Skocz do zawartości

Problem,niski wzrost :(


Nightwish

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,niedawno zacząłem przygodę z fermonami,ale w dalszym ciągu mam pewien problem,który mnie wprowadza w kompleksy i automatycznie tracę pewność siebie chodzi o mój bardzo niski wzrost 170 cm,wiele lasek mi mówi,że jestem przystojny(niestety nie mam u nich szans ze względu na mój niski wzrost),uwierzcie mi,że to może doprowadzić do depresji (Używałem Love&Desire,NPA,Pheromax i RM)są laski które są wyższe odemnie i im się podobam ale niestety one nie są w moim typie,co mam z tym zrobić proszę o pomoc.Jest ktoś na forum,który również ma niski wzrost(Jak sobie radzi z tym problemem)tylko nie piszcie że macie niski wzrost,a macie 175 cm bo gdybym miał tyle to byłbym w niebie,mam 21 lat więc juz chyba nie urosnę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale chyba nie ma na to żadnego skutecznego feromonu... ;)

Poważnie, to... musisz mieć na to głęboko wyje.... tak, dokładnie, sorry, ale jak będziesz się tak przejmował to sobie nigdy nie znajdziesz laski. Zresztą nie sądzę, żeby one aż tak patrzały na wzrost (choć ja mam 1,9m), jest wiele ludzi niskich, którzy maja fajne laski, na pewno coś znajdziesz dla siebie, tym bardziej, że stusujesz fero. Nie panikuj, tylko wez sie do roboty.

poczytaj co nieco o uwodzeniu David de Angelo itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo! ja mam koło 170cm i jest mi z tym dobrze, 3 lata miałem wypas dziewczyne, puki co nie szukam, ale nie mam problemów z kontaktami, wiadomo przydało by się jeszcze kilka cm :) nie ukrywam, tymbardziej, że mam wysokie towarzystwo, ale jakoś mnie to tak bardzo nie dołuje, o kompleksach nie mówiąc :D POzdro! 3maj sie ziom! Teraz wierz , ze nie jestes sam :D ps. korzystam x pheromaxu i tak samo mi sie zyje jak sie zylo, zastanawiam sie czy fero dzialaja, mam nadzieje, ze sie przekonam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

169 cm to wzrost przecietnego Polaka ale w wieku 18-65 lat wiec to nie jest miarodajne bo kiedys ludzie byli nizszi, wiec zanizaja ta srednia. Wg danych GUSu sredni wzrost 20-latka w 2004 roku wynosil 178 cm a sredni wzrost 20-latki 166 cm, ale osobiscie odnosze wrazenie ze sa to dane o jakies 2 cm zanizone. Wydaje mi sie ze na dzien dzisiejszy sredni facet raczej na pewno ma te 180 cm, sam mam 175 cm i czuje sie z tym wzrostem niski, a na pewno zdecydowanie nizszy od wiekszosci facetow. Pewnie Cie nie pociesze ale sam uwazam ze dobry wzrost to minimum 180 cm no ale trzeba jakos z tym zyc. 170 cm to fakt jest niski wzrost ale nie jest bardzo niski, bardzo niski to tak ponizej 168 cm :D

Co do stymulacji wzrostu to do wieku 25-26 lat mozna sie jeszcze wyciagnac ze 2-3 cm, musisz duzo plywac (min. 2 razy w tyg), wisiec duzo na drazku (niwelacja naturalnych krzywizn fizjologicznych i rozszerzenie przestrzeni miedzykregowych), pomaga tez naswietlanie witamina D3 kosci dlugich (solarium? slonce?), poza tym mozna tez sprobowac stymulatorow wydzielania hormonu HGH (koszt ok. 250 zl miesiecznie). Mi to pomoglo bo niedawno mialem 174 cm a teraz wyciagnalem sie do 175 a czasami nawet 175,5 cm ;) Moze jeszcze przy dobrych wiatrach dobije do tych 177 cm kto wie :) Słyszalem o przypadkach ze faceci w wieku 24-26 lat jeszcze nawet o 5-6 cm w gore skoczyli stosujac sie do tych zalecen! Ale potrzeba duzo wytrwalosci i przede wszystkim zdrowy styl zycia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15lat i mam wzrost 184cm i troche mnie to wkurza poniewaz wszystkie dziewczyny w mojej szkole sa niskie.No tam pare na krzyz sie znajdzie troche wyzsze.Dlatego ze jestem tak wysoki jak te niskie dziewczyny mają poczuc pheromax jesli stosuje go na szyi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze zastosuje na nadgarstki i szyje>W wieku 14lat jest rozwinięta płciowo i moze rodzic>A teraz taka ciekawostka dla ludzi o małym zasobie wiedzy,w czasach szlacheckich 14-latka była dojzałą kobieta i wychodziła za mąz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności