Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moje testy Pheromax

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
30 odpowiedzi na ten temat

#21 pawelzg

pawelzg

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 94 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 04:49

bo miałem BTB . Nie zauważałem rezultatów. PheroMax od razu widzę efekty.

Człowiek się budzi na następny dzień po imprezie i przypomina sobie pokolei z jakimi dziewczynami tańczył. Bez PheroMaxa jak z jedną potańczył to był sukces. Jeszcze miałem taką sytuacja , że tańczyła przed mną dziewczyna to normalnie zaczęła sie w pewnym momencie kłaść na mojej klatce piersiowej. Fajne uczucie :)

Fero zastosowałem przed samym wejsciem do klubu. Pierwsze 2 h to jest czad i trzeba to na maksa wykorzystać. Nawet z parkietu sie nie schodzi :)
  • ArmandoDiasy lubi to

#22 Dragomirus

Dragomirus

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 69 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, Pheromax OxyTrust, NPA

Napisany 21 lipiec 2014 - 07:52

Ja nie używałem ostatnio w ogóle fero(jakieś dwa tygodnie) i teraz sobie zrobiłem mieszankę 1,5 ml Pheromax, 0,5 ml NPA i 2 ml perfum. Wiem, że za dużo feromonów, ale chciałem mieć po prstu takiego pheromaxa z zapachem od razu :). No i nie muszę już nosić dwóch atomizerów tylko jeden. Co ciekawe perfum jest tak mocny, że w ogóle nie czuć feromonów...

#23 Dragomirus

Dragomirus

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 69 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 08:05

Długo mnie nie było, ale to niestety związane z feromonami :/. Dwa tygodnie temu zastosowałem feromony - efekty nic(ani złe ani dobre, tak jakby ich po prostu nie miał na sobie), tydzień temu to samo też zero efektów i powoli się zastanawiam czego to jest wina. Macie jakieś pomysły? Może wyparował Pheromax? Może powinienem zwiększyć dawkę(chociaż i tak mam trochę większa niż przeciętny facet). Kiedyś to efektów było pełno, a od tych dwóch tygodni nic nie ma...

#24 pawelzg

pawelzg

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 94 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 08:08

a wcześniej miałeś ? Bo u mnie ostatnie dwie imprezy trochę gorzej :)

#25 Dragomirus

Dragomirus

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 69 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 09:50

Wcześniej miałem świetne efekty i na pewno wiem, że to sprawka fero bo dziewczyny komplementowały mój zapach. Nawet rodzina go komplementowała, a teraz ostatnio jakoś nic... Fakt, że kiedyś używałem ferro codziennie, a teraz co tydzień na imprezę. Może to tego kwestia :)?

#26 Dragomirus

Dragomirus

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 69 postów

Napisany 16 sierpień 2014 - 05:20

Już wiem gdzie był problem :). Po prostu mam bardzo zagraniczną urodę i nie każdej dziewczynie w Polsce ona się podoba. Zobaczyłem to właśnie na wyjeździe ostatnio za granicę. I muszę powiedzieć, że ja miałem tam dużo większe powodzenie niż w Polsce :D. Nie wiem czy to sprawka ferro, czy moja, ale coś w tym jednak jest ;).

Polecam wszystkim wyjazdy za granicę z feromonami, jeżeli macie problemy w Polsce ;).

#27 pawelzg

pawelzg

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 94 postów

Napisany 16 sierpień 2014 - 05:27

no nie wiem. U mnie ostatnie 3 weekendy to porażka. Nic się nie dzieje. A wcześniej było ok.

#28 Dragomirus

Dragomirus

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 69 postów

Napisany 16 sierpień 2014 - 07:11

Może pomoże to, że ja miałem z miesiąc przewry z feromonami :)

#29 Dragomirus

Dragomirus

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 69 postów

Napisany 30 maj 2016 - 12:31

Wracam po dwóch latach z testami Pheromax :grin:
Stosuję od piątku i oto efekty:

1. Na siłowni kręciłem się blisko całkiem ładnej dzeiwczyny przez chwilę, która ćwiczy chyba ze swoją mamą. No efekt był taki, że dziewczyna się cały czas na mnie gapiła i pożerała wzrokiem, a jej mama poprosiła mnie o pomoc w obniżeniu ustawień na maszynie chociaż wokoło było dużo większych koksów ode mnie :grin: (zasięg około 3m)

2. Pracuje głównie z kobietami w różnym wieku i bardziej mnie zagadują niż zwykle w pracy

3. W autobusie bywa różnie. Staram się zawsze siadać koło dziewczyn aby móc testować (2 lata temu mega ładna dziewczyna zagadała do mnie sama). Przy całym psiknięciu zawsze koło mnie jest masa dziewczyn i ciągle poprawiają włosy. Druga sprawa to czuje na sobie ich wzrok i rzeczywiście się na mnie gapią, ale poza tym nic (zasięg około 1-1,5m)

Moja teza: pot powoduje zwiększenie zasięgu działania feromonów. Tylko jak to sprawdzić :o?

Edytowany przez Dragomirus, 30 maj 2016 - 12:35 .

#30 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 162 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 13 czerwiec 2016 - 10:28

Z potem jest dość ciekawa sprawa. Z tego, co wiem, działa on pobudzająco na kobiety, ale dopóki jest bezwonny, czyli dopóki nie spotka się z bakteriami.

#31 Dragomirus

Dragomirus

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 69 postów

Napisany 13 czerwiec 2016 - 01:42

Ciekawa sprawa bo w sumie na imprezach to widzę właśnie większe efekty jak już trochę potańcze i się lekko spoce, a nie na samym starcie. Jak ktoś mam podobnie to niech opisze. Może dojdziemy do ciekawych wniosków :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników