Skocz do zawartości

Zdjęcie

FERMONY LOVE&DESIRE- TESTOWAL KTOS JE??

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
21 odpowiedzi na ten temat

#1 Ogryzek

Ogryzek

Amator

• Użytkownik
  • 15 postów
  • Sprawdzone:Lure, Pheromax

Napisany 10 grudzień 2006 - 01:09

witam. Jestem tu nowy i zastanawiam sie nad zakupem fermonow Love&Desire. Czy ktos z was je testowal? Jak tak to jakie odczucia? Dzialaja?
Ostatnio przeczytalem w internecie ze jakies czasopismo przeprowadzilo ankiete na temat najlepszych fermonow i Love&Desire wygraly.

#2 ali

ali

Uzależniony

• Użytkownik
  • 615 postów
  • Sprawdzone:Alchemy Man, Alchemy GOLD, RM, Pheromax, NPA, Perception, Chikara (gel i spray) oraz Love&Desire

Napisany 10 grudzień 2006 - 01:11

http://ferum.pl/view...ght=love desire
http://ferum.pl/view...ght=love desire

Tak trudno użyć wyszukiwarki? :x
Mi to zajęło kilka sekund!

No i słówko ode mnie; Love&Desire to jedno wielki g**no! Może tylko ładnie pachną- stosunek jakości to ceny jest niezły, ale jakość to- moim zdaniem- jedynie zapach.
Co do działania... Ehh, szkoda gadać. Zerknij na w/w linki.

95% pseudo- feromonów na allegro.pl jest nie warte zakupu, no, chyba, że zależy Ci tylko na samym zapachu.
I bez feromonów ludzie się kochają!
Pozdrawiam!
Ali

WIARA CZYNI CUDA!!!

#3 erO_

erO_

Doświadczony

• Użytkownik
  • 41 postów
  • Sprawdzone:Love & Desire (0% Feromonów), Pheromax (Stosuje aktualnie)

Napisany 10 grudzień 2006 - 02:33

Potwierdzam, to wogle nie działa, miałęm i odesłąłem, teraz czekam na zwrot kosztów, ale coś słabo im to idzie, ta strona intymnosc.pl oszukuje, tyklko tam to mozna kupic i jeszcze na allegro, wystawione przez te same osoby, poczytaj na feromony.pl to sie dowiesz.... I nie kujuj bo bedziesz zalowal, tak ak ja...

#4 erO_

erO_

Doświadczony

• Użytkownik
  • 41 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 02:35

aha Ogryzek jak nie ejsteś frajerem to nie wierz w te bzdury, jakies czasopismo coś przeprowadziło, na ich stronie to 100% bujdy, że stosowane w USA itp, bzdura!!!

#5 simon_85

simon_85

Uzależniony

• Użytkownik
  • 270 postów
  • Sprawdzone:Pheromax,Chikara,The Edge, Perception

Napisany 10 grudzień 2006 - 03:23

Dziwne.... :x

Czytalem na intymnosc.pl o feromonach i zauwazylem, ze prawie wszystko jest tak samo napisane o nich jak na feromony.pl

Dlaczego jest identycznie napisane, ktos od kogos sciagal czy jak ??? :roll:

#6 Ogryzek

Ogryzek

Amator

• Użytkownik
  • 15 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 04:25

dzieki chlopaki za ostrzezenie. Dzieki wam 90zl nie poszlo sie****. Sluchajcie jakie polecacie fermony ( musza byc skuteczne na podryw:PP) i na jak dlugo one wystarczaja? Zastanawiam sie nad zakupem PHEROMAX 2ml, zeby sprawdzic czy dzialaja. Orientujecie sie na ile starcza probka 2ml?

PS jeszcze raz dzieki za opinie na temat Love&Desire. Slyszeliscie o fermonach Lure? Takie samo g**no jak Love&Desire?

#7 Ogryzek

Ogryzek

Amator

• Użytkownik
  • 15 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 04:48

Wracajac do tych feromonow LURE to musze powiedziec, ze kupilem kiedys probke i podczac koloni na wakacje sporo dziewczyn przy mnie skakalo. Przeprowadzilem nawet pewien test zwiazany z tymi fero.
Mieliscie stycznosc z nimi?

Ps znalazlem nawet pewna aukcje na allegro z LURE:
http://www.allegro.p...anny_twoje.html

#8 Sephiroth

Sephiroth

Uzależniony

• Użytkownik
  • 179 postów
  • Sprawdzone:NPA; Perception; Chikara

Napisany 10 grudzień 2006 - 05:30

Cóż... Mów do słupa a słup jak d.... Wiesz co to szukaj? to takie małe coś na górze, dzięki któremu możesz wyszukać, tak, nie oszukuję, wyszukać, choroba, WYSZUKAć info... a o Lure już było, tak, tak, sam widziałem, było pisane....

A co do Twojego pytania o fero na podryw... Przejrzyj Ankiety i wybierz. Sam używam NPA w podobnym celu i jest super;):D
Sephiroth ;););)

i motorki
i komputerki
i dziewczynki
czyli wszystko to co tygryski lubią najbardziej ;D

#9 Ogryzek

Ogryzek

Amator

• Użytkownik
  • 15 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 07:02

Sephiroth przystopuj bajere. Sorry ze zadaje pytanie, ktore juz kiedys byly poruszane ale nie widzialem ze na forum jest taka opcja jak szukaj :PP hehe.Uwazacie ze Lure sa slabe? hmm dziwne ja je mialem i wydaaly sie spoko. Teraz chce sprobowac czegos innego i zastanawiam sie nad NPA lub Pheromax. Mam jeszcze jedno pytanie na ile wystarcza probka Pheromax 2ml?
"Thank you for trying make me happy, not today"

#10 Glatz

Glatz

Doświadczony

• Użytkownik
  • 20 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, Chikara

Napisany 10 grudzień 2006 - 07:17

Też było to kilka razy na forum odnośnie próbki performaxu - użyj szukaj.
P.S znalezienie tej odpowiedzi na Twoje pytanie zajęło mi jakieś 20 sekund.

#11 erO_

erO_

Doświadczony

• Użytkownik
  • 41 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 08:15

Pheromax zeby wzbudzić pociąg, ale korzystaj czasem z szukaj. Aha i co do opisu intymnosc sciagnelo od feromony i ostro ztiuningowalo, sram na nich, sa beznadziejni :/

#12 Ogryzek

Ogryzek

Amator

• Użytkownik
  • 15 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 08:53

Też było to kilka razy na forum odnośnie próbki performaxu - użyj szukaj.
P.S znalezienie tej odpowiedzi na Twoje pytanie zajęło mi jakieś 20 sekund.

Gratuluje. Mogles sie tym podzielic.
LOL dlaczego nikt z was nie jest w stanie odpowiedziec na pytanie?? Myslalem ze po to jest to forum, ze jezeli czegos nie wiem to osoby z wiekszym doswiadczeniem mi pomoga, no ale coz....ta wasza polska mentalnosc

#13 Sephiroth

Sephiroth

Uzależniony

• Użytkownik
  • 179 postów
  • Sprawdzone:NPA; Perception; Chikara

Napisany 10 grudzień 2006 - 09:10

Ogryzku, wybacz nam...

Ale są pewne normy, których nalezy przestrzegać. Mówiąc cały czas o jednym forum nie bedzie się rozwijać. A tematy które poruszyłeś były już rozpatrywane na forum i zostały wyczerpane. Twoim obowiązkiem było najpierw sprawdzić to, później pytać..
Sephiroth ;););)

i motorki
i komputerki
i dziewczynki
czyli wszystko to co tygryski lubią najbardziej ;D

#14 Ogryzek

Ogryzek

Amator

• Użytkownik
  • 15 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 09:15

ok sorry. rzeczywiscie znalazlem odpowiedz na moje pytanie. Mam do Was ostatnie pytanie. Jutro mam zamiar zamowic probke pheromax. Z tego co czytam na forum to pheromax strasznie smierdzi i nalezy laczyc je z innymi perfumami. Z jakimi perfumami Wy je laczycie? Jak myslicie moglbym je polaczyc z Love&Desire ( podobno ladnie pachnie:) )

#15 erO_

erO_

Doświadczony

• Użytkownik
  • 41 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 09:21

ładnie pachnie, ale nie wiem cyz koniecznie sie opłaca... moim zdaniem zapach po love & desire nie 3ma sie długo, ja pheromax stosuje z MEXXem Sliver, albo Route66, szczególnie z tym 2-gim jest wporządku, a jeżeli chodzi obrzydki zapach pheromaxu, to podobno jest różnie odbierany, tobie może się wydawać bezwonny, a innym bedzie śmierdzieć, temat o zapachu pheromaxu tez jest na forum i sposoby maskowania, więc zapraszam :)

#16 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, NPA, BTB, The Edge, Love&Desire, Pheromone essence, P6

Napisany 28 lipiec 2009 - 03:58

Może i odkopuje ale osobnego tematu nie ma co zakładać, potwierdzam : nie działa. Zapach fajny.

EDIT.
hmmm... dałem powąchać kobiecie najpierw pheromax, później NPA i na koniec L&D. Twierdziła, że "to coś śmierdzącego w tym ostatnim też jest lekko wyczuwalne.

#17 mariusz3481@wp.pl

mariusz3481@wp.pl

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 21 kwiecień 2011 - 03:28

moim zdaniem nie ma co porównywać..leve&desire dużo tańsze,a to, ze zapach perfum nie wyparowuje, nie znaczy, ze fero mony już nie działają. Przecież feromony są bezwonne. ja jestem z nich bardzo zadowolony. bardzo dodają pewności siebie! 8)

#18 Zena

Zena

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Sprawdzone:Love&Desire,BTB,NPA

Napisany 22 kwiecień 2011 - 11:29

Fajna reklama, ale bezczelnosc podoba mi sie :)
To nie sen, to zen.

#19 mariusz3481@wp.pl

mariusz3481@wp.pl

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 26 kwiecień 2011 - 09:15

Fajna reklama, ale bezczelnosc podoba mi sie :)

eee..z całym szacunkiem po co miałbym reklamować te feromony? Poprostu używałem i jestem zadowolony.

#20 8alicjon8

8alicjon8

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 16 październik 2014 - 12:21

Masakra, co za narod, wierzy wszystko w co sie da . . . te feromony Love & Desire to jakas dziwna rzecz. [Usunięto SPAM administracyjnie]

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników