rolnictwie tez uzywa sie albo sztucznej chemi albo naturalnego nawozu, pewnie ze naturalne lepsze ale nie sam nawóz sie liczy , zreszta w zyciu jest tak ze owe chemiczne "oh ahy" wypalaja sie z upływem co najwyzej kilkunastu miesiecy niewazne czy naturalne czy sztuczne, potem liczy sie tylko to co w tym czasie zbudujesz wlasnymi rekami.

#9 Mickey Mini

Mickey Mini

Doświadczony

• Użytkownik
  • 49 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 09:48

Moim zdaniem cena nie gra aż tak waznej roli. To że jeden feromon kosztuje 50 zł, a drugi 500 zł to nie oznacza, że za 500 zł będzie koniecznie lepszy.... w Polsce wszystko jest droższe, perfumy 2 razy droższe niż w USA, feromony też. Nie dość że biedny kraj to jeszcze utarg na biednych Polaczkach robią ... no ale feromony za 7 zeta to cena jak za 2 litrowa coca cola lol...

edit:

Chmurka to ja mam podobnie od miesiaca używania fero :) feromony to jak taki napędzacz hehe :P a jakich używasz?? i serio od 4 lat uzywasz?? ja też jestem zadowolona z ich efektów, ale jednak fajniej zawsze gdy spotka się tego "wymarzonego chłopaczka" i nie będzie wyrzutów sumienia, że to tylko dzięki fero...albo że bez fero by nie doszło do tego...

#10 Kruk

Kruk

Uzależniony

• Użytkownik
  • 324 postów
  • Sprawdzone:BTB, The Edge, NPA, Pheromax, Chikara, Perception

Napisany 01 luty 2010 - 10:37

Moim zdaniem cena nie gra aż tak waznej roli. To że jeden feromon kosztuje 50 zł, a drugi 500 zł to nie oznacza, że za 500 zł będzie koniecznie lepszy...

Ale już same koszty produkcji feromonów dowodzą ze nikt o zdrowych zmysłach nie sprzeda "feromonów" za 7 zł... Ile tam tego może być (o ile w ogóle jest)? Kropelka?
Prywatny ranking feromonów:
1. BTB + PHX
2. Chikara
3. BTB

#11 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, NPA, BTB, The Edge, Love&Desire, Pheromone essence, P6

Napisany 01 luty 2010 - 09:38

Kropelka?

Bez przesady. To obok fero pewnie nawet nie stało.

#12 farjestad

farjestad

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 139 postów
  • Sprawdzone:be2easy

Napisany 04 luty 2010 - 08:04

Co do PH to hmm zastanawiam sie nad kupnem wiolka wyglada na to ze ma dobre zamkniecie wiec moglbym w tym przetrzymywac przyzadzone przez siebie mixy.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników