Skocz do zawartości

Zdjęcie

BTB a perfumy

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Poczatkujacy

Poczatkujacy

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 11 kwiecień 2012 - 12:51

Witam, zainteresowałem się ostatnio przypadkiem feromonami. Byłbym zainteresowany kupieniem czegoś "na co dzień", myślę, że BTB byłoby dobre. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Wszędzie piszą o łączeniu tego z własnymi perfumami. Kwestia jest taka, że ja w ogóle w zasadzie nigdy do tej pory nie stosowałem perfum, tylko zwykły dezodorant. Czy można więc stosować je z dezodorantem (przy czym wiadomo- dezodorant pod pachy, a feromony na nadgarstki/szyję)? Chodzi mi w generalnie o to, że jak nagle zacznę się wypachniać, to ludzie z otoczenia zorientują się, że jest ze mną coś inaczej, a chodzi mi o to, żeby nie zmieniać się w żaden "dostrzegalny na oko" sposób. Ewentualnie, jeśli te perfumy są niezbędne, byłbym wdzięczny za polecenie mi jakichś (męskich, najlepiej nie za drogich), nie mających zbyt wyraźnego, intensywnego zapachu; takich "neutralnych". Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

#2 NomoreF

NomoreF

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 29 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, Pheromax Oxytocin, NPA, BTB, Chikara, The EDGE, The EDGE TRUST, Perception, Perfect Ten

Napisany 11 kwiecień 2012 - 01:01

Perfumy są niezbędne. Przejdź się do jakiegoś supermarketu i sobie kup coś niedrogiego co Ci będzie pasować.

#3 mirek_1

mirek_1

Amator

• Użytkownik
  • 16 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, BTB, Chikara

Napisany 13 lipiec 2012 - 08:18

Odgrzeję temat.
BTB nie śmierdzi jak PHX i można to przykrywać - czymkolwiek, kiedyś dawno temu sam używałem dezodorantów na co dzień no bo te reklamy srAXE itp tak prały mózg że nie interesowałem się wodami perfumowanymi lecz gdy zacząłem zabawę z feromonami to odkryłem świat zapachów niczym w filmie Pachnidło :wink:

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników