Skocz do zawartości

Zdjęcie

sprośna mamuśka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 16 grudzień 2010 - 12:09

Zostałem poproszony przez kolegę o sfilmowanie występu jego paroletniego synka. Było to bożonarodzeniowe przedstawienie, w którym udział brały pospołu dzieci i rodzice. Atmosfera wigilijno-kolędowa, radośnie i bombkowo. Wszedłem z kamerką w tłumek rodziców. Teraz korzystam regularnie z NPA i także wówczas miałem na sobie kropelkę, wsmarowaną w szyję z rana. Nie minęła dłuższa chwila, jak zwróciła na mnie uwagę pewna blond mama o obfitym biuście. Zbliżała się do mnie, zbliżała, aż w końcu doszło do kilku otarć, najpierw ramię o ramię, a potem o ramię piersią :D W gęstwinie rodziców oglądających występ mogło to ujść za przypadek. Kiedy jednak na scenę wyszedł św. Józef ciągnący na powrozie osiołka (jednego z tatusiów na czworaka i z maską na twarzy), blond-mama ozwała się do mnie w te słowa: „Ależ perwersja! Prawie jak w tym rysunkowym dowcipie, Mikołaj bije rózgą renifera, a renifer na to: mocniej, ty obleśny grubasie!”..... I jak z tego morał? Że feromony działają niezależnie od okoliczności!

#2 Fleurety

Fleurety

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 167 postów
  • Sprawdzone:P6 Super/ Mega, PHX/ Oxy, BTB, The Edge, Chikara

Napisany 15 styczeń 2011 - 10:16

Jaki z tego morał? Hormony u kobiet działają niezależnie od okoliczności. Ale lepiej po alko i podczas dobrej zabawy :D Obawiam się, że kropla feromonów wtarta rano, wieczorem już nie miała większej siły przebicia.

#3 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 18 styczeń 2011 - 03:52

małe wyjaśnienie: całe wydarzenie miało miejsce około południa, więc kropla NPA jeszcze robiła swoje :D Co do alku, zgadzam się w 100%, to potężny wzmacniacz feromonów. Kiedyś próbowałem na tym forum poruszyć temat łączenia fero z innymi (nieszkodliwymi) używkami, ale rozmowa zeszła z fero na tematy społeczne.

#4 trasti7

trasti7

Amator

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 01:32

to chyba z feromonami nic wspolnego nie mialo, tylko kobiety ma dosc specyficzny humor, albo taki perwersyjny lubi :D

#5 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów

Napisany 11 styczeń 2012 - 07:55

upłynął rok, a temat nadal aktualny (:

trasti7 - na pewno kobitka jest śmiała, bo inaczej nie powiedziałaby tego, co powiedziała. Dlaczego jednak uznała, że akurat przy mnie może sobie pozwolić na sprośne żarciki?

#6 trasti7

trasti7

Amator

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 05:50

hm no tez racja, myslalem ze w poblizu byli inni ludzie rowniez

#7 mir

mir

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 23 luty 2014 - 02:49

a może to dyskusja prowadzona przez dystrybutorów, sprzedawców w celu podkręcenia atmosfery?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników