Skocz do zawartości

Zdjęcie

BTB - dziwne dzialanie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 budfox

budfox

Amator

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 5 postów
  • Sprawdzone:BTB, PHX

Napisany 11 luty 2015 - 09:31

Witajcie,

od niedawna jestem uzytkownikiem BTB. Kupujac ten feromon myslalem o zwiekszeniu swojej atrakcyjnosci dla kobiet i podkresleniu meskosci. Niestety zauwazylem dziwaczny efekt.

O ile zawsze jestem lubiany i budze duze zaufanie u wiekszosci ludzi to po aplikacji BTB ludzi zaczeli mnie omijac. Jedna ladna dziewczyna z ktora pracuje, z ktora zawsze dobrze mi sie rozmawia, wczoraj i dzisiaj w biurze ominela mnie "szerokim lukiem" i nawet nie powiedziala czesc. Nic nie zagadywala tak jak zwykle. Hmm...zadziwia mnie to troche....

Nie aplikuje tego duzo, tylko po kropli na kazdy nadgarstek i troche pocieram nadgarstkami szyje. Czy kiedys obserwowaliscie u siebie taki efekt?

Pozdrawiam
Kolo
  • ArmandoDiasy lubi to

#2 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 12 luty 2015 - 09:05

ja czegoś takiego nigdy u siebie nie zauważyłem. A jakie stosujesz do feromonów perfumy? Może chodzi o to, że zapach fero jest wyczuwalny, a nie każdy dobrze go znosi.

#3 budfox

budfox

Amator

• 5 postów

Napisany 13 luty 2015 - 10:21

Uzywam czerwonego Joopa, ktory jest dosc intensywny ale ma przyjemny zapach.

#4 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, The Edge, Love&Desire, BTB, NPA, So Hot, Alluramin, Chikara

Napisany 15 luty 2015 - 07:39

tylko czy na pewno przykrywa zapach feromonów? nie stosowałem nigdy tych perfum. Najlepiej zapytaj jakiejś zaufanej osoby, która prawdę Ci powie. Jeżeli feromonów nie czuć to stosowałbym BTB dalej i dopiero po kilku tygodniach ocenił ich wpływ na otoczenie

#5 budfox

budfox

Amator

• 5 postów

Napisany 12 kwiecień 2015 - 06:52

Moi drodzy,

caly czas testuje BTB a nawet dokupilem PHX i w sumie to jak na razie nie zauwazylem jakies radykalnej zmiany.

Po pierwszych, dosc agresywnych reakcjach o ktorych pisalem jeszcze bardziej zmniejszylem dawke BTB, tylko po pol kropli za oboje uszu oraz musniecie na szyi rurka PHX. Na to perfumy.

Nie stosuje feromonow codzienne, a tak srednio co 3 dni, zeby porownywac reakcje kobiet niestety musze przyznac ze kobiety w ostatnim czasie zaczely komplementtowac moje zachowanie, ubior i perfumy ale... zwykle w dniach w ktorych nie mam na sobie feromonow.

Jedynie na samym poczatku, zaraz po zakupie PHX zdarzyla mi sie negatywna historia. Zaaplikowalem jedno psikniecie PHX na szyje i jedna znajoma w biurze (inna niz o kttorej pisalem wczesniej w kontekscie BTB), ktora zwykle jest raczej spokojna, zaczela sie na mnie wydzierac bez powodu. Po czym przez kolejne 2 tygodnie nie odezwala sie ani slowem a na kazde moje "czesc" odwracala sie do mnie pupa. Dopiero po tych 2 tygodniach sytuacja wrocila do normy.

Inna ciekawa historia, tym razem pozytywna. Jednego dnia zaaplikowalem za uszy wieksza dawke BTB (tylko to) po 2 krople, i nie przykrylem wyjatkowo perfumami. Ja bardzo mocno czulem won feromonow i wszystkie kobiety w biurze patrzyly sie na mnie, glupio usmiechaly lub tez nawet odwracaly za mna... To bylo tak strasznie widoczne, ze stwierdzilem, ze chyba po prostu ode mnie smierdzi... :-)

Niedlugo po tym doswiadczeniu, dalem raz do powachania jednej zaufanej znajomej moje nadgarstki z BTB i PHX (w roznych odstepach czasowych, zaraz po aplikacji, po 2h, po 4h), to stwierdzila, ze to pachnie na mojej skorze jak spalenizna. Nic nie mowila o pocie, smrodzie itp.

Nie wiem zatem co myslec o tej sytuacji....

To tyle. Coz, testuje dalej... :-)

#6 Rasta

Rasta

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 219 postów

Napisany 12 kwiecień 2015 - 08:54

testuj, testuj :)
jak się kobiety za Tobą oglądały i się uśmiechały, to chyba dobry kierunek

#7 budfox

budfox

Amator

• 5 postów

Napisany 08 listopad 2015 - 02:20

Witajcie, 

na razie po kilku miesiącach testów, BTB to raczej "hit or miss", mnie wprawia w dobry nastrój, ale konkretnych, systematycznych, mierzalnych efektów to jakoś nie widzę. PHX to już w ogóle.

Niedawno dokupiłem małą buteleczkę NPA i będę testował mix NPA + BTB :-) Zacznę od jednej kropli NPA i dwóch BTB i zobaczymy.

Czy ktoś z was miał dobre efekty używając tego połaczenia?

Pozdrawiam

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników