Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mieszanie.


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Hateful

Hateful

    Amator

  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisany 28 lipiec 2011 - 12:26

Witam.
Mam do was pytanie. Czy waszym zdaniem opłaca się mieszać feromony z własnymi perfumami? Czy nie lepiej jest nakładać je osobno?

Aplikacja PHX jest trochę nie za duża. Planuję kupić taki mały atomizer http://allegro.pl/fi...1732546002.html jak myślicie, ile psiknięć takiego małego równa się normalnej aplikacji z oryginalnego opakowania?
Planuję też pomieszać PHX z perfumami i stosować przed określonymi sytuacjami ze względu, że PHX utrzymuje się 2-3 godziny.

Dysponuję BTB, NPA i PHX. Które połączenie było by najlepsze?
Połączenie NPA i BTB na mnie nie działa, lecz samo NPA ma już efekty.

I w jakich proporcjach mieszać te feromony?

#2 questx

questx

    Uzależniony

  • Użytkownik
  • 123 postów
  • Sprawdzone:Scent of Eros, Pheromax, BTB, Attractant, NPA

Napisany 29 lipiec 2011 - 12:29

Mieszaj! Takie jest moje zdanie i już Ci mówię dlaczego! Po pierwsze nie targasz ze sobą butelki feromonów, czyli nie zbije sie, nikt przez przypadek jej nie znajdzie, a jeszcze do tego jak chcesz używać kilku feromonów naraz to wiadomo :) Zamiast tego nosisz przy sobie wygodny mały atomizer, który możesz użyć nawet w towarzystwie gdyż nikt niczego nie będzie podejrzewał. Tyle od strony praktycznej!
Druga sprawa, to uważam że feromony zmieszane z perfumami dużo lepiej się roznoszą (w koncu masz je w mniejszym stężeniu ale rozprowadzone na większej powierzchni razem z zapachem). Na własnym przykładzie powiem że kiedy używałem samego PHX i BTB to musiałem używać ich naprawdę sporo a w perfumach wydają się być wydajniejsze i nawet pomimo że z moich wyliczeń wychodzi że po psiknięciu taką mieszanką stosuję mniej feromonów niż kiedy używałem te produkty bezpośrednio na skórę to efekty są conajmniej takie same jeśli nie lepsze!
Jeśli chodzi o ilości to powiem tak...raczej indywidualna sprawa, trzeba będzie poeksperymentować i tutaj czekać Cię może dość ciężka i żmudna praca ale zachęcam a efektami się zadziwisz na pewno!
Strasznie się rozpisałem ale mam nadzieję że z sensem ;)
Zapraszam też do mojego wątku a dokładnie tej samej tematyce, będziesz tam mógł się dowiedzieć co i jak ja sam stosuję i jakie mam efekty oraz jak najbardziej zapraszam do dyskusji!
http://ferum.pl/fero...mami-t2430.html

oraz ciekawey post:
http://ferum.pl/mix-...fumy-t1978.html

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów :)
0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników