Skocz do zawartości

The Edge - opinia i przygody / brak przygód


sergio3run

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jakiś czas temu zakupiłem feromony The EDGE. Zacznijmy od tego, że chciałem sobie pomóc (właśnie przez feromony) w zdobyciu pewnej dziewczyny na której okropnie mi zależy, a która traktuje mnie tylko jak przyjaciela. Dlatego też temat znalazł się w dziale "Feromony w uwodzeniu".

 

Najpierw może zacznę od samego wrażenia po otrzymaniu i otworzeniu paczki.

W paczce znajdowały się: Feromony The EDGE, próbka BTB (prawdopodobnie to jest chusteczka), i próbka chikary. Tych 2 próbek jeszcze nie próbowałem, zostawię je na sam koniec.

 

Wróćmy jednak do The EDGE, już po pierwszym psiknięciu, zapach The EDGE powalił mnie na kolana... Naprawdę... jest po prostu świetny.

Chodził za mną do następnego dnia, nie mogłem przestać myśleć o tym zapachu. Pomyślałem - skoro na mnie zrobił takie wrażenie to ciekawe jakie zrobi na kobietach.

 

Następnego dnia postanowiłem to sprawdzić, psiknąłem raz na nadgarstek, roztarłem go o drugi a następnie za uszami. Po wyjściu z pokoju, mama stojąc 3-4 metry ode mnie powiedziała, że bardzo ładnie pachnę. W sumie zdziwiłem się, że poczuła z takiej odległości, bo ja sam tylko troszkę je czułem.

 

Co było dalej... poszedłem na spotkanie z moją (w sumie nie moją) ukochaną.

Nic nie powiedziała na temat mojego zapachu, rozmowa jak to rozmowa, była taka sama, jak przed zakupem feromonów. Czyli bardzo pozytywna, śmialiśmy się wygłupialiśmy, no ale nie ważne... Zachowanie to samo, nie zauważyłem żadnych zmian.

 

Minęło parę dni od tamtego spotkania. Przyszedł czas na kolejne. Taka sama aplikacja The EDGE, jak poprzednio. Przed spotkaniem wstąpiłem do żabki. Ekspedientkę już znam z widzenia bo często tam bywam. Zachowywała się standardowo, zero uśmiechu jak przy każdym kliencie. Kupiłem gumy do żucia, zapłaciłem, powoli wychodzę ze sklepu i nagle szok. Za plecami słyszę - "Bardzo ładny zapach". Obróciłem się, a ekspedientka nachylona nad ladą patrzy mi się w oczy i się uśmiecha. Zatkało mnie i nawet nie podziękowałem... No cóż. Po wyjściu ze sklepu jeszcze raz się obróciłem i spojrzałem na nią przez szybę, a ona stała nad kasą i się uśmiechała, banan od ucha do ucha.

 

Gdy spotkałem się z nie moją ukochaną, wszystko przebiegało tak jak zawsze, aż postanowiłem coś sprawdzić. Przed używaniem feromonów, była ona strasznie niedotykalska, nie dało się jej chwycić za rękę, nie dało się przytulić bo się odsuwała, rzadko patrzyła mi prosto w oczy. Zachowanie było takie jakby nie wiem... bała się bliskości. Tego spotkania coś się zmieniło i zaczęła mi patrzeć w oczy, można ją było dotknąć ręka i się nie odsuwała... To na pewno nie był przypadek.

 

Od tamtego czasu minęło parę tygodni. Nie miałem czasu na spotkania, ja praca, ona szkoła, więc nie używałem zbytnio feromonów. Może raz za czas do pracy, żeby sprawdzić czy na kolegów z pracy jakoś to podziała, ale nic a nic nie podziałało, przynajmniej nie zauważyłem.

 

Niedawno ponownie umówiłem się z ukochaną, tym razem postanowiłem sprawdzić 2 psiknięcia, za jednym i drugim uchem. W drodze na spotkanie spotkałem kolegę, pogadałem z nim chwilę i gdy odchodziłem, on nagle krzyknął do, że bardzo się wyperfumowałem.

Spotkanie z nią przebiegało tak jak zwykle - bez zmian, mimo tego, że już mogłem ja od czas do czasu gdzieś dotknąć (nic sobie nie myślcie, nie dotykałem w tych fajnych miejscach... :D ).

 

Kolejne spotkania tak samo bez zmian, próbowałem różne aplikacje nic.

Może po prostu nie działają na nią te feromony, albo po prostu mimo feromonów, zawsze będę dla niej tylko przyjacielem...

Zobaczymy, nie poddam się :)

 

 

Ciężko mi stwierdzić czy The EDGE działa na płeć przeciwną, ale na pewno działają na użytkownika. Pobudzają, zwiększają pewność siebie i odwagę.

No i bardzo ładnie pachną :) Jedyne do czego bym się przyczepił to spryskiwacz, który wg mnie psika za dużą ilością.

 

 

I takie małe pytanko czemu na stronie piszę, że:

 

Kup The Edge, aby:

 

podrywać i uwodzić,

podkreślić swoją osobę,

zwiększyć pewność siebie,

dobrze się bawić.

 

A w ulotce pisze, że jest to feromon przeznaczony tylko do celów towarzyskich, a o uwodzeniu nie ma żadnej wzmianki ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było za atakować tą ze sklepu :D

Z ferro jest tak że nie na każdą dziewczynę działa,zam to zauważyłeś :P

Ja się spotkałem nie dawno z moja koleżanką,gdzie się nie widzieliśmy 1,5 roku,i postanowiliśmy się spotkać,ale przed spotkaniem zaaplikowałem PHX i byłem pewny na spotkaniu że będziemy z sobą,i tak się stało :D

Na drugim spotkaniu powiedziała że mi ufa itp

I tak działa PHX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja na Twoim miejscu brałbym Tą ze sklepu i się nie zastanawiał :D gdzieś czytałem,że na bliskie osoby to jakoś inaczej działa (słabiej ?). Dokładnie nie czytałem, bo się śpieszyłem :D

 

Co do the Edge to dostałem chusteczkę na próbę i muszę przyznać, że pachną naprawdę ładnie, ale efektów żadnych nie zauważyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli The Edge znów ma inny zapach? Mnie ten który kupiłem jakiś rok temu nie powalił na kolana urzekającym zapachem ale zapachem środka na komary :P i w ogóle go nie używam. Myślę, żeby kupić jakiś dobry perfum, zmieszać i dodać odrobinkę npa bo jest napisane, że the edge to perfumowane npa. Albo oddam jakiemuś wstydziochowi :D

 

Powodzenia w dalszych wojażach życzę i wybaczcie, że odbiegłem od tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ja wyraźnie napisałem że wolał bym ze sklepu kupić,tutaj z feromony pl

nie miałem na myśli innych sklepów,czytaj co napisałem

 

To ze z feromony to wiem, tyle ze odniosłeś się do produktów, gdy rozmowalismy o Pani ekspedientce xD

 

Ale nie ważne, co do przygód, to nic nowego a juz poszło pół flakoniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności