Skocz do zawartości

Zdjęcie

PRZEŁOMOWE badania dotyczące ludzkich feromonów!


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 ferum

ferum

    Administrator

  • Administrator
  • 401 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 03:27

Ostatnio na polu feromonów wydarzyło się wiele dobrego.

Jeszcze w 2007 roku opublikowano badanie ukazujące wprost, że wąchanie Androstadienonu zmienia reakcje fizjologiczne u kobiet, uspokajając je (dowód: http://www.feromony.pl/badania/77). Jeszcze wcześniej, bowiem w 2004 roku zauważono, że Androstadienon oraz Estratetraenol zwiększają pobudzenie seksualne, jednak wyłącznie w kontekście erotycznym. Podczas oglądania filmu o podłożu erotycznym u oglądających, będących pod wpływem powyższych związków, nastąpił wzrost podniecenia aż o 200%(!) w porównaniu z grupą kontrolną, która wdychała placebo (dowód: http://www.feromony.pl/badania/54).

To dało naukowcom do myślenia. I tak, niedawno zrobiono kolejny krok milowy w temacie ludzkich feromonów. Już wcześniej przypuszczano, że Androstadienon może spełniać funkcje czysto seksualne, jednak dotychczasowe badania prowadzono w warunkach ściśle laboratoryjnych, co uniemożliwiało potwierdzenie tej teorii.

Wcześniejsze badanie wykazały, że działanie Androstadienonu jest zależne od sytuacji. Dlatego też, w nowym badaniu zdecydowano, że najlepszym kontekstem dla zbadania działania Androstadienonu będą tzw. szybkie randki (speed-dating), w którym można zbadać wpływ Androstadienonu w "rzeczywistym świecie", w relacjach damsko-męskich.

Wyniki:
http://www.feromony.pl/badania/78

To bardzo ważne badanie, które definitywnie pokazuje to, co wiemy już od dłuższego czasu - feromony wpływają na atrakcyjność ludzi. W tym doświadczeniu, badanym związkiem był Androstadienon, który jak wykazano - wpływa na kobiety. Tak naprawdę, kwestią czasu jest już przeprowadzenie kolejnego badania, w którym wykazane zostanie, że Estratetraenol stosowany przez kobiety wpływa w ten sam sposób na mężczyzn.

Największą ilość Androstadienonu oraz Estratetraenolu zawiera BTB (http://www.feromony.pl/BTB).

Zanim napiszesz, przeczytaj: WIELKIE FAQ FEROMONÓW
Nie wiesz, który produkt wybrać? Zobacz: GAMA PRODUKTÓW FEROMONOWYCH


#2 Marta Marta

Marta Marta

    Nowy

  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 19 marzec 2016 - 07:07

tutaj polecam też sprawdzić - opis na przykładach naukowych wyciągniętych prosto z otaczającego nas świata
http://www.biotrendy...yklady-naukowe/


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników