Skocz do zawartości

RM i zdane prawko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj zdalem prawko, oczywiscie tuz przed egzaminem posmarowalem sie rm :D nie wiem czy to cos pomoglo czy poprostu nauczylem sie dobrze jezdzic. Wylosowalem Pania egzaminatorke :D jak sie o tym dowiedzialem odrazu sie ucieszylem. Egzamin przebiegal normalnie, ale mialem wrazenie ze Pani egzaminatorka traktuje mnie bardziej łaskawie, nie mialem zadnych trudnych manewrow, jedno parkowanie, a reszta zwykla jazda po miescie, bledy jakie popelnilem potraktowala z przymruzeniej oka. W jej zachowaniu zauwazylem, ciagle glaskanie sie po wlosach i byla bardzo wyluzowana. Nie wiem na ile w tym pomoc fero, czy wogole jakas jest, ale mniejsza w to, wazne ze zdalem ;p no i chcialem opisac to na forum oczywiscie. Pozdrawiam

 

EDIT: nie ten dzial :D mialo byc feromony w biznesie czy cos tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zdalem prawko, oczywiscie tuz przed egzaminem posmarowalem sie rm :D nie wiem czy to cos pomoglo czy poprostu nauczylem sie dobrze jezdzic. Wylosowalem Pania egzaminatorke :D jak sie o tym dowiedzialem odrazu sie ucieszylem. Egzamin przebiegal normalnie, ale mialem wrazenie ze Pani egzaminatorka traktuje mnie bardziej łaskawie, nie mialem zadnych trudnych manewrow, jedno parkowanie, a reszta zwykla jazda po miescie, bledy jakie popelnilem potraktowala z przymruzeniej oka. W jej zachowaniu zauwazylem, ciagle glaskanie sie po wlosach i byla bardzo wyluzowana. Nie wiem na ile w tym pomoc fero, czy wogole jakas jest, ale mniejsza w to, wazne ze zdalem ;p no i chcialem opisac to na forum oczywiscie. Pozdrawiam

 

EDIT: nie ten dzial :D mialo byc feromony w biznesie czy cos tam :D

 

Coś mi się zdaje , że to chyba dzięki fero. Jak już pani egzaminator głaskała się po włosach tzn. iż możliwe jest to , że RM zadziałał. Choć też różnego rodzaje rzeczy się zdarzają i nie wolno być wszystkiego pewnym do końca , a więc możliwe też , że mogłeś zdać dzięki swojej umiejętności jazdy autem lub to , że się jej spodobałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jak trafisz na kosę to nawet fero nic nie pomogą ;P Ja na egzamin użyłem chikare miałem z jakimś gościem młodym no i mnie oblał ;P za drugim razem zastosowałem npa+ phx tez z jakimś młodym gościem miałem też mnie oblał ;P

Morał taki, że młody chce sie pokazać co to nie potrafi i jak będzie chciał oblać to nie ma uproś obleje ;D

Oni są pozbawieni jakichkolwiek odczuć hah ;P

Za to PHX+NPA świetnie działa na płeć przeciwna ;) Może RM w jakimś tam stopniu wpłynęło na Panią egzaminator, że nie kazała robić specjalnie trudnych manewrów, mogłeś się jej spodobać ;) Ja się Panu egzaminatorowi niestety albo stety nie spodobałem hehe ;D

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności