Skocz do zawartości

Co wybrac na początek.


Timon_18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imie Szymon i jestem tutaj nowy. Na początek chciałbym zapytać które feromony radzilibyście zakupić na początek. Mam aktualnie troche kasy i chciałbym zainwestować w jakiś pewny produkt. Zależało by mi głownie na uwodzeniu płci przeciwnej więc jak wyczytałem najlepiej nadawał by się do tgo Pheromax :D , ale czy na pewno ??. Słyszałem tez o tym że Chikara też jest bardzo dobrym feromonem. Jestem w kropce gdyż nie wiem który z nich wybrać. Poradźcie coś. Pozdrawiam Szymon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chikara jest faktycznie bardzo dobrym feromonem ale jesli chodzi o uwodzenie plci przeciwnej to zdecydowanie lepsze beda feromony takie jak NPA czy Pheromax i osobiscie polecalbym Ci wybor pomiedzy nimi. Ktore z tych produktow sa lepsze nie wiem ale NPA sa lepiej stezone wiec wydaje mi sie ze raczej sie lepiej spradza. Ale to tylko moja opinia :) W sumie wszystkiego mozesz sie dowiedziec na www.mocneferomony.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timon_18- http://feromony.pl/gama jest tu tabela zastosowań.

 

Generalnie większość ludzi jak tak patrzę to na początek zamawiało Relationship Magic- w tym ja. Zawarte są w nim trzy feromony, nie jest najtańszy (w domyśle najgorszy), ale nie najdroższy. Możesz też zamówić próbkę Pheromax na początek lub Chirakę. Chikara bardziej nastraja romantycznie, ale na podryw też może być.

 

Aha, Pheromax może Ci nie odpowiadać za względu na swoją woń, która nie każdemu może się podobać.

 

Poczytaj trochę, tak jak napisał wyżej Gzubik na feromony.pl a wszystkiego się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja załatwiłem sobie wakacyjna prace wiec fundusze bedą. Najbardziej prawdopodobnym zakupem bedzie duży flakon Pheromaxu :D jak szaleć to szaleć. Chociaż nie powiem bo Chikara też mi się podoba. Ale z tego co wiem to Pheromax bedzie lepszy :) do wiadomych celów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tego co wiem to androstenon może wywoływać objawy agresji, ale nawet jeśli się go nie przedawkuje. A jak już wiesz jest on składnikiem Pheromaxu.

 

Jeśli przedawkujesz taki produkt jak Pheromax, a jest to zrobić łatwo, mogą wystąpić takie objawy jak (u Ciebie) bóle głowy, poddenerwowanie.

Możesz też zbytnio kłócić się ze swoimi znajomymi. Po prostu- efekty będą odwrotne! A o strachu nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej miec takie podejscie niz pozniej sie baaaardzo rozczarowac :evil:

 

 

Jak na przykład Tylutka :wink:

 

 

No, ale napisała, że kobiety lgną do niej jak ćmy i opowiadają jej swoje całe życie... Więc coś w tym musi być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie każdy. I nie Pheromax wywołuje agresję, tylko feromon zawarty w nim- konkretnie androstenon. A znacznie więcej zawiera go NPA.

 

I z doświadczenia wiem, że nie wywoła to żadnej agresji, bo prócz androstenonu zawarte są też inne feromony, które znacznie łagodzą działanie androstenonu.

 

Dodam też, że według mnie feromon ten nie wywoła żadnej agresji, a gadanie o tym to zwykłem brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności