Skocz do zawartości

powazny problem


ethilian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, czy Pheromax pomoze mi odzyskac dziewczyne, która stracilem przez moj wybuchowy temperament.Bo powiedzialem jej cos czego bardzo zaluje,i juz nie jestesmy razem, wiem ze ona cos do mnie czuje poniewarz bylismy 2,5 roku i jestem niemal pewny ze mnie kocha, zastanawiam sie czy feromony pomoga mi ja odzyskac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To może zależeć też trochy od tego co jej powiedziałeś.Ale jeśli uda ci się jakoś z nia spotkać,porozmawiać i przy okazji będziesz miał na sobie feromony,to zawsze jest jakas szansa(możliwe że większa z feromonami),że do ciebie wróci.Tylko nie myśl,że bez konkretnych przeprosin się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja... człowieku... Pokłóciliście się i tyle, chyba, że naprawdę, przy okazji zmasakrowałeś jej twarz, albo coś :P ale tak to nie ma sprawy. Nie potrzeba do tego fero, chociaż one na pewno pomogą. Nie wiem jaka to sprawa tak naprawdę, ale bez przesady... Co do samych fero, bo o nich mowa na tym forum, to możesz np. zastosować je na jakimś prezenciku, które dasz, ew. list, czy co, nie wiem, pomyśl. Ja bym zrobił to tak: umówił się z nią (albo zrobił to w miejscu gdzie się zawsze widujecie, jeżeli tak jest), potem wziąłbym fero na siebie, TE SAME fero na małego pluszaczka (którego bym schował gdzieś), potem idziesz na spotkanie i z początku jakiś wstęp, potem opowiadasz ( i tu najważniejsze ) jak to było świetnie kiedyś tam jak byliście razem, opisujesz z najwyższą szczegółowością konkretne sytuacje zwracając szczególną uwagę na emocje, gdy zauważysz, że wspomina te emocje, podkręcasz je (to jest kwintesencja!) do maksa, jak możesz, i w tym momencie* mówisz, że tam byliśmy razem, zaczynasz podkreślać swoja postawę wtedy, mówisz "ty i ja", na "ja" obniżasz _leciutko_ głos, _minimalnie_ mówisz głośniej i spox. Dalej będzie luz.

Poczytaj o programowaniu neurolingwistycznym na ten temat. Choć to się łatwo pisze, to Ty odbierając to możesz mnie nie zrozumieć.

 

* w tym miejscu wstawiasz ileś tam tych najważniejszych, emocjonalnych spotkań, które was łączyło i dopiero zamykasz stwierdzeniem, że "ty i _ja_".

 

Mało to się ma do fero, ale zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro tak czesto sie klocicie to po jakiego grzyba jeszcze chcesz z nia byc??!!

 

Sadze ze wiekszasc winy lezy po Twojej stronie, skoro jestes taki nerwowy to nie trudno Cie wyprowadzic z rownowagi.

 

Koles wyluzuj troche nie bierz wszystkiego tak do siebie to bedzie O.K

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nawet najlepsze feromony nie pomoga jesli bedziesz klocil sie z nia. Powiedz jej ze ja bardzo kochasz i nie denerwuj sie tak szybko, nie wywoluj awantur. Staraj sie byc mily, kochajacy itp. A jesli nie potrafisz tego zrobic to zastanow sie czy umiesz byc z kobieta na powaznie

 

Zycze Ci powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności