Skocz do zawartości

Zdjęcie

PHX 14 ML

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 MAROzbs

MAROzbs

Doświadczony

• Użytkownik
  • 28 postów

Napisany 07 marzec 2014 - 12:03

Witam, po 4 latach znow postanowilem sprobowac szczescia z fero, tym razem zamowilem PHX i dostalem probki BTB i Edge , ktos bardziej ogarniety moze mi powiedziec jak to uzyc ? oczywiscie narazie mixów nie chce robic, pytanie do samego uzywania PHX , czy walanc odrazu jeden caly psik na szyje?
  • ArmandoDiasy lubi to

#2 MAROzbs

MAROzbs

Doświadczony

• Użytkownik
  • 28 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 02:06

no wiec po miesiacu stosowania ZADNEGO EFEKTU!!! jestem gosciem zadbanym, w miare dobrze sie ubieram i dbam o siebie, silownai itp stosowalem przeciagniecia patyczka, dwoch patyczkow, caly psik, poltora psiku i kompletnie nic w zadnym klubie tudziez pubie nie zaobserwowalem ;)

#3 mi486

mi486

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 99 postów
  • Sprawdzone:NPA

Napisany 10 kwiecień 2014 - 02:34

Też nie widziałem efektu stosowania PHX.

#4 wiktor1064

wiktor1064

Doświadczony

• Użytkownik
  • 27 postów
  • Sprawdzone:phx. phx oxy. btb. npa. the edge

Napisany 23 kwiecień 2014 - 04:13

nie wiem jak mozna nie zauwazyc efektu. u mnie pojawia sie on baardzo szybko. poprostu czuje swoja dawke i potrzebuje baardzo malo. i bardzo szybko moge przedawkowac. nie zauwazyliscie ze po apikacji boli was glowa czy cos takiego? ja mam probke 1ml rozrobiona w proporcji 1:10. dwa psiki atomizerem z feromony.pl i jest gitara

#5 MAROzbs

MAROzbs

Doświadczony

• Użytkownik
  • 28 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 05:59

a stosujesz na codzien? czy tylko na imprezy? no powiem Ci ze nawet jak proboje przedawkowac to nie boli mnie glowa , nie wiem o co chodzi :P

#6 wiktor1064

wiktor1064

Doświadczony

• Użytkownik
  • 27 postów
  • Sprawdzone:phx. phx oxy. btb. npa. the edge

Napisany 26 kwiecień 2014 - 07:44

tak stosuje tylko na imprezki i na jakies wyjscia. a ja bardzo latwo moge przedawkowac jak sam zastosuje odpowiednia dawke i dam ziomkowi psiknac sie dwa razy moimi perfumami to on zaje**scie sie bawi a mnie cala impreze glowa napierd...ala. ostatnio mialem taka okcje gdzie tego wieczoru nic nie pamietam ale znajomi mi opowiadali bo poprostu mieli beke ze mnie. najpierw bawilem sie z jakas panna tak na ostro z 2 godziny a oni tylko patrzyli i sie zastanawiali o co tu kur.a chodzi pozniej innej pannie powiedzialem ze ja kocham. z nastepna tez juz malo brakowalo i cos by bylo takze fero najlepiej dziala jak sie jest na wielkiej bani, ja nic nie pamietalem:) a wystarczyly 2 psiki godzine przed wyjsciem z domu i na imprezce 1 psik w stosunku 1:10

#7 Lancelot85

Lancelot85

Nowy

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 1 postów

Napisany 26 wrzesień 2016 - 09:10

Siema Wszystkim. Jestem nowy i jak tylko znajdę czas, to podzielę się swoimi "osiagnieciami". Lecz na początek mam pytanie Wiktor-z czym pheromax rozrabiasz bo chyba mi się tez dawki sporo pozmniejszaly-prawie każda aplikacja=przedawkowanie. Jak żyć? :)

#8 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 162 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 30 listopad 2016 - 01:40

Lancelot - przykrywasz fero perfumami?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników