Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsze feromony na podryw?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
27 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Twoje ulubione feromony na podryw to? (197 użytkowników głosowało)

Twoje ulubione feromony na podryw to?

1. Perception (0 głosów [0.00%])

Procent głosów: 0.00%

2. Perfect Ten (0 głosów [0.00%])

Procent głosów: 0.00%

3. Relationship Magic (1 głosów [0.51%])

Procent głosów: 0.51%

4. Alchemy (6 głosów [3.05%])

Procent głosów: 3.05%

5. Chikara (9 głosów [4.57%])

Procent głosów: 4.57%

6. Głosowano PHEROMAX (122 głosów [61.93%])

Procent głosów: 61.93%

7. NPA (46 głosów [23.35%])

Procent głosów: 23.35%

8. BTB (5 głosów [2.54%])

Procent głosów: 2.54%

9. The EDGE (8 głosów [4.06%])

Procent głosów: 4.06%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 ferum

ferum

Administrator

• Administrator
  • 401 postów

Napisany 08 grudzień 2006 - 01:09

Które feromony są według Ciebie najlepsze na podryw?
Które najlepiej się sprawdziły w klubie, czy też podczas wieczornego spotania z tą najważniejszą dla Ciebie osobą?

Wyraź własne zdanie, by pomóc innym podjąć odpowiednią decyzję.
Zagłosuj i wybierz własnego lidera!
  • admin i ArmandoDiasy lubi to

#2 i17

i17

Uzależniony

• Użytkownik
  • 176 postów
  • Sprawdzone:Pheromax Man, Alchemy Man i GOLD, Chikara, NPA, Perfect Ten

Napisany 10 grudzień 2006 - 10:29

Tak naprawdę, do końca nie wiem. Postawiłem na Pheromax, bo ma Androstadienon, który jest rewelacyjny i którego efekty są wyraźnie widoczne, ale tak naprawdę, to nie wiadomo do końca czy NPA też go nie zawiera. Więc oba produkty stawiam mniej więcej na równi pod względem swojej skuteczności. Kiedyś pisałem, że na niektóre dziewczyny moim zdaniem lepiej działa jeden środek, a na inne drugi. To wszystko jest względne, nawet od siebie nawzajem, bo kombinacja Phx i NPA też jest niezłą opcją. Warto sprawdzić. W takim świetle, jeżeli mamy dość ograniczone fundusze, korzystnie jest kupić NPA 5ml i Phx 2ml.
chemia to nie wszystko

#3 NiceManLbn

NiceManLbn

Uzależniony

• Użytkownik
  • 88 postów
  • Sprawdzone:NPA; Chikara (gel i spray); Pheromax Man; Perception; P10 [Obecnie testy]

Napisany 15 styczeń 2007 - 10:26

Dokladnie sie z Toba zgadzam i17 Oba produkty sa porownywalne a w polaczeniu sa doskonale:)
Zatrzymaj Chwile ... Jesli Potrafisz ... Potrafisz?

http://nicemanlbn.feroblog.pl/

#4 lunatic

lunatic

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 37 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 04:36

A jeżeli łączycie dwa produkty to stosujecie ilość taką samą dla każdego z nich jakby były używane samodzielnie czy zmniejszacie dawki?

#5 i17

i17

Uzależniony

• Użytkownik
  • 176 postów
  • Sprawdzone:Pheromax Man, Alchemy Man i GOLD, Chikara, NPA, Perfect Ten

Napisany 20 styczeń 2007 - 04:52

Oczywiście zmniejszone. O połowę.
chemia to nie wszystko

#6 Grzaniec

Grzaniec

Uzależniony

• Użytkownik
  • 59 postów
  • Sprawdzone:Chikara, Pheromax, NPA

Napisany 22 luty 2007 - 11:11

ja osobiście na podryw stosuje mix NPA i Phx. po opróżnieniu ok połowy pojemniczka z NPA po prostu dolałem do pełna pheromaxu
efekty są naprawde zadowalające
zauważyłem że na różne dziewczyny fero różnie działają na niektóre mocniej Npa na inne z kolei NPA nie działało wcale ale działał Phx i na odwrót na jeszcze inne z kolei nie działało nic. ten mix jednak ma naprawde większe spektrum możliwości działając na większą liczbe dziewczyn i zmieniając ich zachowanie(znaczna różnica pomiędzy samym NPA lub Phx a ich połączeniem oczywiście na plus :) )
ta mieszanka to mój zdecydowany numer 1
dodatkowo najlepiej jeszcze go połączyć z 1 lub 2 psiuknieciami chakiry dla naprawde mocnago efektu :twisted:
fajnie można wtedy balansować proporcjami w zależności od oczekiwanego efektu:
jeśli zależy nam głównie na tym żeby dziewczyna na nas leciała to 3 lub 4 przechylennia tego mixu i 1 psiuk Chikary prwdziwa siekiera :twisted:
jeśli natomiast chcesz zaskarbić sobie zaufanie panienki nie rezygnując z bycia obiektem jej pożądania to 2 psiuki chikary i 2 przechylenia tej mieszanki: efekt też fajny ale nie rozpala tak mocno :wink:

#7 lunatic

lunatic

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 37 postów

Napisany 17 marzec 2007 - 08:56

Grzaniec, a jeżeli do NPA albo Pheromaxu dodajesz jeszcze Chikare to przykrywasz to jeszcze własnymi perfumami, czy wystarczy przykrycie zapachu NPA i Pheromaxu tylko Chikara?

#8 Mistic

Mistic

Amator

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax 2ml, Chikara 15ml i próbka

Napisany 17 marzec 2007 - 10:37

Grzaniec, napisz jak długo stosujesz ten mix i czy nie miałeś sytuacji ze komuś przeszkadzał twój zapach ? Przy 2 kroplach tego mixu zapach tego powinien być faktycznie "siekiera". Napisz jakimi perfumami przykrywasz tego mixa.

#9 Grzaniec

Grzaniec

Uzależniony

• Użytkownik
  • 59 postów
  • Sprawdzone:Chikara, Pheromax, NPA

Napisany 01 kwiecień 2007 - 02:39

jeśli dobrze poczytacie forum to będziecie wiedzieć czym może sie skończyć nie przykrycie feromonów innym zapaszkiem :oops:
ja osobiście maskuje str8 na ubranie lądują perfumki a na miejsca aplikacji feromonów ląduje woda po goleniu. Normalnie niby tak sie robić nie powinno ale mam wtedy pewność że fero nie przebiją takiej beriery :lol:

#10 flatron80

flatron80

Amator

• Użytkownik
  • 6 postów
  • Sprawdzone:Pheromax próbka w trakcie sprawdzania

Napisany 28 luty 2008 - 03:54

wiadomym jest ze feromony musisz przykryc swoim zapachem perfum..ale powiedz mi czy jak stosyjesz mix i psikasz sie jeszcze chakira to czy na to wszystko dajesz swoje perfumy czy chakira stanowi ta maske?? bo nie wiem jak by pachnial polaczony zapach chakiry i wlasnych perfum.

#11 vichy

vichy

Uzależniony

• Użytkownik
  • 73 postów
  • Sprawdzone:PHEROMAX CHIKARA NPA

Napisany 21 maj 2008 - 07:12

tak jk już pisałem ale gzie indziej ja robie tak:
pół kropli NPA ijedno psiknięcie PHX przykrywam tam gdzie dałem PHX bo npa daje pod nos.
lege non distinquente

#12 monika-migotka

monika-migotka

Amator

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisany 29 listopad 2008 - 08:51

a co z feromonami które sprzedaje http://feromarket.com/? Są tak słabe że nie ma ich w ankiecie?

#13 mirabella

mirabella

Amator

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisany 09 grudzień 2008 - 02:01

a ja się zaopatruję właśnie w tym sklepie, więc dla mnie są ok

#14 4265

4265

Doświadczony

• Użytkownik
  • 36 postów
  • Sprawdzone:pfx

Napisany 04 styczeń 2009 - 11:51

a co myslicie o tym feromonie the edge jest to jakas nowosc nie ma go na stronce producenta czyli jest tak dobry czy poprostu kazdy chcial go sprobowac mam jeszcze jedno pytanie stosowal ktos ten azjatycki preparat z feromarketu za 197zeta
pisac opinie

#15 valery

valery

Uzależniony

• Użytkownik
  • 184 postów
  • Sprawdzone:alchemy,pheromax,chikara,NPA,BTB

Napisany 04 styczeń 2009 - 01:46

oczywiscie ze jest
http://lacroy.trustp...7/The_Edge.html

a ten caly feromarket to sciema,kolejni co kopiuja wszystko z feomony.pl i bezmyslnie je zmieniaja

obczajcie ten opis ;dd;d

http://www.feromarke...ce_dla_niej.php

#16 4265

4265

Doświadczony

• Użytkownik
  • 36 postów
  • Sprawdzone:pfx

Napisany 04 styczeń 2009 - 03:59

a jaki fero byscie mi polecali pfx brałem 260zeta i wykorzystalem caly male dzialanie wsumie zawsze mialem dobry kontak z kobietam chcial bym jakis srodek po ktorym kobiety beda blizej niz teraz i jak spotykam np.jakas w klubie aby na mnie uwage zwracał co polecicie
pisac opinie

#17 ksssysiu

ksssysiu

Amator

• Użytkownik
  • 15 postów

Napisany 01 luty 2009 - 08:06

a stosował ktoś z was alchemy?? jak tak to czy są skuteczne

#18 bukosilm

bukosilm

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 30 kwiecień 2009 - 03:19

Witam,
jestem na tym forum zupełnie nowy i nigdy jeszcze nie stosowałem feromonów. Chciałbym jakiś zakupić, ale narazie jeden. Co mi da sama Chakira? A może polecacie coś innego? Chodzi mi to, żeby zakupić jeden, ale jak najbardziej skuteczny produkt. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

#19 LosKoperos

LosKoperos

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Sprawdzone:NPA; BTB;Chikara; Pheromax; The EDGE; Relationship Magic; Fero z labu szpitalnego itp.

Napisany 26 grudzień 2010 - 02:29

Kolego, nie ma czegoś takiego jak najlepsze feromony ! Jeżeli chcesz kupować Chikarę to proponuje dokup sobie do nich próbkę pheromaxu !
Chikara jest miksem feromonem bardziej socjalnym ma mniej ciężki zapach sam w sobie feromonów(niektórym feromony pachną potem itp) wiec do użytku na co dzień jest ok w małych dawkach i ma zapach perfum dodany natomiast na imprezę Pheromax z Chikarą proporcje po 1 delikatnym krótkim smarnieciu za uchem i rozcierasz nadgarstkiem i na to przykrywasz Chikara tez po 1 psiknięciu byle nie za dużo bo efekty są odwrotne (smierdzisz, ludzi sie ciebie mogą bać itp) lub tez możesz się źle czuć ! Ewentualnie zestaw BTB + NPA chociaż mam wrażenie że Pheromax działa na więcej kobiet natomiast NPA powoduje w zbyt dużej ilości efekty typu strach/twoją dominację u osób z którymi rozmawiasz. Podsumowójąc na początek najtańszy wariant do testu to phx próbka i btb = całkiem dobre chociaż nie piorunujące efekty jak na start wystarczy bo chikara jest od btb sporo droższa ale lepsza. Coś za coś :-D
"Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę."

#20 lucas

lucas

Uzależniony

• Użytkownik
  • 132 postów
  • Sprawdzone:NPA,PHX,Chikara,The Edge,Perception,BTB

Napisany 20 styczeń 2011 - 07:14

Mam pytanie,czy stosował już ktoś z was to nowe P6.
Jeśli tak to jak się sprawdza w uwodzeniu.
Z opisu wygląda mi na coś typu NPA,BTB ale nie wiem jak jest w praktyce.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników