Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak miksujecie ?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 yaro4731

yaro4731

Amator

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisany 17 lipiec 2014 - 06:38

Witam, dawno mnie tu nie było i dawno niekozystałem z fero :) Pytanie ( nie mam zbytnio czasu na przegladanie ferum ) jak miksujecie BTB ,THE EDGE i PHX ze soba? co chce uzyskac? troche pewności siebie, troche flirtu i ogólnie sie pobawic. Uzywałem kiedyś PHX + THE EDGE zabójczy efekt. Od dwoch dni wróciłem do PHX( zostało pare kropel w butelce) po moze 3 latach nieuzywania. Dziś fajny efekt na siostrze uzyskałem" fajna koszulka, brzuszek Ci spadł" i kizianie po brzuchu przez nia, kolezanka w pracy od kilku dni zamulona sporadycznie sie odzywała do mnie (mały konflikt) a dzis zarty, wołanie na fajke, nawet czekała na mnie co jej sie zadko zdarza :) wiec znów sa efekty działania fero. Tylko jak łaczyć je ze soba, w jakich dawkach?(mowie o miksach BTB z PHX I THE EDGE bo mix PHX I EDGE jakos kiedys juz opanowałem) a moze spróbować połaczyc zaufanie(BTB) z pewnością siebie (EDGE) + uwodzenie (PHX) ot taka diabelska kombinacja ;) tylko ile czego zeby nieprzesadzic? :)

#2 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 21 lipiec 2014 - 11:51

trzy feromony razem? koniecznie napisz, co z tego wyjdzie, jak przetestujesz!

jeśli chodzi o miks BTB + PHX to zagadka jego skuteczności jest łatwa do rozwiązania. Uzupełniają się wzajemnie, bo jeden jest oparty na Androstenolu (zaufanie), a drugi ma Androstadienon (pożądanie). The Edge to głównie Androstenon, czyli właśnie ten "kop" samczości. I BTB, i Pheromax zawierają Androstenon, więc ciężko powiedzieć, czy podrasowanie ich The Edgem nie skończy się przedawkowaniem tego akurat feromonu.

ale nigdy sie tego nie dowiesz, jeśli nie spróbujesz :D

#3 Dragomirus

Dragomirus

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 69 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, Pheromax OxyTrust, NPA

Napisany 21 lipiec 2014 - 01:08

Miałem przerwę w feromonach(około dwóch tygodni) i wczoraj sobie zrobiłem do atomizera mieszankę Pheromax+BTB+Perfum w stosunku:
- Pheromax 1,5ml
- BTB 0,5 ml
- Perfum 2 ml

Zabijecie mnie, ale raczej chodziło mi oto żeby mieć po prostu taki podręczny feromon już z perfumem - będę nakładał wężykiem ;p. Ogólnie trochę zaniepokoiłem tylko, że w sumie żadnego zapachu feromonów nie czuć, a przy takim stężeniu coś powinno się wyczuwać nie?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników