Skocz do zawartości

Zdjęcie

Feromony, przykrywać perfumami czy nie?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
27 odpowiedzi na ten temat

#21 Danter005

Danter005

Uzależniony

• Użytkownik
  • 102 postów
  • Sprawdzone:NPA/Pheromax/BTB/Alchemy/Perception

Napisany 19 październik 2011 - 09:13

Ja również wczoraj testowałem BTB+Phx nie przykrywająć perfumami bezpośrednio fero lecz obok i powiem, że dzień w szkole był bardzo przyjemny. Koleżanki na mnie spoglądały i były bardzo rozmowne.

Po nakładaniu perfum na fero aż takich efektów nie widziałem, przynajmniej tak mi się wydaje, ale testujemy dalej...

Wielki plusior dla Danego

Pozdrawiam
Każdy jest kowalem własnego losu

#22 PheroNewbie

PheroNewbie

Uzależniony

• Użytkownik
  • 89 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, TheEdge, Chikara

Napisany 19 październik 2011 - 09:20

Ja z ciekawością śledzę wątek i sam się zabieram też za testy. Prawda jest taka, że trzeba gdzieś w jakiś klub wyskoczyć, bo akurat pracuję w takiej firmie, że 95% to faceci, więc lipa trochę. Co innego jakbym gdzieś był w jakimś banku :D.
Obecnie posiadam:
1. flakon PHX
2. NPA
3. TheEdge
4. 2 flakony BTB

Jest Pheromax jest zabawa :)

Jesteś z Wawy? kupiłeś fero? dawaj na jakąś imprezę ;) (gg 2390501)

#23 questx

questx

Uzależniony

• Użytkownik
  • 123 postów
  • Sprawdzone:Scent of Eros, Pheromax, BTB, Attractant, NPA

Napisany 19 październik 2011 - 12:44

No cieszę się że i Danter005 ma efekty, świetnie! Resztę też zapraszam to testów bo wygląda na to że Dany nam bardzo pomógł :)
Pozdrawiam

#24 Danter005

Danter005

Uzależniony

• Użytkownik
  • 102 postów

Napisany 19 październik 2011 - 03:57

Dzisiaj też nie przykryłem tylko psiknąłem perfum obok fero i mamuśka mi mówi, że jedzie ode mnie sikami xD

Normalnie szok i teraz trochę boję się gdziekolwiek wyjść, żeby ktoś tego ode mnie nie czół. Gdzieś czytałem na forum, że żona jakiegoś kolesia tak samo mu powiedziała ;P

i co teraz? :D

może większa ilość perfum obok fero + atomizer z perfumami żeby dorzucić zapachu gdzieś poza domem.

Tylko co jeżeli dziewczyna się do mnie tuli? Może to wyczuć, a tego bym nie chciał ;P

i jest dylemat.....

efekty lepsze, ale...

no właśnie ;D

#25 questx

questx

Uzależniony

• Użytkownik
  • 123 postów

Napisany 19 październik 2011 - 04:43

Też się tego bałem, ale jakoś negatywnych komentarzy nie było, co najwyżej pozytywne odnośnie moich perfum, może perfumy zmień ;)
Nie panikuj, tak naprawdę mało ludzi jest w stanie wyczuć feromony więc nie powinieneś się przejmować!

#26 Danter005

Danter005

Uzależniony

• Użytkownik
  • 102 postów

Napisany 19 październik 2011 - 04:49

być może więcej perfumu bezpośrednio obok fero załatwi sprawę.

Choć powiem, że mam dylemat ;P

wszystko wyjdzie w "praniu" ;D

#27 questx

questx

Uzależniony

• Użytkownik
  • 123 postów

Napisany 19 październik 2011 - 04:53

Zaryzykuj, co Ci szkodzi ;)
A jak bardzo się boisz to proponuję zmianę perfum na jakieś które wszystko położą, np Terre D'Hermes albo Lalique Encre Noire ;)

#28 Fleurety

Fleurety

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 167 postów
  • Sprawdzone:P6 Super/ Mega, PHX/ Oxy, BTB, The Edge, Chikara

Napisany 08 czerwiec 2012 - 01:44

Wydaje mi się, że to czy przykryjemy perfumami, czy nie, nie ma większej różnicy. I tak uwalniają się cząsteczki do otoczenia.

Jednak:

feromony nie przykryte, mogą reagować z potem i pobudzać lub wzmacniać feromony naturalne.

Z drugiej strony perfumy mają substancje zapobiegające rozkładowi potu, a tym samym i feromonów, czyli przykrycie nimi fero, powinno te feromony chronić przed rozkładem.

Jeszcze ważne są miejsca nakładania fero i perfum. Powszechnie wiadomo, że dobrym miejscem jest tętnica i żyła wrotna na szyi tuż pod uszami.
Kolejnym miejscem z gruczołami są kości policzkowe na styku z nosem. Następnie górna warga. Co ciekawe kark na styku z plecami, także jest skutecznym miejscem. Są to przeważnie miejsca powiązane z gruczołami potowymi, albo miejscami dystrybucji naturalnych feromonów z gruczołów oddalonych. Bądź w przypadku tętnicy szyjnej cieplejsze miejsca i parowanie.
Kontakt ze mną: p6orion@gmail.com

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników