Skocz do zawartości

NPA - Według mnie działa


Maaati

Rekomendowane odpowiedzi

NPA kupiłem jakieś 3 tygodnie temu i zacząłem używać od razu, i od razu codziennie 1 krople na szyję. Sam po zastosowaniu czuję się jakby bardziej pewny siebie, wesoły jakiś taki rozluźniony i chyba nie jest to złudzenie bo przed pierwszym posmarowaniem stwierdziłem, że pewnie zaraz powiem sobie ze jest inaczej i będzie to złudzenie, ale faktycznie coś w tym jest, że działa to na człowieka, przynajmniej na mnie 8) Przez pierwsze dni zachowywałem się naturalnie tak jak zwykle jak bym nie miał na sobie fero i jakoś nie widziałem specjalnych efektów, może trochę znajomi inaczej mnie traktowali, ale na plus tzn. zwracali na mnie uwagę, słuchali dokładnie co mówię, zgadzali się na każdym kroku i traktowali mnie hm... bardzo poważnie i z szacunkiem można powiedzieć :wink: Ale prawdziwe efekty działania nadeszły z dniem w którym rozpocząłem pracę jako kierowca w firmie przewozowej (taka taksówka, wożenie ludzi z bagażami 100 km za miasto na lotnisko i z powrotem). Często jeżdżą ze mną młode kobiety, dziewczyny i już ładnych kilka razy zauważyłem, że są bardzo rozmowne (w niektórych przypadkach nawet mi się zwierzały, naprawdę dużo się o nich dowiedziałem), jedna prawie pożarła mnie wzrokiem podczas jazdy i na koniec chciała żebym jechał do niej, a reszta jest niezwykle miła i rozmowna i tak fajnie się patrzą jak bym nie wiem kim był... i jestem na 100% pewien, że jest to zasługa feromonów :wink: W październiku początek roku akademickiego, jak zawitam na uczelnie to dopiero się zacznie już nie mogę się doczekać 8) Zobaczymy co to będzie hehe :wink:

 

A i dodam jeszcze, że troszeczkę poznęcałem się nad przyjaciółka której wiem, że się podobam ale to co było po zastosowaniu fero... musiałem przed nią uciekać... dosłownie :shock: troszeczkę mi głupio było ale to był dla mnie niezbity dowód na działanie NPA

 

A i dodam jeszcze zapytanie 8) Zamówię sobie na dniach perfumy i pytanie do doświadczonych. Lepiej stosować NPA na skórę i przykryć czy dolać do perfum? I ile kropli NPA trzeba ewentualnie dolać do 200 ml perfum żeby była właśnie jedna kropla bo ta dawka jest dla mnie jak na razie idealna i nie zamierzam jej zmieniać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie używam feromonów na skórę . Na razie testuje NPA i Pheromax-a oddzielnie bo na poczatku robiłem mixy i przedawkowałem . Lepiej fero dać na skórę i przykryć na to dobrą perfumą . Ja zakrywam to Hugo Boss Selection (szary flakon ) . Staraj się dobrać perfum trwały taki , który w swoim składzie zawiera piżmo , wyciągi z owoców , eteryczne związki , aby zapach feromonów nie przedostał się za perfum. Niektórzy dawaja fero na ubranie bo dłuzej się utrzymuje - nawet kilka dni . Tylko musisz wtedy uważac , bo jak założysz koszule z poprzedniego dnia i znowu dodasz fero to możesz przedawkowac . Fero możesz rozcieńczyć z perfumami , ale ja osobiści tego nie robiłem więc ci nie mogę pomóc . Ty sam zadecydujesz jak najlepiej zrobić :D . Poczytaj posty na tym forum to wiele mozesz się dowiedzieć . Życzę ci miłych wrażeń i przygód z fero ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności