Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie feromony najlepsze do użytku na co dzień w szkole?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Które feromony najlepsze do codziennego użytku w szkole (gimnazjum) ? (16 użytkowników głosowało)

Które feromony najlepsze do codziennego użytku w szkole (gimnazjum) ?

1. BTB (8 głosów [50.00%])

Procent głosów: 50.00%

2. Chikara (4 głosów [25.00%])

Procent głosów: 25.00%

3. Pheromax (2 głosów [12.50%])

Procent głosów: 12.50%

4. NPA (2 głosów [12.50%])

Procent głosów: 12.50%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 smuggler

smuggler

Nowy

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 08:58

Witam. Czytałem juz kilka opini na forum i z kilkunastu feromonów nad którymi się zastanawiałem zostały tylko 4. Chciałbym, abyście odpowiedzieli w ankiecie i w odpowiedziach, który z feromonów - BTB, Pheromax, Chikara, NPA, jest najlepsze do codziennego użytku w szkole (gimnazjum). Chodzi mi o głównie o poprawienie relacji z kobietami i wzbudzenie respektu wśród mężczyzn.

Wiem, że niektóre feromony działają na młodszych ludzi, a niektóre bardziej na w średnim wieku, więc pytam.

PS Jeśli chcesz mi powiedzieć, że jestem jeszcze młody, bo chodzę do gimnazjum i nie powinienem używać feromonów, to proszę tego nie pisać, gdyż pytam się które feromony są najlepsze a nie czy powinienem ich używać.

Pozdrawiam,
smuggler

#2 NomoreF

NomoreF

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 29 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, Pheromax Oxytocin, NPA, BTB, Chikara, The EDGE, The EDGE TRUST, Perception, Perfect Ten

Napisany 15 marzec 2012 - 07:27

Kup zestaw Pewność siebie (BTB + NPA).

#3 klimek

klimek

Amator

• Użytkownik
  • 18 postów
  • Sprawdzone:PHX, PHX OXY, NPA, The Edge Trust, Chikara, RM, BTB

Napisany 19 wrzesień 2012 - 10:47

nie wiem czy tak bardzo polecal bym npa. PHX+BTB lub EDGE TRUST+BTB. Oczywiscie agresywne w niewielkich ilosciach. (nie pelne psikniecie). Ogolnie BTB to dobra podstawa do mieszania z niemal wszystkim wiec od tego polecam zaczac.

#4 klimek

klimek

Amator

• Użytkownik
  • 18 postów
  • Sprawdzone:PHX, PHX OXY, NPA, The Edge Trust, Chikara, RM, BTB

Napisany 19 wrzesień 2012 - 10:50

co do chikary zauwazylem, ze przenosi rowniez wiele negatywnych emocji (zal, depresje, smutek) i moze naprawde zdolowac osobe noszaca ja, jesli inna osoba odczuwa w obec niej jakies negatywne emocje. BTB bardziej narzuca pozytywne emocje i skupia sie na przenoszeniu ich. Te zle tez sa przekazywane, ale nie sa tak dewastujace dla mnie jak przy Chikarze. Lubie Chikarke, ale nie zakladam jej na codzien, bo jako osoba dosyc wrazliwa na fero i emocje innych gdy fero sa w powietrzu, czesto miewalem stany depresyjne. Przy btb mam za przeproszeniem wy..

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników