Skocz do zawartości

Rozmowa kwalifikacyjna - ma ktoś jakieś doświadczenia?


Rekomendowane odpowiedzi

nad phx poważnie bym się zastanowił - to jednak fero do działań batalistycznych, a nie subtelnych akcji. Używam fero przed spotkaniami biznesowymi. Radzę Chikarę albo The Edge. BTB też się nieźle sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do urzędów, gdzie są kobiety urzywam PHX + BTB. Zawsze się sprawdza i panie są bardzo miłe i uczynne. Kobietom trzeba przypaść do gustu. Dlatego kobiety są złymi pracownicami, bo przedkładają własne emocje i prywatę nad dobro i wyższe cele firmy. Trzeba to wykorzystać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podczepić się pod temat, żeby nie zakładać nowego :)

Czeka mnie w najbliższym czasie przynajmniej jedna rozmowa kwalifikacyjna. Nie ukrywam, że na pracy mi zależy... A rozmowę przeprowadzać będzie kobieta. Ja też jestem kobietą ;) I zastanawiam się czego użyć/co kupić. Dotychczas stosowałam tylko NPA i na facetów działało tak jak powinno ;] Ale na relacjach feromonowych kobieta-kobieta nie znam się ;> Myślałam o Relationship Magic, tylko nie wiem ile tego zaaplikować, żeby było OK. Zależy mi aby wypaść jako osoba której można zaufać, do której ludzie lgną itp. Efekt osoby dominującej nie jest mi potrzebny ;)

 

Liczę na Wasze wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bym zaproponował coś z androstenolem, ewentualnie mogłabyś przetestować coś z męskiego arsenału np BTB MAN bo słyszałem że czasami faceci wykorzystują żeńskie copuliny żeby zdobyć uwagę innego faceta i nie są to bynajmniej geje :D:D np w biznesie tak rtobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już po rozmowie.

Odbyła się w miłej atmosferze. Prowadziła ją kobieta - szefowa działu HR.

O tym, że kobieta dowiedziałem się wcześniej.

I zaryzykowałem NPA plus BTB w mojej sztandarowej dawce (1 kropla NPA i 1.5 kropli BTB). Rozmowa była bardzo miła. Po 10 minutach skończyła się rozmowa o mnie i stanowisku, a zaczęło opowiadanie o 15 latach pracy mojej rozmówczyni w tejże firmie. Po 45 min. rozmowa się skończyła.

Jaki będzie efekt - muszę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

ja akurat doświadczeń ze stricte rozmowami kwalifikacyjnymi nie mam, ale stosuję feromony na tzw. spotkania biznesowe. W takich sytuacjach wybieram The Edge albo Chikarę. Po pierwsze dlatego, że oba budują wizerunek dominującej osoby i ułatwiają przejęcie kontroli nad sytuacją, a po drugie oba są perfumowane, więc mam pewność, że nie będę odstraszał zapachem feromonów :) oba sprawdzają się nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosuje zapachowe fero i nic ponadto, żadnych dodatkowych perfum. A zmiany zauważyłem, jasne. Nie powiem, żeby ludzie rzucali mi się na szyję, ale - jak to z fero - są po prostu przyjaźniej nastawieni i chętniej spełniają moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności