Skocz do zawartości

Zdjęcie

BTB rozcieńczenie z perfumami

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 dawciog

dawciog

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 17 czerwiec 2011 - 01:20

Witam,
chciałbym rozcieńczyć w atomizerze BTB i perfumy, powiedzcie proszę jakie proporcje, zastanawiam się na 1:1 ale nie wiem ile fero bedzie zwierało 1 psiknięcie,
z góry dziękuje za info ;)
pozdrawiam

#2 doktorek37

doktorek37

Doświadczony

• Użytkownik
  • 48 postów
  • Sprawdzone:npa, pheromax, btb

Napisany 19 czerwiec 2011 - 10:28

nie da się odpowiedzieć na to pytanie.
musiałbyś wiedzieć jaką dawkę (w ml) dozuje atomizer.
jeśli korzystałbyś z atomizera z feromony pl., to proporcja 1:1 byłaby odpowiednikiem mniej więcej pół kropli.

#3 Alvi882

Alvi882

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 20 czerwiec 2011 - 10:04

Właśnie wczoraj zakupiłem atomizer i za jednym psiknięciem daje/wydziela dawkę 1ml ( sprawdzałem 2x i wychodzi ~1ml ). Łącznie w nim jest 20 ml. To ile kropel dać na 20ml ? To 5 kropel nie będzie za dużo ?

#4 questx

questx

Uzależniony

• Użytkownik
  • 123 postów
  • Sprawdzone:Scent of Eros, Pheromax, BTB, Attractant, NPA

Napisany 07 lipiec 2011 - 01:43

widzę że temat już ma parę dni, ale odpiszę bo sam jestem zainteresowany mieszaniem fero z perfumami a na forum ten temat nie jest zbyt popularny! Na Twoim miejscu mieszając BTB z perfumami nie sugerowałbym się kroplami a postarałbym się o jakiś dokładniejszy miernik, kup sobie ten kroplomierz skalowany z feromony.pl albo coś takiego bo inaczej będzie Ci trudno. Co do stężenia to poeksperymentowałbym, możesz zacząć od 1:20 a potem ewentualnie zwiększać ilość fero, albo od razu dać 1:10 (chociaż ja tak zrobiłem z Pheromaxem i wydaje mi się że jednak za dużo fero, no ale eksperymentuję). 1:1 myślę że broń boże dlatego że jak psikasz się perfumami to nie 1-2 psiki tylko raczej 3-5 no chyba że masz naprawdę mocne perfumy, ale pamiętaj żę BTB ma dość duże stężenie feromonów w sobie i nie chcesz raczej przegiąć.
Porobiłeś już jakieś mieszanki? Jeśli tak to chętnie poczytam Twoje opinie :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników