Skocz do zawartości

Jak uwieść kolegę z pracy :)


julita30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Strasznie podoba mi się jeden facet u mnie w pracy, problem w tym, że jest strasznie nieśmiały i od pewnego czasu "stoimy w miejscu", stad pomysł na feromony.

 

Wczoraj zamówiłam próbkę pheromax, a dzisiaj od rana z niecierpliwością czekalam w pracy na kuriera :)

Szczerze mówiąc nie do końca wierzyłam, że to zadziała, ale stwierdziłam, że warto spróbować.

Przesyłka dotarła ok 10 i oczywiście od razu musiałam zacząć testowanie :)

 

I jestem w szoku :) Oczywiście pozytywnym :)

 

Fakt, jestem atrakcyjną kobietą i jakośc nigdy nie narzekałam na brak zainteresowania ze strony męskiej, ale dzisiejsze kilka godzin w pracy było poprostu niesamowite :)

Coś mi się wydaje, że pheromax zadomowi u mnie znacznie dłużej.

 

A tak w ogóle to od kilku dni czytam to forum i powiem szczerze, że jestem w szoku, że wypowiada się tutaj tak mało kobiet :)

 

A skoro panów tutaj bardzo dużo może któryś z Was podpowie mi jak Wam dac do zrozumienia (nie słowem), że jestem zainteresowana bliższą znajomością ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa ciała kobiet, tego jest pełno w necie i często kobiety nieświadomie dają nam takie znaki. Poczytaj, żebyś Ty świadomie je dała ;) Bawienie się włosami, nieśmiałe słodkie spojrzenia... to po prostu na nas działa ;)) Ale najczęściej wystarczy być sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam dac do zrozumienia (nie słowem), że jestem zainteresowana bliższą znajomością ???

 

Jeżeli facet jest nieśmiały, to co byś nie robiła, on tylko będzie się co najwyżej uśmiechał...

Po pracy może będzie się zadręczał, jak to spaprał, jaka miał okazje i jej nie wykorzystał...ale i tak nic mu to nie da, bo następnego dnia znów będzie bierny.

 

Tacy ludzie nie chcą brać odpowiedzialności za podryw, bo uważają, że nie podrywając unikną rozczarowań wynikających z ewentualnych niepowodzeń.

 

W takiej sytuacji Ty musisz przejąc inicjatywę i mu wprost zaproponować jakieś spotkanie po pracy...zawsze można wymielecie jakiś pretekst.

 

Pozdrawiam,

Tesfer

 

Ps. faceci nie mają tak dobrze rozwiniętej umiejętności czytania mowy ciała jak kobiety...i dla tego do faceta należy mówić wprost...

a nie tak jak Wy to macie w genach, jakimiś pól słówkami.

Unikniesz wtedy rozczarowań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powinnaś z nim dużo rozmawiać, żeby cię poznał i się ośmielił. Jak już będziecie lepiej się znać na polu prywatnym, czasem delikatnie na moment połóż swoją dłoń na jego słoni, usmiechnij się do niego patrząc mu w oczy.

 

Spytaj któregoś razu czy jest w związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Umów się z nim na "koleżeńską" kawę. Jak zobaczy, że "nie taki diabeł straszny" to się wyluzuje, nabierze pewności i przejmie inicjatywę. On myśli, że nie ma u Ciebie szans, pokaż, że się myli.

A może Ciebie właśnie pociąga ta jego nieśmiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Umów się z nim na "koleżeńską" kawę. Jak zobaczy, że "nie taki diabeł straszny" to się wyluzuje, nabierze pewności i przejmie inicjatywę. On myśli, że nie ma u Ciebie szans, pokaż, że się myli.

A może Ciebie właśnie pociąga ta jego nieśmiałość Smile

 

Wydaje się to być dobrą radą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności