Skocz do zawartości

PHX + BTB + później The Edge - Balans aplikacji i efekty


Tommydj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Niedawno zainwestowałem z kolegą do spółki w Pheromax 14ml, gratis dostaliśmy chusteczkę BTB i chusteczkę The Edge.

Przeczytaliśmy na ten temat mnóstwo postów z tego forum lecz nasuwają mi się pewne wnioski co do stosowania, chciałbym żeby ktoś pomógł mi to ogarnąć :)

Pierwsze aplikacje i efekty :

Zimny, lekko deszczowy styczniowy wieczór, pełen psik PHX w domu na 30 minut przed wyjściem do klubu i jeszcze "obliźnięcie" atomizera po psiku kolegi, przykrycie Paco Rabanne - One Million, miejsca aplikacji PHX to nadgarstki, szyja za uszami i delikatnie koszulka a BTB z chusteczki przetarte na jabłko adama i wtarte we włosy, kolega zaaplikował tak samo prócz wtarcia BTB we włosy - efekty słabe.

Dojście do klubu 45 minut później - klub pusty, dwie pary z czego 1 dziewczyna tańcząca ze swoim chłopakiem non stop się do mnie śmiała, żal mi się gościa zrobiło.

Wypiliśmy małe co nieco i ruszyliśmy do drugiego klubu - klub pełen po brzegi ale efekty marne.

Szybkie podejście do WC - drugi pełen psik PHX, przykrycie jak wyżej - zaczęło się.

Kolejne piwo w barze, wszyscy dostają w plastikowych kuflach, my jako jedni z nielicznych dostaliśmy w szkle - miło.

Siadamy, po chwili przysiada się ni stąd ni zowąd jakaś panna - Sama ! byliśmy w szoku.

Jako że mieliśmy swoje tematy do obgadania - panna została olana.

Myk do palarni, (sporo ludzi) spojrzeń jakichś specjalnych brak, ale kilka panienek zaczepiło nas o ogień.

Kolejne dwa piwa - parkiet - dziewczyna która wcześniej się przysiadła tańczy bardzo blisko mnie z jakimś typkiem i się o mnie ociera, dziewczyny od zapalniczki też sterczą twardo, bardzo blisko mnie - również olane.

Co ciekawe mimo tego, że z kolegą przebywaliśmy cały czas obok siebie, miałem nie odparte wrażenie, że cieszę się nieco większym powodzeniem, mimo że kolega na brak powodzenia nigdy nie narzekał.

Muszę dodać że nie szliśmy na wyryw tylko typowo pogadać przy piwie i przy okazji na testy możliwości ;)

 

W związku z powyższym nasunęły mi się pewne wnioski i wątpliwości co do optymalnej dawki aplikacji.

 

Po przeczytaniu masy postów oraz artykułów ze strony sklepu Feromony.pl trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów, mianowicie :

 

Każdy człowiek wydziela własne feromony, jedni więcej, drudzy mniej i to jest jednym z głównych wyznaczników atrakcyjności w umysłach płci przeciwnej, z tym, że ilość wydzielania jest różna w zależności od różnych czynników.

Czynniki dzielę na :

- Bycie aktywnym seksualnie lub nie

- Bycie w związku lub nie

- Stan chorobowy

- Ogólne nastawienie

 

I tak, kolejno według mojej logiki podpartej artykułami i postami :

- Osoba aktywna seksualnie wydziela przy częstych stosunkach mniej feromonów seksualnych. Ponieważ wydziela je do momentu osiągnięcia celu.

- Osoba będąca w związku wydziela również mało feromonów seksualnych za to więcej socjalnych. Seksualne jak wyżej a socjalne to efekt stanu "zajętości" CHYBA Oxytycyny, bądź czegoś w tym rodzaju czyli wzbudza zaufanie i szacunek.

- Osoba chora wydziela dużo mniej wszelkich feromonów, bądź wydziela "informację" o kiepskim stanie zdrowia.

- Nastawienie wydaje się zwiększać (dobre nastawienie) lub zmniejszać (złe nastawienie) ilość wydzielanych feromonów i ich typ.

 

Podsumowując, mimo że użyłem większej ilości PHX i BTB, wypadłem chyba nieco lepiej niż kolega co mnie troche dziwi, ale usprawiedliwiam się tym, że byłem troche chory w tym czasie.

Kolega natomiast użył moim zdaniem nieco za małej ilości PHX ponieważ pozostaje on od dłuższego już czasu w miarę udanym związku, a co za tym idzie, feromony seksualne mogły się u niego ilościowo trochę zredukować.

 

Moje pytanie do bardziej doświadczonych - Czy dobrze rozumuję ? Czy ktoś testował już fero w czasie przeziębienia i musiał zastosować tak dużą ilośc jak ja ?

Kolejne, tym razem bojowe testy PHX + chusteczka The Edge w moim wykonaniu już w Poniedziałek 14.01 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Testuj Testuj.... sam dobierzesz sobie to co jest dla ciebie najlepsze :P ... Na niektórych działa PHx na niektórych NPA czy BTB - mowimy tu zarówno o osobach które uzywaja Fero, jak i tych którzy są na nie podatni :P

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Masz racje, podczas przeziębienia należy zwiększyć dawkę i chociaż spróbować mieć dobre nastawienie :)

Bo wydzielasz wtedy mniej własnych fero, a co za tym idzie info o swojej złej kondycji fizycznej .

Chcąc to zniwelować niestety baaardzo łatwo przedawkować... :o

 

Udało mi się to zrobić w jednym podejściu, było odjazdowo, ale przypłaciłam to niestety / ale na szczęście po.. :wink:/ bólem głowy i przepotworną bezsennością :shock:

Na dalsze pobudzenie na szczęście organizm nie miał już sił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Właściwie miałem zacząc nowy temat ale ten jest podobny, tym bardziej że mam proste pytanie. Przykrywał ktoś PHX Edge Trust ?, jakie efekty przy takim połonczeniu ?.

 

ostatnio właśnie rozmawiałem na priv o tym zestawie. Nie próbowałem go, ale wydaje się, że może być dobry. Mam już obydwa produkty. Przy najbliższej okazji robię test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy test the edge trust + phx przeprowadzony. w ostatni piątek.

 

dawka: dwa maźnięcia phx + pół psiknięcia the edge

 

efekty: są

wnioski: taka dawka (przynajmniej jak dla mnie) to za dużo.

 

jako że jeden test, to nie test, zrobię powtórkę i wtedy napiszę coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności