Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mix PHEROMAX + NPA + perfumy

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
21 odpowiedzi na ten temat

#21 questx

questx

Uzależniony

• Użytkownik
  • 123 postów
  • Sprawdzone:Scent of Eros, Pheromax, BTB, Attractant, NPA

Napisany 19 sierpień 2011 - 11:03

No i znowu dam tą samą odpowiedź: nie wiem, wszystko zależy od twojej indywidualnej dawki! Musisz zobaczyć ile ma kropla NPA i wiedzieć ile używasz, i rozcieńczyć to w takim stosunku jak potrzebujesz. Możesz zaryzykować np po 0.5ml PHX i NPA jako że atomizer z Feromony.pl ma 5ml i dozuje dość małe psiknięcia. Wtedy pewnie musiałbyć użyć tak z 3-5 psiknięć i zobaczyć co się będzie działo...albo zacząć od jednego psiknięcia i sukcesywnie zwiększać. Ale to jest tylko moja sugestia! Możesz różwnież zmiejszać ilość NPA i zwiększać PHX, naprawdę możliwości jest wiele i musisz eksperymentować!

#22 questx

questx

Uzależniony

• Użytkownik
  • 123 postów
  • Sprawdzone:Scent of Eros, Pheromax, BTB, Attractant, NPA

Napisany 19 sierpień 2011 - 11:09

No i jeśli chodzi i mixy tych trzech feromonów to ja Ci powiem że dla mnie chyba najlepiej działał sam PHX, no i teraz od kilku dni sprawdzam BTB+NPA i efekty wydają się być równie obiecujące aczkolwiek będę musiał jeszcze poczekać z oceną gdyż wiadomo że na dobre wyniki mogło się złożyć też kilka innych czynników a to że akurat użyłem tej mieszanki to mógł być zbieg okoliczności! jeszcze z tydzień-dwa postosuję i wtedy będę wiedział czy na pewno to jest to ;)
Chociaż za pierwszym razem jak używałem BTB+NPA to jakoś nie było za ciekawie ale wtedy stosowałem inne proporcje także jak widać to też ma duże znaczenie, na pewno powinieneś użyć trochę więcej BTB jako że jest mniej stężone i ma więcej feromonów w składzie a więc potrzeba go więcej żeby działało, ja aktualnie używam około 2 kropel BTB i jednej NPA i to wydaje się działać!

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników