Skocz do zawartości

"Androstadienon nie wpływa na zachowania seksualne&quot


lunatic

Rekomendowane odpowiedzi

No, naprawdę ciekawe. A co na to FERUM?

Niby nie wpływa na zachowania seksualne, ale jednak zmienia aktywność mózgu i może poprawiać nastrój u kobiet.

 

Wyniki skanowania, które wykonywano u leżących kobiet, pokazały,

że steroid wpływał na aktywność tych obszarów mózgu, które są

związane z przetwarzaniem bodźców węchowych, ale też obszarów

odpowiedzialnych za emocje, koncentrację uwagi i przetwarzanie

bodźców wzrokowych.

 

Prof. McClintock przypuszcza, że androstadienon może odgrywać

rolę w przetwarzaniu bodźców wzrokowych, gdyż obszary związane z

tymi procesami były szczególnie silnie aktywowane pod jego wpływem.

 

Według badaczy, wyniki te wskazują, że również inne bodźce

zapachowe odbierane zupełnie nieświadomie mogą mieć znaczny wpływ

na aktywność mózgu.

 

Jest on odpowiedzialny za emocje, koncentrację uwagi i przetwarzania bodźców wzrokowych, więc kobieta może szczególnie zwracać na nas uwagę. Jednak najbardziej zdziwiło mnie to, że ten feromon nie wpływa na zachowania seksualne :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni badali ten feromon pod jednym tylko względem - aktywności różnych części mózgu kobiety przy jego obecności. I wynikło z tego to, że jest przyz nim bardziej pobudzona na bodźce zapachowe i wzrokowe, ale także na te związane z koncentracją uwagi oraz za emocje. We wcześniejszych badaniach tego samego profesora (które nie są prezentowane bezpośrednio, tylko wzmiankowo) wyniki wskazywały na poprawienie nastroju u kobiet.

A że nie wpływa na zachowania seksualne... Ja się temu nie zdziwiłem. Po pierwsze, nikt nigdzie nie napisał, że wpływają. Dajcie mi linka do takiej strony, jeżeli się mylę. Po drugie, nie wiem jak dla was, ale dla mnie Pheromax, którego głównym składnikiem jest A1, nie działa tak, że wszystkie laski chcą się ze mną (nazwijmy to delikatnie) kochać, ale raczej tak, że mogę z nimi gadać non-stop na każdy temat, a co potem zrobię z tym to już moja sprawa :D Pheromax też ma działanie seksualne ale to raczej ze względu na cały ten szereg rzeczy który temu towarzyszy i który dzieje się w kobiecie: A1, A-none, A-nol, A-rone + wprawne uwodzenie. To dopiero jest mieszanka, która pozwala mieć kobiety, jakie chcesz. A nie sam A1. Kto tak napisał?

Sam jednak i tak uważam, że A1 jest najistotniejszym feromonem w czasie uwodzenia. To dzięki niemu można naprawdę wiele rzeczy powiedzieć kobiecie, a ona na pewno nie będzie się czuła znudzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, oj i17- zadziwiasz mnie czasem...

Dobre uwagi!

 

Jednak na stronie Pheromax pisze, iż ten produkt "cechuje się silnym pobudzeniem seksulanym", więc odnosi się to bezpośrednio do tego składnika, gdyż jest go najwięcej w tym produkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden, a drugi artykuł róznią 3 lata, więc wiele mogło się zmienić w tym czasie. Temat feromonów jest zbyt kontrowersyjny, aby śmiało o tym dyskutować. Pozostaje tylko się cieszyć jeśli komuś te złote środki naprawdę działają. To tyle ode mnie.

 

No i jeszcze jedno- w drugim artykule nie ma słowa o androstadienonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak na stronie Pheromax pisze, iż ten produkt "cechuje się silnym pobudzeniem seksulanym", więc odnosi się to bezpośrednio do tego składnika, gdyż jest go najwięcej w tym produkcie.

To się odnosi przecież do całego produktu, nie naciągaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony same w sobie nie działają na ludzi tak silnie, jak na zwierzęta. Świnia, gdy podsunie się jej szmatę nasączoną Androstenolem, przyjmuje pozycję do kopulacji. Czy zdajesz sobie sprawę co by to było, gdyby podobne efekty zauważalne były u ludzi?

Ludzie są myślącymi istotami i mimo że pojawiają się po zastosowaniu feromonów efekty zainteresowania, większego pożądania, wciąż mamy swoje hamulce i społeczne blokady. O tym trzeba pamiętać.

 

Co więcej, dany feromon nie podnieca bezpośrednio. Jak dotąd nie odkryto u ludzi feromonów wyzwalających, przynajmniej u dorosłych osób. Feromony zmieniają nastawienie i postawę osób, co z kolei może Tobie bardzo pomóc podczas uwodzenia.

 

Ludzie mogą być Tobą bardziej zainteresowani, chcieć z Tobą rozmawiać, flirtować, częściej spoglądać i zaczepiać, a nawet dotykać. Mogą być bardziej przy Tobie zrelaksowani, otwarci i czuć się bezpiecznie.

 

A to, jak to wykorzystasz zależy wyłącznie od Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności