Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moj pierwszy raz PHEROMAX WOMAN + BTB

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Dot24x

Dot24x

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 18 wrzesień 2014 - 09:32

Witajcie:)
Dzis przyjda moje pierwsze feromony:) zamowilam pelny btb plus probke pheromax woman. Nie bede sciemniac-feromony sa mi potrzebne aby odzyskac faceta :oops: tak tak, wiem ze feromony same sobie z tym nie poradza dlatego przygotuje dzis kolacje, odstrzele sie (fajna kiecka) i popsikam sie feromonami:) moje pytanie jest natomiast takie: czy zaaplikowac jedno przechylenie pheromaxu na palec na szyje i potem do tego jedno przechylenie btb za uszy i na nadgarstki? Czy moze jakos inaczej to zrobic? Doradzcie prosze! Kolacja dzis o 18 wiec malo czasu :?

#2 amex

amex

Nowy

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Sprawdzone:BTB, NPA, Peromax

Napisany 18 wrzesień 2014 - 05:44

Chyba właśnie konsumujecie kolację, albo... swój szczęsliwy powrót do siebie :P W każdym razie zdaj relację jak poszło :)
:-)

#3 lambster

lambster

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 290 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, Chikara, Perfect Ten, Alter Ego, A314, Perception, EDGE, P6, Percept Man, BTB

Napisany 18 wrzesień 2014 - 06:19

Ja proponuje ci zastosowac sam PHX. On dziala seksualnie. Dopiero gdy bedziesz wiedziec jak dziala, wtedy mozesz probowac lacyzc z BTB. BTB moze zlagodzic dzialanie PHX.

#4 Dot24x

Dot24x

Nowy

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisany 23 wrzesień 2014 - 09:23

Hej:) niestety feromony nie przyszly na czas!!! Nie mialam okazji ich zastosowac wlasnie wtedy... Natomiast: wczoraj nalozylam na siebie troszke-byly chlopak byl u mnie i szczerze nie wiem czy cos pomogglo:D wydawalo mi sie ze przez chwile byl jakis milszy ale nie jestem pewna czy to zasluga feromonow:) nalozylam na siebie 2 przechylenia btb za ucho i 4 patyczki probki pheromax. Za duzo?

#5 lambster

lambster

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 290 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, Chikara, Perfect Ten, Alter Ego, A314, Perception, EDGE, P6, Percept Man, BTB

Napisany 24 wrzesień 2014 - 12:24

Czy ja wiem, brzmi dobrze. Są agenci, którzy sotosują duże ilości pheromaxa - 1-2 psiknięcia i twierdzą, że to działa mega. Możesz spróbować.

#6 pawelzg

pawelzg

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 94 postów

Napisany 24 wrzesień 2014 - 06:14

Ja bym nie mieszał na początek.

I zaczął od jednego psyknięcia pheromaxem. U mnie było dobrze ;)

#7 Dragomirus

Dragomirus

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 69 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, Pheromax OxyTrust, NPA

Napisany 01 październik 2014 - 11:58

@lambster
Ja tak stosuję i kiedyś to działało i jak się okazało feromony przez cały czas trwania mojego związku działały tylko po prostu dziewczyna była mocno powściągliwa, więc teraz wracam do używania ich jako singiel i też mam nadzieję, że będzie działało :)

Co do tematu to btb dobra rzecz bo nie da się przedawkować chyba tego, a jak już w związku jesteś to stosuj tego, chociaż lepszy byłby chyba pheromax z oxytocyna zamiast tych dwóch ;)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników