Skocz do zawartości

Zdjęcie

Feromony + seks + używki

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
70 odpowiedzi na ten temat

#21 Kruk

Kruk

Uzależniony

• Użytkownik
  • 324 postów
  • Sprawdzone:BTB, The Edge, NPA, Pheromax, Chikara, Perception

Napisany 05 czerwiec 2010 - 06:35

Akurat co innego kwestia niepełnoletności a co innego dyskusje w ewidentny sposób naruszające prawo (bo czy tobie się to podoba czy nie to fakt jest taki że posiadanie marihuany w naszym kraju jest nielegalne).

2. feromony otwierają kobiety, a w łóżku widać to dobitnie. Pytam o specyfiki, które dodatkowo seks umilają.

Seks może umilić fajna pozycja, jakieś szalone przeżycie, pomysłowe miejsce, gadka o czymś, nie wiem... Jeśli potrzebujesz alkoholu albo narkotyków (tak tak, wiem, "marihuana to nie nakotyki") do umilania sobie seksu to dziwnie masz :? Ja tam stawiam zawsze w pierwszej kolejności na siebie, konieczność wspomagania się używkami do osiągnięcia jakiegokolwiek celu uważam za przejaw słabości i nigdy się z tym dobrze nie czuję ;)
Prywatny ranking feromonów:
1. BTB + PHX
2. Chikara
3. BTB

#22 lucas

lucas

Uzależniony

• Użytkownik
  • 132 postów
  • Sprawdzone:NPA,PHX,Chikara,The Edge,Perception,BTB

Napisany 05 czerwiec 2010 - 06:45

Kruk zgadzam się z tobą w stu procentach, jesteś naprawdę mądrym facetem, oby więcej takich jak ty na tym forum.
Pozdrawiam

#23 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 06 czerwiec 2010 - 07:12

Akurat co innego kwestia niepełnoletności a co innego dyskusje w ewidentny sposób naruszające prawo

doprawdy? a może siedzę sobie teraz w hotelu w Amsterdamie? Też łamię prawo? Następnym razem zastanów się 5 razy zanim coś napiszesz, to może wyjdzie ci coś mądrego

Ja tam stawiam zawsze w pierwszej kolejności na siebie, konieczność wspomagania się używkami do osiągnięcia jakiegokolwiek celu uważam za przejaw słabości i nigdy się z tym dobrze nie czuję ;)

a kto mówi o konieczności? Zapytałem o doświadczenia forumowiczów w tym temacie, jeśli nie masz żadnych, to wystarczyło ominąć ten wątek zamiast toczyć krucjatę w stylu Romana Giertycha. Być może tobie nie mieści się to w głowie, ale są ludzie otwarci na nowe doznania, jeśli do nich nie należysz to ok, ale - z łaski swojej - nie wtrącaj się w rozmowę ze swoimi pseudomoralizatorskimi apelami, bo naprawdę mnie one nie interesują.

#24 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, NPA, BTB, The Edge, Love&Desire, Pheromone essence, P6

Napisany 06 czerwiec 2010 - 07:52

Traq rozumie twoje zdenerwowanie ale nie musisz mnie i innych którzy nazywają MJ narkotykiem wyzywać od nieuków,bo równie dobrze ktoś by mógł ciebie nazwać nieukiem za coś czego nie wiesz,a on wie.
Żaden człowiek nie wie wszystkiego.

Zgadzam się, ale gdy czegoś nie jesteś pewien to lepiej nie zabierać głosu, bo wtedy to wychodzi. Nie wyzywam, ale faktycznie mnie poniosło. To jest tak jakbyś pisał, że białe jest czarne, bo tak od kogoś wcześniej usłyszałeś.

Nie dziwie się, że w PL panuje taka nieświadomość. Jakiś czas temu w TVP pokazywali ćpunów wstrzykujących sobie heroinę w programie o marihuanie, więc o czym my tu mówimy. Każdy kto to zobaczy będzie później siał nieprawdę.

nie spodobało mi się tylko to że niektórzy mają za nic ludzi którzy nie stosują THC.

Widocznie nie zrozumiałeś wypowiedzi skoro tak piszesz.

Nie każdy człowiek interesuje się THC,tak samo jak nie każdy np.pije alkohol i dlatego nie podoba mi się wypowiedź traq w której nazywa tych którzy nie interesują się MJ nieukami.

Ty nazwałeś osoby palące marihuanę ćpunami, więc to o tym świadczy.

Akurat co innego kwestia niepełnoletności a co innego dyskusje w ewidentny sposób naruszające prawo (bo czy tobie się to podoba czy nie to fakt jest taki że posiadanie marihuany w naszym kraju jest nielegalne).

Dokładnie tak, posiadanie - nie dyskusja. Putin z tuskiem jeszcze nam tego nie zafundowali, żeby dyskutowanie było niezgodne z prawem.

Seks może umilić fajna pozycja, jakieś szalone przeżycie, pomysłowe miejsce, gadka o czymś, nie wiem... Jeśli potrzebujesz alkoholu albo narkotyków (tak tak, wiem, "marihuana to nie nakotyki") do umilania sobie seksu to dziwnie masz :?

Załóżmy, że uwielbiasz banany. Kupujesz 100 kg bananów i jesz tylko i wyłącznie je. Dzień, dwa, trzy, cztery.... no może tydzień byś wytrzymał i to co sprawiało Ci wielką frajdę stanie się czymś obrzydliwym, bo będziesz nimi przejedzony.

Co innego kupić sobie banana od czasu do czasu, ale jeść też coś innego. Z seksem jest tak samo... ile można? W końcu się znudzi, jeśli nie Tobie to partnerce. Urozmaicenia dostarczają dodatkowych doznań, nowych przeżyć.

Gdybyś usłyszał, że wczoraj się zalałem w trupa na grillu i nie pamiętam jak wracałem do domu, to czy byłoby fair stwierdzenie, że "Ty to musisz się nachlać, żeby się dobrze bawić" ? Według mnie nie, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Dania bez przypraw byłyby... niedobre.

#25 lucas

lucas

Uzależniony

• Użytkownik
  • 132 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 08:20

Nie skaczmy sobie do gardła bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie,a forum jest po to żeby je wyrażać w kulturalny sposób.
Nie podoba mi się to że rasta obraża kruka za to że skrytykował jego posta,tym bardziej że jest dorosłym człowiekiem i powinien wiedzieć że nie można obrażać ludzi bezpodstawnie.
Ja powiedziałem tak jak jest to nazywane według polskiego prawa i czy ci się traq podoba to czy nie i tak prawa nie zmienisz.
Nie interesowało mnie nigdy MJ i nie oznacza to że jestem nieukiem.
To jest moje własne zdanie które mam prawo wyrazić i nie powinien mnie nikt o to obrażać.Zarejestrowałem się tu po to żeby wyrażać swoje opinie,pomagać innym i czerpać wiedzę o feromonach,a nie wysłuchiwać jak ktoś mnie obraża.

#26 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 06 czerwiec 2010 - 08:30

Zarejestrowałem się tu po to żeby wyrażać swoje opinie,pomagać innym i czerpać wiedzę o feromonach,a nie wysłuchiwać jak ktoś mnie obraża.

amen, bracie! Teraz cofnij się do początku wątku i zobacz, kto zaczął "obrażanie". Jestem ciekawy życia i dlatego zadałem pytanie. Oczekiwałem merytorycznych odpowiedzi a nie pedagogicznych połajanek. Jeśli jakiś temat jest poza twoim obszarem zainteresowania, to może po prostu go sobie odpuść zamiast się wymądrzać.

#27 lucas

lucas

Uzależniony

• Użytkownik
  • 132 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 08:37

Jestem wolnym człowiekiem i mam prawo wyrażać swoje poglądy i nikt nie ma prawa mnie z powodu tego obrażać.
Jak tobie się coś nie podoba to również się nie wymądrzaj.
Nie wiem czy wiesz Rasta ale w naszym kraju to co robisz jest przestępstwem zagrożonym karom pozbawienia wolności.

#28 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 08:46

Jestem wolnym człowiekiem i mam prawo wyrażać swoje poglądy i nikt nie ma prawa mnie z powodu tego obrażać.
Jak tobie się coś nie podoba to również się nie wymądrzaj.
Nie wiem czy wiesz Rasta ale w naszym kraju to co robisz jest przestępstwem zagrożonym karom pozbawienia wolności.

oczywiście, że jesteś wolny. masz też prawo ganiać po ulicach w czapce pajaca, śpiewając na cały głos yankee doodle. Nie chodzi o to, żeby robić to, co wolno, ale to co ma jakiś sens.

#29 Kruk

Kruk

Uzależniony

• Użytkownik
  • 324 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 10:25

Zapytałem o doświadczenia forumowiczów w tym temacie, jeśli nie masz żadnych, to wystarczyło ominąć ten wątek zamiast toczyć krucjatę w stylu Romana Giertycha.

Czy ja napisałem w którymkolwiek miejscu: "odstaw to"? Nie, rób co chcesz. Napisałem o moim podejściu do tego i o tym, jak sam się czuję ze sobą w tych kwestiach. Nie używam bo wolę polegać na sobie. Inni używają - ich wybór. Czasem tym gardzę, czasem mnie to bawi, czasem mam to w nosie - moja sprawa i ich sprawa. Rzucasz się o każde zdanie jakby od tego całe twoje życie zależało, piszesz jakieś pierdoły o pedagogice, prohibicji, morałach a potem twierdzisz że to ja jakąś krucjatę prowadzę ;) Ja mam chłopie całkiem gdzieś co ty pijesz, palisz i posuwasz.

Co innego kupić sobie banana od czasu do czasu, ale jeść też coś innego. Z seksem jest tak samo... ile można? W końcu się znudzi, jeśli nie Tobie to partnerce. Urozmaicenia dostarczają dodatkowych doznań, nowych przeżyć.

Dokładnie tak. A różnimy się tylko tym że ja wolę inne sposoby urozmaicania a ty inne. Jak pisałem - mój pogląd w kwestii używek jest taki: wolę polegać na sobie; jeśli się dobrze bawiłem BO alkohol/zioło zmienił moje zachowanie/charakter to nie czuję się w porządku sam ze sobą bo wolę sam pracować nad swoim zachowaniem i charakterem na trzeźwo i zachowac przy tym twarz. Jeśli ktoś MUSI (dla przykładu) wypalić marychę żeby seks się podobał jego partnerce to jego sprawa, a moja sprawa że mogę to ze swojej perspektywy oceniać. Tak jak drogi Rasta ocenia mnie jako nieuka i ciemnotę ponieważ nie interesują mnie korzyści wynikające z jarania ;)
1. BTB + PHX
2. Chikara
3. BTB

#30 mystro

mystro

Uzależniony

• Użytkownik
  • 99 postów
  • Sprawdzone:Pheromax , Perception , The Edge

Napisany 06 czerwiec 2010 - 10:34

Wydaje mi się , że tak czy siak nic nie wyjdzie dobrego z naszych rozmów. Ci co palą , to niech sobie palą ich życie , to oni będą za parę lat szukać pomocy w ośrodkach zdrowia , a nie my-ludzie , którzy nie palą marihuany. Ale my jako ludzie , którzy wiedzą czym taka używka grozi , musimy przestrzegać każdego przed używaniem tego narkotyku-używki , które nazywałem , nazywam i będę dalej nazywał ''narkotykiem'' i uważał za coś co szkodzi zdrowiu. Dam przykład negocjatora , który rozmawia z osobą , chcącą popełnić samobójstwo np. chcącą skoczyć z wieżowca. On musi , ale także chce pomóc temu człowiekowi , aby nie skoczył i wytłumaczyć , że to co chce zrobić jest ZŁE. Wydaje mi się , że nawet sam zwykły człowiek również zrobiłby to samo co negocjator i pomagał osobie , która chce popełnić samobójstwo , aby tego nie robiła i że jest to bardzo zły krok.

#31 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 11:06

@Kruk
a jednak dalej prowadzisz swoją krucjatę

wolę polegać na sobie; jeśli się dobrze bawiłem BO alkohol/zioło zmienił moje zachowanie/charakter to nie czuję się w porządku sam ze sobą bo wolę sam pracować nad swoim zachowaniem i charakterem na trzeźwo i zachowac przy tym twarz.

a tutaj ocierasz się już o hipokryzję, bo jeśli tak bardzo chcesz polegać TYLKO na sobie, to co robisz na forum poświęconemu feromonom? odstaw feromony i bądź sobą, a wtedy będziesz znacznie bardziej wiarygodny jako kaznodzieja nawracający świat

Tak jak drogi Rasta ocenia mnie jako nieuka i ciemnotę ponieważ nie interesują mnie korzyści wynikające z jarania ;)

a gdzie ja cię tak niby oceniłem? jedyne, co mnie zirytowało, to to, że wbijasz się na wątek, na którym nie masz nic do powiedzenia, poza tym, że ten wątek ci się nie podoba. litości...

#32 Kruk

Kruk

Uzależniony

• Użytkownik
  • 324 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 11:08

mystro:
Ja bym nie porównywał tych dwóch sytuacji. Ja nie czuję się w obowiązku krzewienia jakichkolwiek idei na tym polu, niech każdy robi ze sobą co chce. Inny przykład: ja chodzę na siłkę i unikam alkoholu żeby ćwiczenia dawały lepszy efekt. Nieskromnie przyznam że po miesiącach ćwiczeń mam nawet niezłą sylwetkę. A są faceci co tyłka z domu nie ruszają i chleją dzień w dzień, brzuchy mają jak bojlery a tricepsu brak. I co - mam do nich tłuc żeby zmienili swój styl życia i wzięli się za siebie? Po co mi to? Niech sami do tego dojdą tak jak ja doszedłem albo żyją tak dalej skoro się im podoba. Ale ze swojej perspektywy mogę oceniać takich facetów inaczej niż kumpli z siłki.
1. BTB + PHX
2. Chikara
3. BTB

#33 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 11:11

@mystro Hehe, niezły jesteś jeśli porównujesz naturalne ziółko z samobójstwem. Niestety, czy chcesz tego czy nie, zostałeś wprowadzony przez kogoś w błąd i brutalnie okłamany. Nie ma udokumentowanej śmierci od palenia marihuany, w przeciwieństwie do legalnych narkotyków (alkohol i papierosy).

Nie wiem czy wiesz, ale w niektórych krajach ( i stanach US ) można kupić MJ na receptę. To lekarstwo, które pomaga. Nadmiar wszystkiego szkodzi, od picia, przez witaminy po powietrze (od hiperwentylacji można stracić przytomność).

#34 Kruk

Kruk

Uzależniony

• Użytkownik
  • 324 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 11:17

a tutaj ocierasz się już o hipokryzję, bo jeśli tak bardzo chcesz polegać TYLKO na sobie, to co robisz na forum poświęconemu feromonom? odstaw feromony i bądź sobą, a wtedy będziesz znacznie bardziej wiarygodny jako kaznodzieja nawracający świat

Rasta, nie wiem jak tobie ale mi feromony nie zmieniają sposobu myślenia i świadomości. Jeśli po feromonach czujesz się tak samo zakręcony jak po 4 piwach to masz fajnie, ja trzeźwość umysłu i kontrolę nad sobą jednak zachowuję.

a gdzie ja cię tak niby oceniłem? jedyne, co mnie zirytowało, to to, że wbijasz się na wątek, na którym nie masz nic do powiedzenia, poza tym, że ten wątek ci się nie podoba. litości...

Przeczytaj łaskawie post jakim wbiłem się w ten wątek i powiedz mi, gdzie tam się kogokolwiek czepiam? Gdybyś nie zaczął bezsensownego biadolenia które w ewidentny sposób mnie obrażało to na tamtym jednym poście by się mój udział w tym temacie skończył. Niestety, jesteś kolejnym z wielu ludzi z którymi rozmawiałem na ten temat którzy każdego kto nie pali bo nie chce wyzywa od ciemnoty/nieuków/bojówek Giertycha i w ogóle chce za wszelką cenę zmieszać z błotem. Proszę uprzejmie, poużywaj sobie dziecko, ja mam tylko nadzieję że bardziej ogarnięci ludzie (nawet Ci po przeciwnej stronie barykady, jak np. traq) wiedzą co chcę przekazać i to rozumieją.
1. BTB + PHX
2. Chikara
3. BTB

#35 traq

traq

Uzależniony

• Użytkownik
  • 574 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 11:22

No tak rozumiem i cały ten spór jest właściwie bezsensowny, barman po piwie wszystkim i soczek Krukowi ;)

#36 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 11:25

No tak rozumiem i cały ten spór jest właściwie bezsensowny, barman po piwie wszystkim i soczek Krukowi ;)

i to by było chyba na tyle :D chociaż już sobie wyobrażam moment, w którym np. napiszę, że uprawiałem miłosne igraszki, jadąc za kierownicą samochodu. Wówczas pewnie Kruk wysmaży coś w stylu: "jazda bez pasów jest niebezpieczna i sprzeczna z kodeksem drogowym. Czy zdajesz sobie sprawę, że złamałeś polskie prawo?!" :twisted:

#37 mystro

mystro

Uzależniony

• Użytkownik
  • 99 postów
  • Sprawdzone:Pheromax , Perception , The Edge

Napisany 06 czerwiec 2010 - 11:30

Nie chodzi mi o porównanie dosłowne samobójstwa z użytkowaniem marihuany. Podałem tylko przykład sytuacji , którą nie trzeba rozumieć dosłownie.

A jeżeli Rasta jesteś w Holandii to nikt ci nie zabroni palenia marihuany w tym kraju , choć jesteś obywatelem Polski , powinieneś pamiętać , że łamiesz prawo paląc marihuanę , chyba że jesteś obywatelem Holandii to wtedy inna sprawa.

#38 farjestad

farjestad

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 139 postów
  • Sprawdzone:be2easy

Napisany 06 czerwiec 2010 - 01:57

A jeżeli Rasta jesteś w Holandii to nikt ci nie zabroni palenia marihuany w tym kraju , choć jesteś obywatelem Polski , powinieneś pamiętać , że łamiesz prawo paląc marihuanę , chyba że jesteś obywatelem Holandii to wtedy inna sprawa.

I tu jest bład ;p poczytaj kk zanim sie wypowiesz, a rasta mozesz do cieszyna jechac nie musisz do holandii zeby sie nakurzyc
Bo człowiek jest jak qr..wa i pójdzie tam gdzie mu więcej "zapłacą"

#39 Kruk

Kruk

Uzależniony

• Użytkownik
  • 324 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 03:19

Rasta... Czepiasz się ciągle tego:

Ja jedynie chciałem cię delikatnie uświadomić, że co innego rozmowa na temat tego co jest w Polsce dozwolone ale z ograniczeniem wiekowym a co innego o tym co jest całkiem nielegalne.

3. wszyscy chyba mamy tutaj 18 lat skończone, więc możemy sobie spokojnie porozmawiać na tematy dla dorosłych, prawda? Jasne, że tematyka typu: "użyłem phx i w tramwaju dziewczyny spoglądały na mnie zaczepnie, czy to działanie fero?" jest interesująca, ale czasem można chyba też pogadać o sprawach dla bardziej zaawansowanych feromaniaków Twisted Evil

Nie obchodzi mnie czy łamiesz prawo czy nie, pomyliłes pojęcia więc zwróciłem na to uwagę a ty w każdym poście mi to wytykasz jakbym co najmniej ci groził. Wyluzuj.
1. BTB + PHX
2. Chikara
3. BTB

#40 Administrator

Administrator

Ferum Admin

• Użytkownik
  • 24 postów

Napisany 07 czerwiec 2010 - 09:51

Odstawcie lepiej papierosy, alkohol, wyjedźcie z miasta i przestańcie jeść w mcdonaldzie ;)

Koniec ataków!

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników