Skocz do zawartości

Alchemy i The Edge. Czy warto dokupić Relationship Magic ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Feromony używam od miesiąca. Moim pierwszym zakupem było Alchemy.Zauważyłam,że ludzie na mnie częściej patrzą, choćby na przystanku,ale nic poza tym :? jeśli chodzi o zmianę w zachowaniu innych osób jest tak samo.

Kilka dni temu dostałam przesyłkę z The Edge, zamówiłam tę wersję ponieważ czytałam,że NPA bardzo śmierdzi. The Edge ma bardzo ładny zapach,ale jest pewien problem, są to bardzo mocne perfumy i jedno psiknięcie jest dla mnie wystarczające. czuję je na sobie przez cały dzień :? W instrukcji jest napisane,że należy stosować 2-3 psiknięcia. Czy jedno psiknięcie da zamierzone rezultaty ? Chodzi mi o podniesienie samooceny, pewności siebie,ale jak na razie nie widzę rezultatów. I Alchemy i The Edge mają piękny zapach. Jednak Alchemy lepiej mi się stosuję bo jest w kulce. Dlatego zastanawiam się nad zakupem RM. Moim celem jest poprawić swoją samoocenę, stać się bardziej śmiała i lubianą i nieco atrakcyjniejsza. Chciałabym aby ludzie w towarzystwie bardziej skupiali się na tym co mówię, a nie tak olewali.. Czuję się taka na uboczu.

Gdzie najlepiej stosować feromony, by ich działanie było najmocniejsze wg.Was ? Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj dziewczynka90.Ja alchemy jeszcze nie testowałem ale po opisie wywnioskowałem że to ten sam feromon co NPA tylko słabiej stężony.

Ja z tych fero o których wspomniałaś stosuję NPA i The Edge i muszę stwierdzić że NPA dużo lepiej działa niż The Edge,osobiście nie czuję smrodu NPA ,a tak wogóle to podobno NPA dla kobiet nie śmierdzą potem.

Wracając do The Edge już sporo razy go stosowałem i efekty były znikome,jedynie co mnie w tym produkcie się podoba to zapach chociaż i tak bardziej lubię zapach Chikary ale Chikara jest tylko dla mężczyzn.

Jak chodzi o RM to kiedyś napisałem do feromony.pl aby mi dokładnie o nim opisali i dostałem odpowiedź że posiada takie same feromony jak Perception tylko że Perception jest mocniejszy.

Najlepsze miejsca do aplikowania feromonów to szyja,dekolt,za uszami,na skronie,na nadgarstki,w miejscach w których jest szybki przepływ krwi.

Dawkowanie to sprawa indywidualna i zależy od własnych feromonów wytwarzanych przez twój organizm, jednemu może być skuteczny 1 psik The Edge a drugiemu 3 psiki i tak jest w przypadku wszystkich feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucas - zawsze zwracaj uwagę czy pomagasz kobiecie czy mężczyźnie, mimo, że produkty mają taką samą nazwę w wersjach dla obu płci to różnią się działaniem, zapachem - wszystkim, bo produkowane są na bazie innych feromonów. Nasze, tzn mężczyzn doświadczenie z TE, NPA... czymkolwiek na nic się zda w doradzaniu kobietom, nawet przy tych samych produktach.

 

Niestety musisz poszukać na forum postów dziewczyn lub czekać na Justynę z feromony.pl my Ci raczej nic sensownego nie doradzimy, bo u nas przewaga facetów, dziewczyny szybko stąd nie wiedzieć czemu uciekają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie testowałaś feromon ?

 

Testowałam na szyję i nadgarstki, jeśli chodzi o Alchemy, natomiast The Edge tylko i wyłącznie na szyję bo są perfumowane i nie wiem Wy tu piszecie,że ładnie się sprawdza,ale u mnie coś nie bardzo..dalej ludzie mnie nie słuchają i muszę krzyczeć żeby ktoś zwrócił na mnie uwagę w towarzystwie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałam na szyję i nadgarstki, jeśli chodzi o Alchemy, natomiast The Edge tylko i wyłącznie na szyję bo są perfumowane i nie wiem Wy tu piszecie,że ładnie się sprawdza,ale u mnie coś nie bardzo..dalej ludzie mnie nie słuchają i muszę krzyczeć żeby ktoś zwrócił na mnie uwagę w towarzystwie :roll:

 

Chodzi mi o miejsca w których byłaś , aby sprawdzić czy Twój feromon działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No edge jest niestety taki, że trudno dobrać tyle ile się chce. Może jeden psik to dla Ciebie za dużo, spróbuj mniej (np. psik na chusteczkę albo wacik i wtarcie).

 

Tak stosuje jeden psik, dla mnie jest to zapach bardzo ładny, ale za bardzo duszący i bardzo trwały. Przykrywam go perfumami. Na ulotce jest napisane,że nawet 2-3 psiknięcia stosować. Jak dla mnie Alchemy jest lepsze bo jest w kuleczce :wink: chociaż rezultatów tez zbytnio nie widzę, ale łapie więcej spojrzeń na sobie, to jest miłe. Natomiast po The Edge absolutnie nic, a myślałam ,że będzie lepszy od Alchemy.

Mam nadzieję,że w końcu zauważe jakieś większe rezultaty.

 

Chodzi mi o miejsca w których byłaś , aby sprawdzić czy Twój feromon działa ?

 

Aaa :wink: to głównie uczelnia,ale byłam też na spotkaniu ze znajomymi w barze ( i w tym barze nikt mnie nie słuchał :? ) było 6 osób i spotkałam się też ze znajomym którego nie widziałam prawie 2 lata, ale też nic nie zauważyłam w jego zachowaniu, raczej był obojętny pisał esy podczas rozmowy ze mną.., także nie bardzo :?

 

Właśnie zamówiłam NPA (podobno jest lepszy od The Edge) zobaczymy jak będzie działało 8) pozdrawiam Was i dziękuję za zainteresowanie moim tematem :*

 

łącz posty

//traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony damskie są inne i mężczyzna za wiele tu nie pomoże,tak jak zresztą skrytykował mój pierwszy post Kruk.

Jak nie widzisz żadnych efektów to minimalnie zwiększ dawkę.

I jeszcze jedna sprawa na którą musisz zwrócić uwagę,że nie na każdego działają te same feromony i na niektórych w twoim towarzystwie mogą działać a na niektórych nie będą działać,też może być tak że na jednego zadziała jak zaaplikujesz np. NPA a na drugiego PHX.

Jak będziesz miała już NPA to zacznij stosować od minimalnej ilości i jak nie będzie efektów to stopniowo zwiększaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. No testuję NPA już kilka dni na uczelni, bo narazie nie miałam okazji wyjścia do baru i wydaje mi się że zauważam jakąś różnicę. Po The Edge i Alchemy nie widzę żadnej.

 

Co zauważyłam po NPA:

 

- kolega z roku dziwnie mi się przyglądał pochylił się nade mną, kilka razy złapałam jego spojrzenie,uśmiechnął się.. było to miłe, jakby coś we mnie zuważył. Kolega jest zajęty, ma świetną dziewczynę, ale sam fakt że spojrzał "tak" na mnie jest miły :wink:

- zauważyłam, że gdy rozmawiam ludzie mnie częściej słuchają przy tym patrzą w oczy

- inny kolega jakoś tak bardziej do mnie zarywa

- jest milsza atmosfera, czuję się bardziej lubiana

- zwiększa trochę pewność siebie i śmiałość, odpowiadając dzisiaj ustnie prawie wcale się nie stresowałam i wszystko powiedziałam, co jest dla mnie dziwne, bo pod wpływem stresu wszystko zapominam. Jednak mam jeszcze pewien problem z patrzeniem ludziom w oczy, ale staram się go przełamywać

- aaa i jeszcze miałam pierwszego dnia po zastosowaniu pewną sytuacje..nieznajomy chłopak zaczepił mnie na ulicy i powiedział że się ładnie uśmiecham :shock::shock: normalnie szok. Jednak speszyłam się :oops:

 

 

To tyle.. jednak jak już pisałam jakieś zmiany widzę. Jak narazie NPA jest najlepsze i stosuje 2 - 3 krople, nie czuję żadnej agresji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Hej dziewczynko mam nadzieje ze jeszcze zaglądasz na to forum bo mam pytanie;p

Ja tez mam The Edge i strasznie śmierdzi potem,wystarczy nawet pół psiknięcia, ten zapach chodzi za mną cały dzień przebija się przez wszystkie perfumy, tez tak miałaś?

Może napisz jak dawkowałaś:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 years later...

Temat stary ale ja mogę dopisać ze u mnie 1 psik the edge na szyjke wystarcza pocieram się jeszcze nadgarstkami i zapach się rozchodzi :) jak przesadze to feromon robi się "duszacy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to wolę jednak zapach The Edge niż Chikary. Myślałem ze ładniej będzie pachniał Trust ale jednak wolę klasyczne Edge, jest niesamowity. A tak na marginesie, wie ktoś dlaczego Trust już nie jest sprzedawany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności