Skocz do zawartości

Najlepsze perfumy!


piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje i otwieram dla was, nieco inny temat - lecz nadal pośrednio związany z tematem feromonów!

 

Jak wiemy, feromony swoje działanie zawdzięczają zawartości syntetycznie wytwarzanych środków działających na VNO kobiety. Środek ten, zapachowo jak wszyscy wiemy miewa różna postać. Jedne "śmierdzą" bardziej, inne mniej. Dlatego tez większość z nas stosuje perfumy zakrywające ten "przykry" zapach. (Dla przypomnienia, nie stosujemy regularnych perfum bezpośrednio na miejsce implikacji lecz obok.) Wśród nas, są zapewne i tacy :) dla których stosowanie feromonów w dość krótkich odstępach czasowych, stało się niejako tak duża przyjemnością aromatyczną, a ich działanie na osobę bezpośrednio używającą, rytuałem każdej imprezy, że zapomnieli o radości, satysfakcji i uroku płynących z używania tradycyjnych perfum. Do tych wszystkich kieruje niniejszy temat.

 

Czy zapomniałeś już, jak genialne wrażenie na dziewczynie wywołuje przyjemny i niezobowiązujący zapach tradycyjnych perfum? Feromony niosą zobowiązanie. Kobieta je czujące jest "zobligowania" poprzez swoje ciało do "odczucia" twojej atrakcyjności. Tradycyjne perfumy są mniej inwazyjne i mogą nieść równie ciekawy efekt - oczywiście jeśli są to naprawdę porządne perfumy.

 

Czy pamiętasz, kiedy pierwszy raz użyłeś Le Male, a twoja najlepsza koleżanka zapytała: "co to za zapach", albo "ale super pachniesz"?

 

Jakich perfum używacie? Jakie uważacie za najlepsze? Twoje top 10?

 

Zachęcam do podzielenia się!

 

Zainteresowanych zapraszam na stronę basenotes.com

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście muszę się pochwalić, że jak dotąd udało mi się przewąchać większość znanych marek z półek sklepowych Sephorii.

Również większość najlepszych zapachów marki Creed, a kilka z nich mam. Dane mi było również zapoznać się z jednym z droższych na świecie - Amouage Gold.

 

Do moich ulubionych muszę zaliczyć: większość zapachów Creed - Millesime Imperial, Tabarome, Bois Du Portugal i może Himalaya; dalej M7 - YSL, Vetiver - Guerlain, Angel Men- Terry Mugler całkiem fajnawe Dark Blue - Hugo Boss, Cool Water - Davidoff.

 

Na marginesie Le Male, tak dość już powszechny i bardzo lubiany przez dziewczyny nie jest moim ulubieńcem. Ale czasem warto się poświęcić. Podobno podobny efekt na dziewczyny ma Marc Jacobs.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej o tych perfumach pisałem, ale wspomnę raz jeszcze.

Jako, że mam raczej o wiele mniej zasobną kieszeń od Ciebie- Piotrze- wybieram przeważnie tańsze perfumy, a jesli o droższe chodzi to tylko próbki.

Do maskowania feromonów i na co dzień użwam następujących perfum;

- Puma Jamaica Man- może być trochę drażniący i za mocny dla niektórych. Mocny przez pierwsze 30-60 minut i utrzymuję się troszkę krótko, więc najlepiej dawkować małymi dawkami, ale częsciej- co 2 godziny.

 

- Hugo Boss Energise- nie mam dużego flakonu, ale te perfumy zasługują na uwagę. Jest jednym z nielicznych perfum Bossa, który mi się podoba.

 

- Lacoste Essential- nie używam go często, ale jest naprawdę ładny, zresztą tak samo jak inne perfumy Lacoste.

 

- Bruno Banani Pure Man- tani, patrząc na perfumy z wyższych półek- 30ml kosztuje ok. 60 złotych, a zapach jest powalający- bardzo mi się podoba, więc stosuję go na specjalne okazje. W opisie perfum pisze, że jest on dla mężczyzn, którzy znają się na sztuce uwodzenia- piszą prawdę :wink:

 

Na dłuższą metę jeszczę planuję zakupić Davidoff Cool Water (kumpel ma i jest on naprawdę ładny), Black XS, Puma Create, Puma Flowing, Lacoste Cool Play, Lacoste szary oraz Smiley- jest to perfum, który wywołuje uczucie szczęścia. Podobno jest w Sephorze, ale u mnie w Szczecinie coś sprowadzić nie mogą. Jakby miał ktoś dostęp do tego wynalazku- proszę o recenzję zapachu :wink:

http://www.sephora.pl/?articleId=2934#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaj***te są pefumy g.aramanii aqua di geo w polaczeniu z phermoaxem kazda jest twoja laska

Potwierdzam, mam te perfumki i uważam, że to są najlepsze jakich używałem, gorąco polecam. Natomiast perfumki Hugo Bossa też miałem lecz one są u mnie na drugim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Di Gio -> bleh mam dosyc, swiezy do przesady, wole to:

 

Calvin Klein ONE -> linia unisex, zapach rozkoszny, chyba calkowicie na to sie przezuce...

 

S8 (Oriflame) zapach swiezy, podobny do ogorkow z pieprzem ;) takze wysmienity na codzien...

 

Mexx

 

Lacoste RED, dosyc ostry, lecz zarazem delikatny... najlepszy z zapachow Lacoste

 

 

Kolejnosc nie przypadkowa ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się zgodzić, Pure Man Bruna Bananiego jest całkiem fajny, dość płytki zapach ale wręcz uzależniający; no i tańszy. Poza tym świetnie miesza się zapachowo z feromonami, kiedy pierwszy raz go powąchałem skojarzył mi się z zapachem Chikary. W swoich składnikach ma podobną nutkę zapachową do Le Male, dlatego jest taki fajny, chociaż uważam że Le Male jest znacznie lepszy.

Muszę dorwać Marc Jacobs, a nigdzie go nie mają...

 

Jak ktoś jest z Warszawy - to koniecznie odwiedzcie Quality, najlepszą Polską perfumerię. Mają tam bardzo dużo ciekawych rzeczy, i porządną gamę marek niszowych; jeśli nie wszystkie to większość najlepszych.

 

Jak ktoś ma mniejszą kieszeń a chciałby pocieszyć się fajnym zapachem - innym od mydła rumiankowego :), to polecam podróbki firmy Max Gordon, całkiem znośne ;)

 

Pzdr.

 

P.S. Ciekawa rzecz z tym Smiley, kto wie może dodają tam feromonów...

Liquide Trust, związek "wywołujący" zaufanie u kobiet i mężczyzn (love-scent)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacoste RED, dosyc ostry, lecz zarazem delikatny... najlepszy z zapachow Lacoste

Pozdrawiam

 

Ehh, każdy ma inny gust, ale moim zdaniem RED jest najgorszym z Lacostów...

 

Dzisiaj przetestowałem ESPRIT horizon- wnioski? Chyba taki sam jak Banani... Ale podobno ma inne nuty zapachowe. Radzę porównać. Ja akurat nie mogę, bo Bananiego mam w internacie, a ESPRIT testowałem w rodzinnej miejscowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wedlug mnie giorgio armani jest za lajtowy do zakrywania feromonow. Bynajmniej wedlug mnie osoboscie mi przypadly do gustu nastepujace zapachy perfum:

 

* PACO RABANNE XS [Mocny intensywny zapach wspanialy do zakrywania fero]

* STR8 Zielony [Pachnie podobnie do chikary]

* Azzaro Chrome

* Wiekoszosc Lacoste zielone najlepsze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. XS moim zdaniem jest za kwiatowy i jakiś taki prostacki. Black XS jest znacznie lepszy.

2. STR8 zielony- nie znam.

3. Azzaro Chrome- nie znam.

4. Lacoste- ehhh, bardzo dobre zapachy. Szczególnie Essential (zielony)- na co dzień go używam. Nie wiem czy nie kupić szarego (pour homme). Co do czerownego- moim zdaniem najgorszy, nie przypadł mi do gustu, ale każdy ma inny.

5. Ostatnio wyczaiłem CK ONE- naprawdę fajny, tylko trochę za kobiecy.

Planuję kupić jakiś nowy perfumy i się zastanawiam między właśnieCK, black XS, boss energise, lacoste szary. Jak kupię to napiszę czy dobre są do zakrywania feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z perfumerii z dwoma kartonikami w ręku.... "Le male" i "Bruno banani pure man". Cóż, na mieście poprosiłem 5 kobiet o pomoc w wyborze... 4 zdecydowanie wybrało "Bruno". Jeden przypadkowy facet też zdecydowanie wybrał "Bruno" Moje odczucia natomiast:

 

Bruno Banani pure man - mocny,wrecz duszacy troszkę. Ladny. Nawet więcej niż ładny. Myśle ze dobry zapach do przykrywania fero ze wzg na to ze mocny. Jak wynika z mojego krotkiego testu zapach podoba sie kobietom.

 

Le Male - łagodny, świeży. Delikatny, rześki. Subtelny. Kojarzy mi sie z morzem, marynarzem. ( pewnie ze wzgl. na butelkę i reklamę)

 

Zakupiłem dziś Le Male gdyż ten zapach zdecydowanie mnie pociąga i myślę że dobrze sprawdzi się podczas przytulanek, bo nie chcemy przecież "zadusić" naszych ślicznotek.

 

Do tej pory uzywałem Pheromax lub NPA razem z Lacoste Style Red

Różnie ludzie o Lasocte sie wypowiadają na ferum, ja osobiście uwielbiam Red, pozatym doskonale pachnie z pheromaxem.

 

Czekam też na Chikare, ciekawi mnie jak Le male bedzie sie mieszał z tym feromonem. Może ktoś coś napisać odnosnie mieszania Chikary z perfumami? ( tzn. jednoczesne stosowanie na skórę Chkr + perfum)

Czy jest sens to robić?

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, co do tego stosowania CHK wraz z perfumami, to moim zdaniem, nie jest to najlepszym rozwiązaniem.

Tak samo jak nie powinno się mieszać dwóch różnych perfum, tak najplepiej nie mieszać tych obu produktów.

Sam osobiście bardzo rzadko stosuję Chikarę, gdyż wolę zakryć NPA czy Pheromax swoimi perfumami.

 

Mi osobiście "Le Male" się nie za bardzo podoba, gdyż znajomy pokazał mi perfum "Predator" :D , który nie był ładny, poza tym mocny, aż kręcilo w nosie. Następnie testowałem "Le Male" w perfumerii i cosik mi się źle skojarzyło ze wcześniej wspomnianą podróbą. Na dodatek ma tu- jak dla mnie- za dużo wanilii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Właśnie mam na sobie perfumy JPG Le Male i okolo 1,5 kropli NPA.

Panowie, ten zapach uwodzi mnie samego!!! Wiem ze niektorzy z Was niezbyt lubia Le Male, ale jesli macie okazje stestowac ten perfum z fero to goraco polecam! A co w nim takiego niezwykłego? Le Male to niesamowicie swiezy zapach. Jak morska bryza. Wpada w nos i ODSWIEZA calą jamę. A potem w ten rześki nastroj nosa wpada NPA - i co sie dzieje? Swieżość po Le male trwa - i feromony PACHNA ŚWIEZOSCIA !!! tak jak dzis zapach feromonow jeszcze nigdy mnie nie pociagal. Polecam szczerze.

 

Hej Administratorzy!

 

A moze utworzyć taka ankiete jak ta " ktore feromony najlepsze na podryw" , tyle ze teraz bedziemy glososwac na perfumy? Temat ankiety: Twoje ulubione perfumy do stosowania z fero "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności