Skocz do zawartości

BTB + NPA


lukesilver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ..

 

to mój pierwszy post..

szukałem co nieco po forum ..ale nie znalazłem konkretnego info o łączeniu tych dwóch fero ..

 

Takie połączenie było szczególnie polecane na feromony.pl ..

 

Tak więc będąc posiadaczem BTB postanowiłem dokupić jeszcze NPA ..

 

Teraz moje spostrzeżenia ..

 

BTB :

Przy 2-3 kroplach .. zauważałem pozytywne efekty .. nie próbowałem natomiast jeszcze 4 kropli.. bo boje się, że będzie OD .. ale spróbuję .. i dam znać co się działo ..

Poza tym .. taka moja już uwaga .. BTB w połączeniu z perfumami .. daje taki fajny zapach .. jakby dodawał perfumom takiej unikalności .. miło się to wącha :)

 

 

NPA :

Póki co mam trudności z odnalezieniem właściwej dawki .. i jeszcze za mało było dobrych okazji do przekonania się o jego skuteczności..

Ale raz .. przy wyjściu do klubu .. użyłem 2 "przechylenia" .. rozsmarowałem na nadgarstki po linii szczęki i za uszy ..

Co prawda tego dnia nie byłem na podrywie ..ale widziałem się ze znajomymi ..

i wyraźnie tego wieczoru moja pozycja jako lider grupy urosła stanowczo.

 

A teraz co do samego mixu

 

Próbowałem różnych rzeczy .. 1 przechylenie NPA 2 krople BTB ..

i na odwrót ... iiii jak do tej pory nie widzę efektów ...

myślicie, że przedawkowuję ?.. (tzn no taka pierwsza myśl mi się nasuwa do głowy) ..

 

Naczytałem się już różnych rzeczy .. o NPA ... o BTB nie wiele można znaleźć na zagranicznych stronach ... właściwie to NIC poza oficjalną stroną BTB ..

 

NPA jest zachwalane jako "constant hitter" .. jeżeli dobrze dobierze się dawkę..

 

a co do samych mieszanek .. jedni polecają .. inni zdecydowanie odradzają

 

Powiedzcie co myślicie .. pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj I ja nigdy nie próbowałem BTB z innymi fero. Aktualnie mixuje NPA z Phx 1ml w tym jedno przechylenie NPA na palec i roztarcie po prawej stronie głowy i zwilżenie patyczkiem Phx 1ml na drugą stronę W ten sposob uzykuje dlugotrwaly efekt fero na wlosach !! Zauwazylem ze bedac caly dzien na uczelni nie musze powtarzac dawki a jedynie poprawiam perfumą co jakiś czas!!! :) pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kangur a widzisz jakies ciekawe efekty? Ja akurat kupilem teraz jak bylem w polsce to NPA no i BTB, jak na razie staram sie uzywac tylko NPA a pozniej moze jakis miks ;-) tak w ogole zostalo mi tez troche PHX, z ktorego nie bylem raczej zadowolony w stosunku do yyy... jakosc/cena eh... mam nadzieje, ze moje nowe "zabawki" lepiej sie sprawdza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. ja osobiście działanie fero zauwazyłem po jakimś miesiącu. ale to chyba nie była wina dawki lecz mnie samego. przez ten miesiąc nastąpiła we mnie jakaś zmiana, przłamałem jakąś barierę. Później było juz tylko coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na uwodzenie najlepszy Pheromax. Zawierają dużą dawkę

Estratetraenolu - związku, który najsilniej pobudza zmysły mężczyzn. Co do dawki to feromony to sprawa indywidualna, dlatego istotne jest aby dobrać dawkę odpowiednią dla siebie. Na początek polecam minimalną dawkę, tj. jedno psiknięcie na szyję. Następnie proszę przykryć feromony własnymi perfumami.

 

Jeśli powyższa ilość nie przyniesie działania, należy delikatnie zmienić dawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Justyno, czytając

polecam minimalną dawkę, tj. jedno psiknięcie na szyję
prawie spadłem z krzesła ze śmiechu :D

Owa "minimalna" dawka dla niektórych jest DUŻYM przedawkowaniem. Choćby dla mnie, jak sądząc po wypowiedziach na forum to nawet dla większości.

 

Chyba, że damski PHX różni się aż tak od męskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzm się powyżej z rozmówcami . Gdy używałem 1 psiknięcia to nic nie czułem żadnych bólów głowy czy zawrotów , dopiero obserwacja otoczenia utwierdziła mnmie , że za dużo nałożyłem . :D

 

mam podobna sytuacje tez nie czuje bólów głowy z wyjatkiem 2 wyjatkow 1. sala kinowa (zadne inne zamkniete pomieszczenie tylko sala kinowa) 2. po 3 piwach

 

i to naprawde minimalne ilosci, moze ty tez masz jakies takie sytuacje gdzie poczujesz owe bóle głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzm się powyżej z rozmówcami . Gdy używałem 1 psiknięcia to nic nie czułem żadnych bólów głowy czy zawrotów , dopiero obserwacja otoczenia utwierdziła mnmie , że za dużo nałożyłem . :D

 

mam podobna sytuacje tez nie czuje bólów głowy z wyjatkiem 2 wyjatkow 1. sala kinowa (zadne inne zamkniete pomieszczenie tylko sala kinowa) 2. po 3 piwach

 

i to naprawde minimalne ilosci, moze ty tez masz jakies takie sytuacje gdzie poczujesz owe bóle głowy

 

Niestety nie czuję bólów głowy nigdy ani zawrotów kiedyś chciałem sprawdzić przedawkowanie PHX i dałem w domu 2 psiki z flakonu i nic żadnych zawrotów czy bólów . Jedynie co się umnie objawia jak przedawkuję to zniechęcenie , niepewność , lęk . Jeżeli chodzi o pomieszczenia to u mnie nie ma problemów . Po alkoholu jeśli wypiłem zbyt duże ilości a miałem dawkę normalną fero to pojawiała się niechęć albo agresja .Raz kiedyś pod wpływem NPA naubliżałem pewnej dziewczynie czego bym normalnie nigdy nie zrobił predzej bym sie ugryzł w język . Ja po alkoholu nigdy nie byłem agresywny raczej uspokojony i senny nieraz przybiłem gwożdzia przy barze to znajoma barmanka rano mi zamawiała TAXI . :)

 

Wczoraj na uczelni miałem 3 dobitne przykłady dfziałania feromonów.

W próbce 2ml po perfumie miałem 1ml PHX i 10 małych kropelek NPA dolnych za pomoca igly. Użyłem 2 psiki na włosyn ad uszami.

1 sytuacja gdy stałem z kolegą w kolejce do dziekanatu i rozmawialśmy to nagle przedemną jedna dziewczyna odwróciła się w moją stronę i wtrąciła się do naszej rozmowy i zaczęła rozmawiać tylko ze mną i wypytywała mnie gdzie mieszkam , gdzie imprezuje itp . Dodam , ze nie znałem tej dziewczyny ani mój kolega.

2 sytuacja to gdy siedziałem czekając na zajęcia w pustym korytarzu sam przechodziła 30 paro letnia pani dr na zajęcia dodam ,że blondynka. W odległości 3 m odemnie przygladając się jej zauważyłem jak swoim nosem coś wyczuła . Zatrzymała się obróciła w moją stronę i uśmiechnęła się do mnie . Schodząc po schodach zrobiła to drugi raz .

3 sytuacja to zaliczenia z zajęć na których nigdy nie byłem takze u pani dr

Wiedziałem ,ze nigdy nie sprawdzała obecności ale miała pamięć do twarzy.Wpis zaliczenia był za obecność. Podchodząc do niej z indeksem ona palnęła taki tekst '' pan na zajęcia chodził , ale gdyby był pan bardziej aktywny to ocena była by wyższa " no ina koniec powiedziała , że używam ładnego perfumu :)

kończe bo się rozpisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mialem ciekawy efekt po npa i btb ostatnio na uczelni :) wszyscy bardziej niz przy samym npa mega nastawieni do mojej osoby. Dziewczyny sam sie pchaly do tego by blizej mnie siedziec - w wiekszosci wypadkow siedzialem w towarzystwie dziewczyn jednak teraz te z ktorymi mialem dobre relacje siedzialy wrecz tak blisko ze zaden kolega nie mial jak sie dosiasc - oczywiscie pozniej kazdy z nich pytal co ja tak mowilem ze wszystkie laski sie smialy. No i oczywiscie duzo wieksze pobudzenie niz po samym npa - btb dalem pod nos (jak ktos radzil na forum). Zauwazylem jednak dziwna zaleznosc gdyz nigdy majac na sobie nie spozywalem wiekszej ilosci alkoholu :) jednak teraz zauwazylem ze robie sie bardziej senny niz zwykle oczywiscie idzie szybko z tego wyjsc ale robi sie taki bardziej ospaly :P oczywiscie nie musze dodawac ze kilkukrotnie osoby ktore mnie nawet nie znaly (glownie dziewczyny) twierdzily ze mam bardzo ladny zapach - taki afrodyzjakowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile dawkujecie?

Ja mam zawsze nieodłączne wrażenie, że ktoś wyczuwa ode mnie feromony i nie koniecznie mu pachną. Przeważnie w takich miejscach jak szkoła, bo np. na koncercie tego jeszcze nie zauważyłem.

I.. jakoś nie bardzo jest mi nosić ze sobą perfumy, żeby je reaplikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daję tak:

pół kropli phx/npa pod nos

1 kropla btb pod nos

1 kropla btb na szyję

 

Jeśli stosuję samo BTB to też tylko 2 krople. Nie więcej bo to strzał we własną bramkę!

 

Większe aplikacje tylko w 2 przypadkach: wyjście do klubu lub w inne miejsce gdzie jest duszno i pełno innych zapachów (papierosy, dym) lub wyjście kiedy planuje tylko i wyłącznie przebywać na zewnątrz a jest chłodno lub wieje mocny wiatr. W takich sytuacjach mogę sobie pozwolić nawet na 3-4 kropelki.

Zwykłe imprezy, spotkania ze znajomymi w domu, szkoła, uczelnia, praca, kino, kawiarnia, restauracja, samochód - w tych sytuacjach dawki muszą być minimalne! U mnie to akurat 2 krople BTB uzupełnione 1/2 phx albo 1/2 npa, jak pisałem :)

 

 

A co do perfum to ja zawsze mam przy sobie taką małą darmową próbkę dezodorantu. Sprawdza się bardzo dobrze w sytuacjach kryzysowych. Możesz popytać w sklepach, czasem mają, czasem rozdają za darmo przy jakichś stanowiskach w galeriach. Ja akurat dostałem to jako gratis na stacji benzynowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traq i inni proszę z krzeseł nie spadać, nie taki był cel mojej wypowiedzi. Celem było przedstawienie dawki bazowej, jaką polecają producenci, jeśli dla większości forumowiczów 1 psiknięcie to dawka powalająca, to gratuluje w takim razie macie moc swoich naturalnych feromonów, a inni mogą Wam tylko zazdrościć...

 

PS. Nie spadajcie z krzeseł, bo później siniaki będą, a wtedy i Pheromax w uwodzeniu może nie dać rady... ;P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam jestem nowy i mam pytanie kupilem NPA i zastosowalem pol kropli dwa dni dwa wyscia do knajpy i powiem Ja nic specjalnie nie czułem tzn jak inni piszą jakiegos kopa moze minimalnie cos tam ale naprawde minimalnie ale zauwazyłem małe zmiany w stosunku do mnie w osobie ktora siedziala obok mnie (pozytywne) za pierwszym i drugim razem tzn koledzy. i moje pytanie kiedy bede wiedzial ze przedawkowalem czy tylko wtedy gdy sam wyczuje zapach fero? Bo mam sie spotkac trzeci raz z dziewczyną na ktorej mi szalenie zalezy i nie wiem czy mam dolozyc pol kropli czy pozostac przy połowce, nie chce przesadzic bo i tak jestem z nia na dobrej drodze. Wiem ze stosofanie fero jest sprawą indywidualną i kazdy musi sam dobrac dawke dla siebie ale pytam tylko o to kiedy zauwaze ze przesadzilem ( czy ta kropla bedzie za duzo czy nie) z gory dzieki za pomoc i przepraszam ze sie podpinam pod ten temat.

NPA daje pod szyje i za uszy kłade na siebie Adidasa Activ bodies i jeszcze dodaje takie niby fero PH z allegro ma fajny zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności