Skocz do zawartości

Zdjęcie

Facetowi odbiło

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 amakuz

amakuz

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 09 grudzień 2013 - 05:09

Mojemu facetowi odbiło. Po 17 latach związku nieformalnego powiedział że mogę poczuć się zwolniona z seksu - on jako facet "uśpił" w sobie popęd i zajmuje się tylko pracą. Mam już 47 lat ale dbam o siebie i to ja mam teraz coraz większą ochotę na seks i pragnę uczucia bliskości z facetem. Nie mam czasu na szukanie nowego partnera "do łóżka" bo to nie leży w moim charakterze. Doradźcie jak chemią skusić go znowu do seksu. Musi się to stać bez jego wiedzy więc odpadają inne metody. Trochę chaotycznie ale wiecie o co chodzi?

#2 malakurka

malakurka

Amator

• Użytkownik
  • 7 postów
  • Sprawdzone:alchemy

Napisany 10 kwiecień 2014 - 04:31

karm go dużą ilością cynku oliwkami i ostrygami. A także przeczytaj książkę bruneta tam jest jak zmusić faceta do większej ilośći seksu.

Brunet wyjasnia różne naturlane afrodyzjaki.

Facet albo zrobi sobie dobrze albo cie wykorzysta.

#3 corki

corki

Nowy

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisany 03 lipiec 2014 - 10:25

Może wcale nie trzeba chemii. Użyj swoich wdzięków albo z nim porozmawiaj o tym :)
[SPAM-usunięte]

#4 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 04 lipiec 2014 - 09:22

w takiej sytuacji sprawdzi się Pheromax, bo jest mieszanką feromonów o najbardziej seksualnym działaniu. Dawkowałbym to ostrożnie, gdyż osoba, która Cię dobrze zna, może wyczuć nowy zapach i różnie na niego zareagować.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników