Skocz do zawartości

Zdjęcie

RM i zdane prawko

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Prowokator

Prowokator

Uzależniony

• Użytkownik
  • 95 postów
  • Sprawdzone:L&D, PHX, Perception, The Edge, Relationship Magic, NPA, Chikara

Napisany 04 maj 2010 - 02:35

Witam, dzisiaj zdalem prawko, oczywiscie tuz przed egzaminem posmarowalem sie rm :D nie wiem czy to cos pomoglo czy poprostu nauczylem sie dobrze jezdzic. Wylosowalem Pania egzaminatorke :D jak sie o tym dowiedzialem odrazu sie ucieszylem. Egzamin przebiegal normalnie, ale mialem wrazenie ze Pani egzaminatorka traktuje mnie bardziej łaskawie, nie mialem zadnych trudnych manewrow, jedno parkowanie, a reszta zwykla jazda po miescie, bledy jakie popelnilem potraktowala z przymruzeniej oka. W jej zachowaniu zauwazylem, ciagle glaskanie sie po wlosach i byla bardzo wyluzowana. Nie wiem na ile w tym pomoc fero, czy wogole jakas jest, ale mniejsza w to, wazne ze zdalem ;p no i chcialem opisac to na forum oczywiscie. Pozdrawiam

EDIT: nie ten dzial :D mialo byc feromony w biznesie czy cos tam :D

#2 mystro

mystro

Uzależniony

• Użytkownik
  • 99 postów
  • Sprawdzone:Pheromax , Perception , The Edge

Napisany 04 maj 2010 - 03:41

Witam, dzisiaj zdalem prawko, oczywiscie tuz przed egzaminem posmarowalem sie rm :D nie wiem czy to cos pomoglo czy poprostu nauczylem sie dobrze jezdzic. Wylosowalem Pania egzaminatorke :D jak sie o tym dowiedzialem odrazu sie ucieszylem. Egzamin przebiegal normalnie, ale mialem wrazenie ze Pani egzaminatorka traktuje mnie bardziej łaskawie, nie mialem zadnych trudnych manewrow, jedno parkowanie, a reszta zwykla jazda po miescie, bledy jakie popelnilem potraktowala z przymruzeniej oka. W jej zachowaniu zauwazylem, ciagle glaskanie sie po wlosach i byla bardzo wyluzowana. Nie wiem na ile w tym pomoc fero, czy wogole jakas jest, ale mniejsza w to, wazne ze zdalem ;p no i chcialem opisac to na forum oczywiscie. Pozdrawiam

EDIT: nie ten dzial :D mialo byc feromony w biznesie czy cos tam :D

Coś mi się zdaje , że to chyba dzięki fero. Jak już pani egzaminator głaskała się po włosach tzn. iż możliwe jest to , że RM zadziałał. Choć też różnego rodzaje rzeczy się zdarzają i nie wolno być wszystkiego pewnym do końca , a więc możliwe też , że mogłeś zdać dzięki swojej umiejętności jazdy autem lub to , że się jej spodobałeś :D

#3 Danter005

Danter005

Uzależniony

• Użytkownik
  • 102 postów
  • Sprawdzone:NPA/Pheromax/BTB/Alchemy/Perception

Napisany 29 wrzesień 2011 - 08:49

Jak trafisz na kosę to nawet fero nic nie pomogą ;P Ja na egzamin użyłem chikare miałem z jakimś gościem młodym no i mnie oblał ;P za drugim razem zastosowałem npa+ phx tez z jakimś młodym gościem miałem też mnie oblał ;P
Morał taki, że młody chce sie pokazać co to nie potrafi i jak będzie chciał oblać to nie ma uproś obleje ;D
Oni są pozbawieni jakichkolwiek odczuć hah ;P
Za to PHX+NPA świetnie działa na płeć przeciwna ;) Może RM w jakimś tam stopniu wpłynęło na Panią egzaminator, że nie kazała robić specjalnie trudnych manewrów, mogłeś się jej spodobać ;) Ja się Panu egzaminatorowi niestety albo stety nie spodobałem hehe ;D
Pozdrowionka
Każdy jest kowalem własnego losu

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników