Skocz do zawartości

Zdjęcie

BTB VS NPA

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 Shogun

Shogun

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 33 postów
  • Sprawdzone:pheromax , NPA , Chikara , btb

Napisany 05 listopad 2012 - 10:04

Panowanie mam do was pytanie odnośnie tych dwóch feromonów... Chciałbym abyście wyrazili swoją opinie , najlepiej poprzedzającą dowodem :) , który bardziej nadaje się do stosowania z pheromax'em. ??
  • ocearadascini lubi to

#2 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 30 listopad 2012 - 10:20

imho BTB. NPA i pheromax mają podobnie samcze działanie, a BTB jest bardziej społeczny, dlatego dobrze współgra z phx

#3 Shogun

Shogun

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 33 postów

Napisany 14 luty 2013 - 10:01

Szkoda , że cie nie posłuchałem , tak się napaliłem na to Npa i go kupiłem a teraz wydaje mi się ze btb byłoby lepsze chociaż nie miałem jeszcze z nim styczności co do samego npa to jakoś nie widzę dużej różnicy na moją zmianę zachowania a tak powinno niby być , co nie ? :D Jednak jakieś historie z nim związane posiadam ale np nie takie jak z phx... A właśnie chodziło mi to o połączenie ty dwóch specyfików no i jakoś bez fajerwerków dlatego npa na bok i używam samego phx

#4 doktorek37

doktorek37

Doświadczony

• Użytkownik
  • 48 postów
  • Sprawdzone:npa, pheromax, btb

Napisany 16 luty 2013 - 04:54

Witam. Ja by nie napisał BTB vs NPA. Dla mnie połączenie tych fero, to najlepsza z możliwych kombinacji (zresztą poszukaj moje wcześniejsze posty). Dla mnie to idealna mieszanka 2/3 npa i 1/3 btb. Ale każdy musi sprawdzić sam. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

#5 Shogun

Shogun

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 33 postów

Napisany 16 luty 2013 - 05:51

Chodzi mi o to który lepszy z nich do połączenia z phx :)

#6 doktorek37

doktorek37

Doświadczony

• Użytkownik
  • 48 postów
  • Sprawdzone:npa, pheromax, btb

Napisany 16 luty 2013 - 07:03

Umiem czytać ze zrozumieniem. :)
Wyraziłem tylko swoją opinię. Co do Twojego pytania, to phx+npa uważam za miks przereklamowany (sprawdzałem). A btb+phx nie stosowałem. więc się nie wypowiem. Pozdrawiam

#7 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 21 luty 2013 - 02:14

na mnie NPA działa potężnie. Ze wszystkich fero największy efekt na sobie widzę właśnie po NPA: wzrost pewności siebie, ożywienie, energia.

zgodzę się, że mieszanka NPA + BTB może być skuteczna. Bo te feromony różnią się od siebie w działaniu.

Nigdy nie spotkałem się, żeby ktoś zachwalał mix NPA + PHX. Łączyć dwa takie śmierdziuchy? To już chyba przedsada :D

#8 JarekNuxx

JarekNuxx

Amator

• Użytkownik
  • 9 postów
  • Sprawdzone:Chikara, NPA, The Edge, Alter Ego, Scent Of Eros, A1, Liquid Trust, BTB, Pheromax

Napisany 17 luty 2015 - 07:53

Zgadza się. BTB + NPA to bardzo dobra mieszanka. Otrzymujesz kurtuazję surowej mocy NPA + uniwersalność BTB.

#9 emwu1988

emwu1988

Amator

• Legendarny Ferumowicz
  • 7 postów
  • Sprawdzone:PHX, PHX OxyTrust, BTB, NPA, RM

Napisany 17 luty 2015 - 03:53

NPA+PHX Oxy taki właśnie mix dla mnie działa za każdym razem jak psiknę- super skuteczność. To właśnie od stosowania tego miksu przekonałem się, iż fero faktycznie działają. Pozdro

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników