Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile macie lat i od jak dawna stosujecie fero?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
11 odpowiedzi na ten temat

#1 Tester18

Tester18

Doświadczony

• Użytkownik
  • 45 postów

Napisany 02 styczeń 2010 - 12:55

Ile macie lat i od jak dawna stosujecie fero? I czy efekty widzicie?

To ja zaczne. Mam 18 lat, stosuje prawie rok, efekty marne PHX.

#2 Paweł

Paweł

Amator

• Użytkownik
  • 10 postów
  • Sprawdzone:NPA, PHEROMAX, CHIKARA, Love&Desire, The Edge, Percepction, BTB

Napisany 02 styczeń 2010 - 03:14

Może i ja się wypowiem. Mam 15 lat, feromony stosuję od ponad roku. Moim pierwszym zakupem były perfumy z feromonami o nazwie Love&Desire. Efektów konkretnych nie było, kilkukrotnie usłyszałem, że używam świetnych perfum, poza tym nic ciekawego. W wakacje 2009 trafiłem na stronę feromony.pl, pod koniec wakacji zamówiłem próbkę Pheromaxu. Zmieszałem 1ml Pheromaxu z 12ml Love&Desire (mały flakonik) używałem tego przez wrzesień i październik przed wyjściem do szkoły, starczyło na długo. Efekty były zauważalne zawieszanie wzroku, lepszy kontakt z ludźmi, nawet pewna nauczycielka z opinią wrednej, niezłamanej kobiety bez uczuć, stała się milsza w stosunku do mnie. W listopadzie zamówiłem NPA 5ml, Chikarę 15ml, 3XPheromax 1ml ( właśnie w związku z tym przy okazji mam pytanie, mianowicie moja butelka Chikary różni się od tych ze zdjęć, posiada pozłacaną zatyczkę o kształcie zaokrąglonego walca. Chciałbym się was zapytać, czy wasze Chikary też tak wyglądają, czy ja otrzymałem jakąś inną? Z NPA jest podobnie na zdjęciach biała etykieta na flakonie, moja jest srebrna z czerwonymi napisami. Proszę napiszcie jak wyglądają wasze flakoniki.) Kilkukrotnie przedawkowałem te feromony, widziałem jak ludzie wręcz mnie olewają. Po pewnym czasie jednak dobrałem odpowiednią dawkę i efekty były porażające. Nie działały akurat feromony na osobę na która miały działać, jednak na innych znajomych zauważyłem zmianę nastawienia w stosunku do mojej osoby. We wtorek otrzymałem zamówione BTB. Zrobiłem mix 3ml BTB, 1.5ml NPA i 1ml Pheromaxu. Wszystko przelałem do 13ml flakonu po Love&Desire i dopełniłem perfumami Hugo Boss Selection. do tej pory miałem 2 okazje testowania tej mieszanki za 1 razem efekty przerosły moje oczekiwania, za drugim w Sylwestra nie miałem za bardzo na kim testować. Używam 3 pryśnięć z tego flakonu- czyli około 3/40ml. Wydałem na feromony juz ponad 700zł, myślę że starczą mi one na bardzo długo, ogólnie jestem bardzo zadowolony z tych zakupów.
P.S. Warszawa to duże miasto, jest na kim testować. Jeżeli nie widzicie efektów, może wybierzcie się w moje rejony, w każdym miejscu na świecie ludzie się delikatnie różnią. :)

Pozdrawiam Paweł

#3 Paweł

Paweł

Amator

• Użytkownik
  • 10 postów
  • Sprawdzone:NPA, PHEROMAX, CHIKARA, Love&Desire, The Edge, Percepction, BTB

Napisany 04 styczeń 2010 - 03:33

W sumie temat jest ogólną dyskusja na temat feromonów, efekty stosowania itd. Ale miałbym prośbę, czy ktos mógłby odpowiedzieć na moje pytanie z poprzedniego postu? Bedę bardzo wdzięczny :wink:

#4 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, NPA, BTB, The Edge, Love&Desire, Pheromone essence, P6

Napisany 04 styczeń 2010 - 05:04

http://images.google...F-8&sa=N&tab=wi

#5 trasti7

trasti7

Amator

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisany 09 styczeń 2012 - 11:59

a nie wydaje mi sie zeby stosownaie feromonow jakkolwiek od wieku zalezalo, jak juz to od celu i dojrzalosci
zmysłowa bielizna damska

#6 Plghpburn32

Plghpburn32

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Sprawdzone:Kalisz Pomorski

Napisany 18 marzec 2014 - 04:16

zgadzam sie z przedmowca!

#7 mosiek

mosiek

Nowy

• Ferumowicz
  • 2 postów
  • Sprawdzone:hiszpańska mucha

Napisany 24 październik 2014 - 11:01

mam 25 lat a feromony stosuje od 4

#8 angelika666

angelika666

Amator

• Użytkownik
  • 12 postów
  • Sprawdzone:BTB, Pheromax, The Edge

Napisany 24 październik 2014 - 06:06

Ja mam 30, feromony stosuję od 5 lat (niecodziennie) i jestem zadowolona. Głownie korzystam z nich przy specjalnych okazjach (randka, wyjście do klubu, rozmowa z szefem..) Takie sporadyczne korzystanie z feromonów pokazuje ich dzialanie - jeśli oczywiście nie oczekuje się cudów, bo bardzo wiele zależy od nas i naszego nastawienia.

#9 mogiel

mogiel

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 09:10

serio? 15 latki stosują już feromony ? ;D po co ? w tym wieku to nie powinno się tak jeszcze kombinować...

#10 mogiel

mogiel

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 03 listopad 2014 - 09:10

serio? 15 latki stosują już feromony ? ;D po co ? w tym wieku to nie powinno się tak jeszcze kombinować...

#11 mniammniam

mniammniam

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 21 listopad 2014 - 11:13

25 stosuje od roku, ale czy efekty jakieś szczególne są? hmmm sam nie wiem :(

#12 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 161 postów