Skocz do zawartości

Zdjęcie

pomóżcie !

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 KLER

KLER

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 24 maj 2010 - 12:00

witam:) trochę się naczytalam o tych feromonach ... produktach, tak naprawde mam wątpliwości który produkt wybrać :( więc dlatego proszę o porade! pomóżcie, a sytuacja jest troszkę skomplikowana ;p
zależy mi na produkcie, który z jednej strony ma obudzić w obiekcie moich westchnień dawne uczucie.. naczytałam sie o działaniu Pheromaxu, jednakże z tego co widzę między nami jest i tak tzw "chemia", ale bardzo bym chciała by ta osobę po prostu do mnie ciągneło, by zakochał sie tak jak na poczatku, teraz sie nie widujemy z racji tego,że nie ma w kraju ale wiem ze przyjedzie i czekam na to ! ;) kontakt tez mamy powiedzmy dobry, a nawet bardzo ale jak to uczynic i jaki produkt wybrac by to do mnie go własnie ciągnęło jak przedtem..Moze Pheromax z połączeniem czegos??? Co jest lepsze ?? Relantionship Magic? Czy moze NPA czy BTB?? co jest najlepsze by wzbudzic nie tylko pożądanie (bo ono jest) ale "cos wiecej"... pozdrawiam gorąco i czekam na jakies dobre wiesci. Jezeli macie podobne przypadki napiszcie prosze:) dzięki !

#2 Kruk

Kruk

Uzależniony

• Użytkownik
  • 324 postów
  • Sprawdzone:BTB, The Edge, NPA, Pheromax, Chikara, Perception

Napisany 24 maj 2010 - 08:12

Trudno doradzać kobiecie bo feromony żeńskie mają zupełnie inny skład i działanie mimo tych samych nazw :P Ale jeśli mam ufać opisom z feromony.pl to wystarczy PHX. Ale pamiętaj że za Ciebie to wszystkiej roboty nie odwali i poszukaj czegoś dodatkowo o uwodzeniu, zrób coś z wyglądem, tryskaj energią i chęcią do życia - faceci przy takich miękną ;)
Prywatny ranking feromonów:
1. BTB + PHX
2. Chikara
3. BTB

#3 mystro

mystro

Uzależniony

• Użytkownik
  • 99 postów
  • Sprawdzone:Pheromax , Perception , The Edge

Napisany 24 maj 2010 - 08:37

Spróbuj swoją przygodę z PHX. Zakup na początek próbkę za niskie 48 złotych. Jeżeli już taką kupisz to odezwij się w tym temacie. Powiemy co dalej.

Ze swojego doświadczenia wiem , że PHX działa. Sam jeszcze używam próbki i muszę przyznać , że efektów było bardzo dużo i to tylko tych pozytywnych :)

#4 KLER

KLER

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 29 maj 2010 - 10:34

No cóż dzięki za te odpowiedzi, mogę tylko dodać, że sprawa się trochę psuje, mówiąc delikatnie (na odległość to nie ma co sie dziwić za bardzo) dodam jedynie że w sumie jestem osobą atrakcyjną i wszelkie te zewnętrzne "triki" stosuje ;p feromony traktuję jako ciekawość i dodatek.. ale jak wyjdzie i czy w ogóle sie spotkamy jeszcze ... chyba nie. :(

#5 matt

matt

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 19 styczeń 2011 - 09:10

Dołączam się do tematu. Obecnie zamówilem alchemy i Sexual Attraction Pheromones. Czy z tymi feromonami da radę odzyskać dawną chemię związku? Ponieważ obecnie jest na wymarciu.
Pozdrawiam

#6 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 17 luty 2011 - 11:57

lepiej zamów pheromaxa

#7 Maszka

Maszka

Amator

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisany 30 lipiec 2011 - 05:49

ja polecam PHX działa nieźle, do tego zrobić sobie darmowy kurs internetowy na Mistrza Seksu, wiadomości tam zdobyte wzmacniają feremony i to jak![/url]

#8 MistrzSeksu

MistrzSeksu

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 03:33

Tylko darmowy kurs Mistrza Seksu może cię uczynić najlepszym kochankiem na świecie. Dzięki zdobytej wiedzy każda kobieta będzie twoja! :D

#9 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 06 marzec 2014 - 02:24

paniom zainteresowanym doborem feromonów dla siebie polecam fajny artykulik na kafeterii: http://kafeteria.pl/...t.php?id_t=7669

1 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników