Skocz do zawartości

Zdjęcie

Phoromax Oxytocine + The Edge

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 sushi8888

sushi8888

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Sprawdzone:The Edge,Pheromax, BTB

Napisany 28 kwiecień 2014 - 02:52

Witam Serdecznie ;)
Mam pytanie dotyczące Pheromax Oxy + The Edge MAN
Czy ktoś próbował tej mieszanki ?? Dostałem próbkę The Edge Man w momencie kupienia Pheromax Oxy lecz mam problem z próbką ponieważ jest ona w postaci chusteczki i ciężko zdecydować ile, gdzie i jak potrzeć.
Dzisiaj zamówiłem The Edge w normalnej wersji ;)
Czy ktoś mógłby mi doradzić jak stosować połączenie tych dwóch feromonów i jakimi perfumami najlepiej przykryć??
Pozdrawiam ;)

#2 rapee

rapee

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Sprawdzone:the edge

Napisany 28 kwiecień 2014 - 03:14

Nie wiem jak próbka, ale The Edge zawiera w sobie perfumy, więc tu łączenia z innymi perfumami bym nie ryzykował, może wyjść różnie :P

Ogólnie temat łączenia feromonów z perfumami jest wyższą alchemią, mało kto o tym pisze, mało kto na ten temat cokolwiek wie, bo to rzecz indywidualna. Może te artykuły nakierują Cię na właściwy trop: http://feromony-opin...enie-zapachem/. Osobiście przykrywam tym co jest :P

Chusteczki są chyba jednorazowe. Też je otrzymałem w gratisie, ale stwierdziłem że nie będę wyrzucał od razu, tylko zawinę z powrotem w torebeczkę - no i powiedzmy, że na dwa razy starczyły. Ze stosowaniem to tak jak normalne tylko że pocierasz, filozofii w tym raczej nie ma :P

#3 sushi8888

sushi8888

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Sprawdzone:The Edge,Pheromax, BTB

Napisany 28 kwiecień 2014 - 05:39

A jak sprawa wygląda z łączeniem tych dwóch feromonów?? ktoś coś próbował?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników