Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożądanie - Feromony

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
32 odpowiedzi na ten temat

#21 Dragomirus

Dragomirus

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 69 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, Pheromax OxyTrust, NPA

Napisany 01 listopad 2014 - 12:03

Pheromax + NPA. Mam dokładnie tę samą sytacje, tylko że feromony stosuję od początku związku. Jesteśmy bardzo krótko a już dotarłem do macania chociaż jest dziewicą więc te feromony Ci na pewno pomogą ;)

#22 The0wner

The0wner

Amator

• Użytkownik
  • 14 postów

Napisany 08 grudzień 2014 - 09:58

Taaak na pocieszenie too powiedziała mi ,że zawsze bardzo ładnie pachnę czyli chyba coś jest. Wydaje mi się ,że stosowałem wcześniej złą dawkę, teraz daje trochę więcej ii jest jakby lepiej, jakieś zbliżenia już mieliśmy, skończyło się na seksie oralnym 3 razy, nie chciałem na nią naciskać. Chociaż w powiedziała ,że możemy wszystko, chyba jeszcze nie czas, najpierw lepiej poznamy swoje ciała :).

Wcześniej używałem hugo bossa szarego, mam teraz dylemat czy kupić go znowu, czy może polecicie któryś z tych Celvin Klein CK Man albo Azzaro Chrome ?

#23 mobeliczek

mobeliczek

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 10 grudzień 2014 - 10:14

zostań na tym co działa ! ;)

#24 inna83

inna83

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 12 grudzień 2014 - 12:58

lepiej stosować to co sprawdzon !

#25 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 163 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 05 marzec 2015 - 01:46

~The0wner

Jak potoczyły się sprawy? Doszedłeś do swojego celu?

Po Pheromaxie był oral, pomyśl co dopiero będzie po NPA + Pheromax :twisted:

#26 Julia45

Julia45

Amator

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 11 postów
  • Sprawdzone:BTB, Relationship Magic, Love Desire, PHX, The Edge, Raw Androstenol, Androstadienone,Estratetraenol

Napisany 29 lipiec 2015 - 01:42

Witajcie Kochani,

Tak tu czytam wasze posty, bo sama też zastanawiałam się kiedyś nad feromonami - czy stosować je dodatkowo w związku, aby zwiększyć pożądanie? 

Zaczęłam stosować. Zauważyłam, że efekty w związku są uzależnione od wielu czynników. Feromony są fajnym wabikiem, ale jak w stałej relacji któryś z partnerów jest niezadowolony z siebie, ze swojego życia, ma niskie poczucie wartości to seks staje się rzadkim kąskiem. To czym się chciałam z Wami podzielić to że ważne jest też to czy umiemy tworzyć dobrą relację, dobrą atmosferę, która pomaga stawać się nam coraz bardziej zadowolonymi z siebie ludzmi. Tam, gdzie ktoś kryje w sobie kompleksy, albo strach przed wykorzystaniem tam seks jest słaby. 

Gdy chodzi o polowanie na nową partnerkę/partnera seksualnego to u mnie feromony zawsze działały bezbłędnie. Zwłaszcza tam, gdzie pije się alkohol, tam feromony są jeszcze skuteczniejsze, bo alkohol "znieczula" głowę - to myślenie co wolno, a czego nie wolno w życiu robić. Niestety nasze polskie wychowanie pozostawia wiele do życzenia w kwestii seksualności.  Z jednej strony chcemy seksu, potrzebujemy go a z drugiej strony mamy wpojony strach, że zostaniemy wykorzystani. Życie mnie nauczyło, że wykorzystać to człowiek może się tylko i wyłącznie sam. Bo to nasze myślenie "oj on/ona mnie pewnie wykorzysta" to nas wykorzystuje, to nas blokuje, nie pozwala przeżywać radości płynącej z seksu, radości płynącej po prostu z życia.

A wystarczy zadać sobie pytanie - czy ja chcę tego seksu z nim/ z nią?  Jeśli chcę tego seksu to czemu wmawiać sobie po seksie "oj wykorzystał mnie", a ja go nie wykorzystałam, nie zrobiłam sobie dobrze przy pomocy jego ciała? Po prostu trzeba uczciwie obejrzec fakty i jeśli się tego chciało to nie można potem wmawiać sobie "oj wykorzystał mnie" albo "oj wykorzystała mnie".  Niestety mamy w naszych głowach (zarówno kobiety jak i mężczyźni) tyle negatywnych skojarzeń z seksem tj. wina, wstyd, wykorzystanie, że to nam odbiera całą radość z erotycznego życia. A szkoda...  Seks jest taki fajny i taki może być radosny, i dawać tyle bliskości. Żeby taki on był to trzeba stać się kobietą/ mężczyzną z własnym poczuciem wartości (tu też feromony mi pomogły  :razz: )

#27 Julia45

Julia45

Amator

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 11 postów
  • Sprawdzone:BTB, Relationship Magic, Love Desire, PHX, The Edge, Raw Androstenol, Androstadienone,Estratetraenol

Napisany 29 lipiec 2015 - 01:54

Zapomniałam dodać... 

Panowie z dziewicami w ramionach  :mrgreen: - warto zaopatrzeć się w Raw Androstenol i zapytać: "Kochanie/Kwiatuszku/itd. czego byś potrzebowała, abyś mogła spokojnie się ze mną pokochać?"

Raw Androstenol działa jak serum prawdy, pomaga się zrelaksować i otworzyć. Oczywiście pamiętajcie, żebyście byli sami we dwójkę w intymnej, miłej atmosferze. Jak dziewczyna ma zapewniony spokój, bezpieczeństwo, czułość i mężczyzna interesuje się jej problemami to łatwiej jej jest dość samej ze sobą do ładu. Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu takiego wsparcia. W relacji z drugim człowiekiem ważne jest żeby pierwszą, wspólną płaszczyzną była przyjaźń. Na przyjaźni zbudujecie i miłość i bliskość i namiętny seks. 

ps. piszę na podstawie własnych doświadczeń  :mrgreen:

#28 Guest_deszczyk_*

Guest_deszczyk_*
  • Gość

Napisany 22 grudzień 2015 - 12:11

mi wystarcza urok osobisty ;P

#29 mirek423

mirek423

Amator

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 05:25

Raw Androstenol? Czysty androstenol?! Gdzie to można dostać i czy legalnie? :o

#30 nowy10034

nowy10034

Amator

• Legendarny Ferumowicz
  • 14 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, NPA, BTB, Chikata, The Edge, Perception, Pheromax Oxytocin

Napisany 12 styczeń 2016 - 06:29

Jest dostępny w sklepie w strefie vip

#31 Guest_Cold Warrior_*

Guest_Cold Warrior_*
  • Gość

Napisany 21 styczeń 2016 - 11:40

a właśnie.. jak uzyskać dostęp do strefy VIP?

#32 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 163 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 09 listopad 2016 - 04:21

Wydaje mi się, że jest jakiś algorytm, który oblicza, kiedy jesteś doświadczonym userem i wtedy daje Ci dostęp :)

#33 Olik99

Olik99

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisany 15 listopad 2017 - 04:11

To prawda, też własnie myśle, że coś takiego jest. Ale no nie moge sobie przypomnieć co to za algorytm.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników