Skocz do zawartości

WIARYGODNY TEST - FM OXT + BTB


Matt89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Na początek coś o mnie. Mam 25 lat i nigdy nie miałem dziewczyny, a wiąże się to z pewną drogą życiową przez którą nabawiłem się trochę problemów.

Walczę między innymi z fobią społeczną, uczę się pewności siebie, pracuję nad samooceną, jestem osobą dosyć nieśmiałą, więc mam też problemy z nawiązywaniem kontaktów zwłaszcza z dziewczynami.

Cała ta sytuacja oczywiście mnie już przerosła, więc od jakiegoś czasu mocno nad sobą pracuję.

Myślę, że mój test feromonów będzie bardzo wiarygodny. Ogólnie podchodzę do feromonów dosyć pozytywnie, że mogą mi pomóc, jednak czy zauważę jakieś efekty zobaczymy.

Jeśli facetowi, który dopiero zaczyna przygodę z kobietami w tak późnym wieku, feromony pomogą...to będzie to dowód dla wszystkich sceptyków.

 

Zakupiłem Pheromax OXT oraz BTB.

Jako perfum Calvin Klein Euphoria. 3 psiknięcia na szyję i tors, 1 psiknięcie na ubranko.

 

(1) 3 przechylenia BTB, czyli to niby 1,5 kropli. Zaaplikowalem to na nadgarstki, na jabłko Adama, za uszy i minimalnie pod nos.

 

Pojechałem do Urzędu dowiedzieć się jednej rzeczy. Z panią w urzędzie rozmawiało mi się normalnie, nie zauważyłem nic nadzwyczajnego, podziękowałem za infromację, ona również się uśmiechnęła i wyszedłem. Raczej normalna sytuacja bez efektów.

 

Pojechałem do marketu po zakupy. Przy wejściu stała dziewczyna dosyć młoda, która zbierała pieniądze dla czerwonego krzyża i nawiązała kontakt wzrokowy. Chodząc po sklepie żadnych zmian lub reakcji ludzi. Kiedy wychodziłem ze sklepu dziewczyna znowu nawiązała kontakt wzrokowy, ale wydaje mi się że to nic nadzwyczajnego, po prostu spojrzenie.

 

(2) Wykąpałem się i wieczorem znajomy wyciągnął mnie do bar/klubu w moim małym mieście.

3 przechylenia BTB na palec. Jedno na nadgarstki, drugie za uszy, trzecie na szyje.

Zamoczyłem patyczek do wycierania uszu w Pheromax, posmarowałem się za uszami, szyje i nadgarstki.

 

Efektów brak. Ludzi było dosyć mało, to było moje drugie wyjście do klubu w życiu, ogólnie mnie to trochę przeraża przez fobię społeczną, ale z tym walczę. Niestety znajomy, z którym byłem nie potrafi mi pomóc w sytuacjach towarzyskich i zostawia mnie samego co jest podwójnie stresujące.

 

W każdym razie pogadałem chwilę tam z takim znajomym ze szkoły średniej, rozmowa za bardzo się nie kleiła i wolał iść pogadać z chłopakami z którymi przyszedł, więc efekt słaby.

Przechodziłem dosyć blisko dziewczyn, żadnego efektu. Nie było też żadnych spojrzeń w moim kierunku.

 

Tak wyglądał pierwszy test. Jestem początkujący, więc gdybyście mieli jakieś porady co do aplikowania i dawek i chętnie skorzystam.

 

Dziś idę do pracy i później napiszę jaką dawkę zaaplikowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(3) Do pracy użyłem 2 kropli BTB, nadgarstki, szyja, za uszami i nos, żeby samemu je poczuć. Zero efektów

Psiknąłem się raz PHX OXT na szyję, roztarłem nadgarstkami.

Koleżance z pracy kazałem powąchać moje nowe perfumy i tam gdzie zaaplikowałem PHX. Było to jakieś 4h po zaaplikowaniu PHX. Zero efektów, zero zmian w zachowaniu, zarówno jej jak i innych ludzi.

 

Moje spostrzeżenia na chwilę obecną. Albo produkuję tak mało feromonów własnych, że potrzebuje końskiej dawki, albo feromony.pl sprzedali mi podróbkę...

Podchodziłem do feromonów bardzo pozytywnie i sądziłem, że naprawdę będę widział jakieś efekty, jednak nic się nie zmieniło. Nawet szukając na siłę, nie jestem w stanie pochwalić produktu.

 

Dzisiaj drugi dzień w pracy, zmienimy dawkę na 2 psiknięcia PHX.

 

Muszę też zmienić moje perfumy Calvina Kleina, gdyż są zbyt delikatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(4)

Kolejny dzień w pracy. 1,5 kropli BTB. 2 psiknięcia PHX OXT na szyję i roztarcie nadgarstkami. Efektów zero.... kompletnie nic. PHX OXT nie śmierci knurem, jak czytałem w innych postach, więc prawdopodobnie feromony.pl sprzedały mi podróbkę.

 

(5)

Maźnięcie trzema kroplami PHX. Ogólne zakupy w marketach. Zero reakcji czy efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(6)

Randka.z dziewczyna z internetu. 1,5 kropli BTB przed wyjsciem.

PHX OXT 1 nie pelny psik na szyje i roztarcie nadgarstkami przed spotkaniem.

Najpierw spacer. Nie bylo widac specjalnych efektow. Pozniej w kawiarence powiedzialem ze zakupilem nowe perfumy i czy mogla by ocenic zapach. Nadstawilem miejsce gdzie psiknalem PHX. Czy byly jakies efekty? Zrobily jej sie duze oczka ;)

Lub tylko mi sie wydawalo. Nie flirtowala jakos ze mna, taka ogolna rozmowa i zarty, ciezko powiedziec czy PHX jakos wplynal na to. W rozmowie bardziej zdawala sie na mnie a ja mam z tym ogolnie problemy, ale jakos dalem rade. Czesto poprawiala spodniczke i odgarniala wlosy na bok i bawila sie koncowkami. Byc moze jak pisza inni uzytkownicy 1 psik to za duzo i wystarczy raz wezykiem przejechac.

W kazdym razie spotkanie udane. Buziak w policzek na dowidzenia. Zobaczymy.

Nie wiem za bardzo jak dalej sie zachowac bo mieszka ode mnie 80 km a nigdy nie doszedlem z dziewczyna do 2 spotkania.

Bardzo sympatyczna dziewczyna, troche niesmiala, spokojniejsza, ale ma czarujacy usmiech.

Jak jej powiedzialem na koniec ze tez jestem niesmialy to sie nie wierzyla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy inaczej odczuwa Pheromax ;) Dla jednych śmierdzi, inni wcale go nie czują. Ja np. nie czułem nic śmierdzącego w moim PHX. Co do PHX u mnie wystarczyła jedna kropla i przetarcie patyczkiem aby mnie pobudzić. Teraz kupiłem The Edge i działa na mnie genialnie. Łatwiej go dawkować. To nie taka prosta sprawa dobrać odpowiednią dawkę. Jeżeli nie będziesz zadowolony zwróć je i kup The Edge. Jeżeli jesteś zainteresowany kupiłbym od Ciebie trochę PHX oxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt89 jeśli wierzysz że jak będziesz miał na sobie fero w najlepszej nawet dawce to mijana dziewczyna na ulicy czy w markecie cię sama zaczepi to muszę cie rozczarować.

 

Fero może ci pomóc na randce, na rozmowie sam na sam z dziewczyną na imprezie gdzie pije się alkohol ale na ulicy czy w sklepie to zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Tylko mnie dziwią komentarze ludzi, którzy twierdzą, że inni stawali się wobec nich jacyś milsi czy bardziej gadatliwi itd. Nie widzę takich efektów.

 

Jeszcze testuje dawki PHX, więc nie będę go sprzedawał

Co do randki, to chyba mi trochę pomogły, chociaż nie wiem czy to ich zasługa. Dałem dziewczynie powąchać miejsce nałożenia feromonów i od tamtej pory mam z nią dobry kontakt.

Jutro druga randka, więc przed spotkaniem zaaplikuję sobie 1,5 kropli BTB i 3 maźnięcia PHX oraz nowe perfumiki.

Zobaczymy jak się spotkanie potoczy, być może spróbuję ją pocałować. To będzie mój pierwszy raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

akurat jestes osoba ktora potrzebuje konskiej dawki. u mnie 1 ml phx wystarcza na okolo 50 aplikacji wiec kupuje tylko probki. a u ciebie pewnie by bylo to tylko kilka. na poczatku przygody z fero musialem stosowac wieksze dawki a teraz to bardzo latwo moge przedawkowac. mialem phx samo i oxy ale oxy na mnie jakos nie dzialalo wiec wrocilem do zwyklego. stosuj regularnie a na pewno zauwazysz efekty... aaa i najwazniejsze musisz miec dobre nastawienie. gdy jestes zmulony i bez chumoru to fero prawie nie dziala. naloz taka dawke jak zawsze i zapomnij o tym cholerstwie. opij sie tak zabys nic nie pamietal a na pewno znajomi beda ci opowiadali jak bylo XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Matt89

 

to prawda, że dziewczyny stają się bardziej gadatliwe. Zwróć uwagę na słowo "bardziej". Mijana dziewczyna w ogóle nie mówi, więc nie może się jeszcze bardziej rozgadać :D

 

natomiast co innego na randce, kiedy kontakt między Wami już jest. Wtedy feromony dziewczyne podkręcają, jak juz to zresztą sam zauważyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy niektorzy z uzytkownicy maja wrazenie ze troszke przesiakneli fero?? ja gdy zaaplikuje sobie jakos dawke to efekt utrzymuje sie do 2-3 dni btb niesamoowita robote robi jako socjal. npa sprawdza sie u mnie w gdy wchodzi w gre rywalizacja z ta sama plcia, na kobiety tez dziala ale bardziej na te ktore mnie juz znaja. phx juz o tym nie wspomne xD musze kupic trzy atomizery i rozrabiac je np. phx 1;50 z alko wtedy mozna robic niezle mieszanki na rozne okolicznosci. a jakie macie przygody z phx gdy pijecie alko?? mi zawsze po phx urywa sie film a bez tego zawsze wszystko pamietam:) po btb szczegolnie sa dziewczynki gadatliwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też znam efekt "przesiąknięcia" feromonami. Zakładam dwie możliwości. Albo feromony po prostu osadzają się na skórze, ubraniu, włosach i po paru dniach następuje efekt kumulacji. Albo jest to zjawisko dostrajania się naturalnych feromonów z syntetycznymi.

 

Ta druga opcja wydaje mi się całkiem prawdopodobna. Wszakże osoba stosująca feromony też je wdycha, więc wydaje się naturalne, że jej organizm jakoś reaguje, np. produkując więcej własnych feromonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jedno i drugie jest jak najbardziej powiazane:) organizm dostraja sie na pewno. niedawno zauwazylem ze po zastosowanie phx mialem zmazy nocne. bez kitu!! wlasnie zamowilem 3 atomizery rozciencze wszystkie 4 fero jakie mam phx na pewno 1:50 bo nie chce ciagle przedawkowywac. cholerstwo jest tak mocne ze szok. zauwazylem tez ze osoby ktore bardziej sie poca. ich cialo wytwarza wiecej naturalnych fero. ja nigdy nie mialem problem z laskami juz wiem dlaczego:) wytwarzam duzo wlasnych fero:) i nawet gdy rano wezme prysnic to i tak delikatnie czuje zapach potu. kiedys bylem z laska i byla taka sytuacja gdzie bylem w podrozy nie mialem mozliwosci sie wykompac przez 2 dni i wyszlo ze podjechalem do niej na chwileczke a ona jak zaczarowana nie chciala mnie puscic:)dlatego teraz wiem ze musze poteznie rozcienczac fero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam problem w drugą stronę. Otóż próbuję przedawkować Pheromax i za chiny ludowe nie chcę się przedawkować(chcę sprawdzić maksymalną dla siebie dawkę). Robiłem już trzy psiknięcia i nic negatywnego nie wyczułem. Miał ktoś tak na początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo stosujesz pheromaxa? ja mam odwrotny problem bo kazda nawet najmniejsza dawka jest dla mnie bardzo duzo teraz rozrobie sobie z alko 1:30 albo do 40. na poczatku tez musialem stosowac duze dawki. jak masz inne fero to trob mixa dla tesu np. z npa niezly mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni i po prostu szybko chciałem sprawdzić swoją granicę i wczoraj chyba coś było na rzeczy. Czułem się na lekkim haju :D. Chociaż na początku zupełnie nic nie czułem. Dopiero jak sporo czasu minęło doszedł pot i nagle nie mogłem przestać siebie wąchać czując się przy tym wesoło :). Także jak komuś nie działa to zawsze może sobie podbić humor.

 

Co do mieszanek to już właśnie chcę kupić The Edge, czyli zapoachowego NPA bo słyszałem, że przykrywa całego Pheromax'a. Tylko pytanie czy nie stracę gwarancji na pierwszy zakup ciągle? Bardzo podoba mi się zapach The Edge i po prostu chcę używać go tylko jako perfum, ewentualnie na pewność siebie. A Pheromaxa po testować i ewentualnie zwrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli oznacza ze phx dziala. jesli byles na lekkim haju to zostan przy tej dawce. samo phx robi robote ale znajomi moga sie troszke smiac z ciebie a z npa juz tak nie bedzie. gwarancja jest na pierwszy produkt czyli nie stracisz jej kupujac the edge. zakup sobie tez atomizer. jest koniecznoscia w przyszlosci bo daki moga sie znaczoca zmniejszyc dla ciebie a tak bedziesz mogl precyzyjnie je odmierzac. ja posiadam 4 atomizery i wszysko mieszam z alko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności