Skocz do zawartości

BTB + NPA


lukesilver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy i mam pytanie kupilem NPA i zastosowalem pol kropli dwa dni dwa wyscia do knajpy i powiem Ja nic specjalnie nie czułem tzn jak inni piszą jakiegos kopa moze minimalnie cos tam ale naprawde minimalnie ale zauwazyłem małe zmiany w stosunku do mnie w osobie ktora siedziala obok mnie (pozytywne) za pierwszym i drugim razem tzn koledzy. i moje pytanie kiedy bede wiedzial ze przedawkowalem czy tylko wtedy gdy sam wyczuje zapach fero? Bo mam sie spotkac trzeci raz z dziewczyną na ktorej mi szalenie zalezy i nie wiem czy mam dolozyc pol kropli czy pozostac przy połowce, nie chce przesadzic bo i tak jestem z nia na dobrej drodze. Wiem ze stosofanie fero jest sprawą indywidualną i kazdy musi sam dobrac dawke dla siebie ale pytam tylko o to kiedy zauwaze ze przesadzilem ( czy ta kropla bedzie za duzo czy nie) z gory dzieki za pomoc i przepraszam ze sie podpinam pod ten temat.

NPA daje pod szyje i za uszy kłade na siebie Adidasa Activ bodies i jeszcze dodaje takie niby fero PH z allegro ma fajny zapach.

 

Kiedy ktos bedzie przy Tobie zdenerwowany albo bedzie sie wyraznie zle czul - wtedy bedziesz wiedzial ze przedawkowales. Badz tez sam bedzie czul bole lub zawroty glowy, bedzie az nadto poddenerwowany ;) nie ma zlotej recepty moze to byc dla Ciebie za duzo a moze sie okazac ze to dawka jeszcze akceptowalna. Poki nie sprobujesz to sie nie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pół kropli NPA samodzielnie stosowanego to jednak trochę za mało, zwłaszcza w knajpie gdzie ciężko o wyczuwanie zapachów (dym, duszno). Spróbuj 1 kroplę.

 

Ja wczoraj byłem w klubie mając na sobie 2 psiknięcia The Edge (czyli NPA z perfumą) i 3 krople BTB. Przyznam szczerze że dziewczyna kumpla który się dosiadł nie mogła odlepić ode mnie uśmiechniętego wzroku. Nie miałem żadnych planów wobec niej ani nic, zresztą strasznie cicha dziewczyna, ale na każdym kroku, nawet jak wychodziliśmy już klubu to ciągle się do mnie odwracała i uśmiechała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a na sytuacje typu impreza w domu albo kino gdzie jest świeże powietrze daję 2 krople BTB + pół kropli phx albo npa i starcza... Od otoczenia i temperatury dużo zależy, trzeba mieć wyobraźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię 3 krople BTB a nie NPA...

 

Ostatnim czasy uzywam mixa btb z npa i dla mnie np optymalna dawka to pol kropli npa i pol btb ;) aczkolwiek raz jak ubralem sie w ciuchy ktore byly przesiakniete btb z dnia poprzedniego i jeszcze na siebie nalozylem poltorej kropli btb to czulem sie zdenerwowany ale za to kolezanka z pracy byla strasznie nakrecona na mnie hehe - normalnie jestesmy w blizszych relacjach ale zawsze byla nie smiala poniewaz ma juz narzeczonego jednak teraz sama przejela inicjatywe poczynajac od zaproszenia do kina - nigdy zadna laska mnie nie zaprosila myslalem ze zazwyczaj to facet zaprasza laske a tam... - powiem tak zakonczylem to zanim by zaszlo za daleko i obiecalem ze zostanie miedzy nami. Nastepnego dnia uslyszalem ze bylo milo i gdyby nie miala juz narzeczonego to by mi tak nie pozwolila tego skonczyc:P brzmi bajecznie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie Ja sie z dziewczyną o ktorej pisałem spotykam raczej na otwartych przestrzeniach czy w miejscach gdzie nie ma dymu i duchoty wiec nie wiem czy ryzykowac z tą drugą połowką chyba ze dam 1 krople ale jakies 2 godziny przed spotkaniem? czy to robi jakas roznice zeby juz troche zeszło czy nie? Jak dzisiaj dałem całą krople byłem troszeczke jakby poddenerwowany a raczej podniecony ale tylko na początku potem zeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, sugerując się ulotkami itp. normalna dawka PHX to pełen psik ;) Ja traktuje to z dużym przymrużeniem oka. Fero stosuje w minimalnych ilościach, bo przy większych widzę negatywną reakcję otoczenia. 3 krople dla mnie to kosmos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją :) U mnie normalna dawka BTB to 2 - 2,5 kropli (normalna tzn w sytuacji gdzie jestem we wnętrzu i powietrze jest czyste). Jak spodziewam się trudniejszych warunków to daję odpowiednio więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności