Skocz do zawartości

Jakie feromony najlepsze do użytku na co dzień w szkole?


Które feromony najlepsze do codziennego użytku w szkole (gimnazjum) ?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które feromony najlepsze do codziennego użytku w szkole (gimnazjum) ?

    • BTB
      8
    • Chikara
      4
    • Pheromax
      2
    • NPA
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czytałem juz kilka opini na forum i z kilkunastu feromonów nad którymi się zastanawiałem zostały tylko 4. Chciałbym, abyście odpowiedzieli w ankiecie i w odpowiedziach, który z feromonów - BTB, Pheromax, Chikara, NPA, jest najlepsze do codziennego użytku w szkole (gimnazjum). Chodzi mi o głównie o poprawienie relacji z kobietami i wzbudzenie respektu wśród mężczyzn.

 

Wiem, że niektóre feromony działają na młodszych ludzi, a niektóre bardziej na w średnim wieku, więc pytam.

 

 

PS Jeśli chcesz mi powiedzieć, że jestem jeszcze młody, bo chodzę do gimnazjum i nie powinienem używać feromonów, to proszę tego nie pisać, gdyż pytam się które feromony są najlepsze a nie czy powinienem ich używać.

 

 

Pozdrawiam,

smuggler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

nie wiem czy tak bardzo polecal bym npa. PHX+BTB lub EDGE TRUST+BTB. Oczywiscie agresywne w niewielkich ilosciach. (nie pelne psikniecie). Ogolnie BTB to dobra podstawa do mieszania z niemal wszystkim wiec od tego polecam zaczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do chikary zauwazylem, ze przenosi rowniez wiele negatywnych emocji (zal, depresje, smutek) i moze naprawde zdolowac osobe noszaca ja, jesli inna osoba odczuwa w obec niej jakies negatywne emocje. BTB bardziej narzuca pozytywne emocje i skupia sie na przenoszeniu ich. Te zle tez sa przekazywane, ale nie sa tak dewastujace dla mnie jak przy Chikarze. Lubie Chikarke, ale nie zakladam jej na codzien, bo jako osoba dosyc wrazliwa na fero i emocje innych gdy fero sa w powietrzu, czesto miewalem stany depresyjne. Przy btb mam za przeproszeniem wy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności