Skocz do zawartości

Zdjęcie

pomysł na prezent- poradzicie?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
18 odpowiedzi na ten temat

#1 wiki

wiki

Doświadczony

• Użytkownik
  • 27 postów
  • Sprawdzone:PHEROMAX, BTB, PHEROMONE ESSENCE, ALCHEMY,

Napisany 06 luty 2013 - 10:33

Ja np nie chciałabym dostać czegoś takiego. Tym bardziej od wieloletniego partnera :roll: Pomyślałabym, że coś ze mną nie tak :oops:

Ale możesz jej kupić feromonki :lol: Z zastrzezeniem, że może ich używać tylko dla Ciebie :lol:

#2 Marianek

Marianek

Doświadczony

• Użytkownik
  • 30 postów

Napisany 07 luty 2013 - 07:51

Coś z Tobą nie tak? :roll:

"Widziałem jak album powstawał, ale to jak wygląda w rzeczywistości samego mnie zaskoczyło.
Bardzo duże, wyraźne akty, ale tak zrobione, że można pokazać je każdemu, a szczególnie kobiecie, któa przyszla w odwiedziny :)
Dzięki opisom pozycji seksualnych, można poznac nowe triki. Ten album można sprezentować nawet dziadkom. Dla młodszych mnóstwo pozycji do przerobienia w praktyce.
Polecam.

Marcin "Adept" Szabelski"

Hehehe myślę że prezent jes OK :)

#3 marsman

marsman

Doświadczony

• Legendarny Ferumowicz
  • 30 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, RM, Perception

Napisany 07 luty 2013 - 09:36

coś z Tobą nie tak??
Wiki chyba jasno napisała o co chodzi??

wracając do tematu. jak partnerka odbierze taki prezent? cholera wie;p
może odebrać to jak Wiki wspomniała "potrzebuje odmiany. widocznie znudził się mną".
a może zaintrygowana stwierdzi "super! spróbujmy już teraz!"
wiesz Leks jak się między wami układa. jeśli ma to być kolejna ciekawostka mająca urozmaicić pożycie daj Jej taki prezent.
album ładnie się prezentuje. na pewno nie jest zbyt śmiały.

ew. możesz kupić dla sobie. ja tak zrobiłem :D
uradowany nabytkiem wspomniałem o nim Kocicy. bez żadnych konkretów tylko tyle że muszę pogłębiać wiedzę. to wystarczyło by zrodzić w Niej ciekawość co do zawartości :wink:
sam też możesz spróbować zanęcić :wink:

#4 wiki

wiki

Doświadczony

• Użytkownik
  • 27 postów

Napisany 08 luty 2013 - 12:31

Mi się wydaje, że to nie jest dobry prezent na walentynki. Jestem kobietą i swoje wiem. Jakby mi partner przyniósł taki prezent i to jeszcze na walentynki, miałby abstynecję na miesiąc, a może dwa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Walentynki dla kobiet to bardzo romantyczna sprawa. Walentynkowy prezent musi być dla Niej a nie dla Was. Coś takiego możesz jej kupic na rocznice poznania się :D

Ale to tylko moje skromne zdanie :oops: :oops: :oops: :oops:

#5 Marianek

Marianek

Doświadczony

• Użytkownik
  • 30 postów

Napisany 08 luty 2013 - 06:15

coś z Tobą nie tak??
Wiki chyba jasno napisała o co chodzi??

Z Tobą coś nie tak jeśli byś tak sobie pomyślał bo kobieta pewna swojej wartości tak by tego nie odebrała, ale o tym czy ona taka jest już wie autor tematu.

#6 wiki

wiki

Doświadczony

• Użytkownik
  • 27 postów

Napisany 08 luty 2013 - 09:43

Kobieta pewna swojej wartości chciałaby dostać taki prezent, który będzie jej prywatny. Który bedzie dla niej słabościa i sentymentem. I gdyby dostała taki album, czułaby się rozczarowana.

Tyle ode mnie nie dyskutuję więcej.

#7 Feromonowy Boy

Feromonowy Boy

Amator

• Użytkownik
  • 9 postów
  • Sprawdzone:the edge, btb, pheromax

Napisany 11 luty 2013 - 01:38

Moim skromnym zdaniem :) ten prezent służy bardziej zaspokojeniu męskich potrzeb i kupując go kupujesz go bardziej dla siebie niż dla niej. Oczywiście możesz go kupić ale ... sobie (w tajemnicy) a potem w odpowiedniej sytuacji pochwalić się przed nią w praktyce nabytym doświadczeniem. Ale jako prezent dla niej to poszukaj czegoś bardziej uroczego i chwytającego za serce ... ale nie kupuj nic oklepanego :)

Krótko mówiąc myśl jak kobieta :):):)
90% żeńskich feromonów uwalnia się przez głowę. Dlatego kobiety są niższe. Mężczyźni zakochują się w nich, gdy je przytulają.

#8 wiki

wiki

Doświadczony

• Użytkownik
  • 27 postów

Napisany 11 luty 2013 - 05:06

Moim skromnym zdaniem :) ten prezent służy bardziej zaspokojeniu męskich potrzeb i kupując go kupujesz go bardziej dla siebie niż dla niej. Oczywiście możesz go kupić ale ... sobie (w tajemnicy) a potem w odpowiedniej sytuacji pochwalić się przed nią w praktyce nabytym doświadczeniem. Ale jako prezent dla niej to poszukaj czegoś bardziej uroczego i chwytającego za serce ... ale nie kupuj nic oklepanego :)

Krótko mówiąc myśl jak kobieta :):):)

BINGO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#9 leks

leks

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 13 luty 2013 - 03:46

ja tam uważam, że taki prezent jest idealny dla obojga. Przecież to oboje będą z niego korzystać, facet może się podszkolić by być lepszy lub razem można próbować różnych rozmaiceń. A teraz znalazłam jeszcze lepszą okazję- promocyjną cenę i do tego gratis- pendrive ;) myślę, że to wielka przesada gdy piszecie, ze tylko facet dla siebie może chciec taki album.

#10 wiki

wiki

Doświadczony

• Użytkownik
  • 27 postów

Napisany 13 luty 2013 - 04:10

Witam wszystkich, zbliżają się walentynki i mam dylemat co do wyboru prezentu dla mojej dziewczyny. Znalazłem taki album : http://allegro.pl/li...p?us_id=4951880 Jesteśmy ze sobą już 5 lat więc myslę, ze ten pomysł nie jest zbyt śmiały. Co sądzicie? album jest w okazyjnej cenie do tego. Jest bardzo ciekawy moim zdaniem.

ja tam uważam, że taki prezent jest idealny dla obojga. Przecież to oboje będą z niego korzystać, facet może się podszkolić by być lepszy lub razem można próbować różnych rozmaiceń. A teraz znalazłam jeszcze lepszą okazję- promocyjną cenę i do tego gratis- pendrive ;) http://allegro.pl/sh...item=3019728108 myślę, że to wielka przesada gdy piszecie, ze tylko facet dla siebie może chciec taki album.

Coś mi nie gra w Twojej płci :lol: :lol:

Jeżeli tak naprawdę jesteś kobietą i chcesz kupić kamasutrę dla chłopaka to doskonały pomysł. Facetowi na pewno się spodoba.

#11 Feromonowy Boy

Feromonowy Boy

Amator

• Użytkownik
  • 9 postów
  • Sprawdzone:the edge, btb, pheromax

Napisany 13 luty 2013 - 08:09

Wiki co za spostrzegawczość ... znalazłaś spisek :)

Zatem jeżeli jesteś "nią" to kup mu książkę bo chłopak wręcz oszaleje z radości jak i również dasz mu jeszcze jeden prezent (ważniejszy) ... przyzwolenie do praktyk :).

Jeżeli jesteś "nim" to sądzę że stać cię na lepszy prezent ... (chociaż sex jest dla nas najważniejszy) :P
90% żeńskich feromonów uwalnia się przez głowę. Dlatego kobiety są niższe. Mężczyźni zakochują się w nich, gdy je przytulają.

#12 Kocica

Kocica

Doświadczony

• Użytkownik
  • 45 postów
  • Sprawdzone:love@desire, pheromax, alchemy, the edge, btb

Napisany 13 luty 2013 - 09:28

Hi, hi :wink: przychylam się do zdania Marianka, ale tylko w kwestii albumu jako albumu :D kobieta pewna swojej wartości....

Feromonowy Boy napisał całą kwintesencję :D

Myślę, ze Leks wybrała super prezent, a to czy taki prezent nie podziała na Jej partnera deprymująco może dowiemy się jutro.. :lol: :lol: :wink: :wink:

#13 Kocica

Kocica

Doświadczony

• Użytkownik
  • 45 postów
  • Sprawdzone:love@desire, pheromax, alchemy, the edge, btb

Napisany 13 luty 2013 - 11:27

I jeszcze....
w tej materii nigdy dosyć :lol:
książek, albumów czy wyobraźni :lol: :lol:

a z jaką przyjemnością odkryjecie, ile nie wiedząc sprawdziliście :wink:

tylko trochę trudno razem wyogladać go do końca :oops: :oops: :oops: :oops:
czasem nawet duuużo mniej....

ale o tym już pisał Marsmann :oops:

#14 Uzamaki83

Uzamaki83

Nowy

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Sprawdzone:Pasłęk

Napisany 18 luty 2014 - 03:38

Ja chłopakowi na walentynki kupiłam grę erotyczną. Okazała się tak słaba, że mieliśmy więcej śmiechu niż prawdziwej gry.
Rok temu na walentynki kupiłam mu "playbook" Barneya Stinsona, dlatego że chłopak jest fanem serialu "How I Meet Your Mother" (a książka jest napisana przez jednego z bohaterów).

Podsumowując: wystarczy znać zainteresowania chłopaka, żeby kupić odbry prezent. Jak lubi gry, to kup mu grę. Jak nie masz pomysłu.... kubek albo książkę.

#15 Kosiara_31

Kosiara_31

Amator

• Użytkownik
  • 12 postów
  • Sprawdzone:Jastarnia

Napisany 11 marzec 2014 - 01:55

kup cos z klasa ;)

#16 marinerro

marinerro

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 03:18

Tutaj jest to fajnie opisane jakie feromonki dobrać do swoich potrzeb najlepiej http://utn.pl/HzMWC Może jakieś na prezencik by pasowały :lol:

#17 tKarolla

tKarolla

Uzależniony

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 61 postów
  • Sprawdzone:The Edge, Love&Desire, Miyoshi Miyagi, Sexual Attraction, BTB, Relationship Magic, Pheromax 1ml

Napisany 27 marzec 2015 - 11:18

Prezent.. heh.. ja staram się zawsze zafundować coś użytecznego, lub przyjemnego i przede wszystkim z pomysłem 8) .
Ostatnio na urodzinki ufundowałam nam masaż relaksacyjny czekoladą, cieszył się jak dziecko :D , zabrałam go na drinka, oczywiście zaaplikowałam sobie feromonki, i spędziliśmy naprawdę świetny wieczór.

Perfumy, koszulki, pen-drive z grawerem, kamerka samochodowa, nawet teleskop.. hehe no sporo już dostał :D, ale feromony rezerwuje wyłącznie dla siebie, raz na jakiś czas na nim coś testuje, ale z czystej ciekawości, a że mam brata to zawsze jest że to jego perfum :P
》 tundra etyczna, tajga moralna.. ..dzicz po ciemku 8)

#18 Xenna

Xenna

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 17 luty 2017 - 08:03

Pomysł na prezent,to trudna sprawa, zależy co solenizant chciałby dostać i na ile jest możliwe spełnienie jego życzenia.

Warto podarować coś,co wzbudzi wspomnienia,może ramka z fajną fotką,z jakimś zdjęciem znanego, ulubionego zespołu czy wokalisty.Fajne ramki,proste a zarazem stylowe znajdziecie na https://aluramy.pl/r...z-passe-partout

#19 poka

poka

Nowy

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisany 21 luty 2017 - 04:35

Można też podarować coś co wywoła sporo emocji i podniesie adrenalinę https://motoprezent....wybranym-autem/ na pewno się fanom motoryzacji taka jazda spodoba

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników