Skocz do zawartości

Zdjęcie

atomizer - proporcje - łączenie - rodzaje

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 tKarolla

tKarolla

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 63 postów
  • Sprawdzone:The Edge, Love&Desire, Miyoshi Miyagi, Sexual Attraction, BTB, Relationship Magic, Pheromax 1ml

Napisany 26 marzec 2015 - 09:23

Kochani..

Czytam tu juz trochę i nie znalazłam nic o łączeniu fero w atomizerze.
Interesuje się tym tematem od kiedy Pani Justyna w mailu wspomniała, że to bardzo przydatny gadżet. Zastanawiam się też nad jego zakupem.

Mój temat ma na celu dzielenie się forumowiczów na temat ich sposobu łączenia fero, bądź perfum i feromonów w tym małym cacku.

Chodzi o rodzaj zapachów i afrodyzjakow, jak i proporcje.
》 tundra etyczna, tajga moralna.. ..dzicz po ciemku 8)

#2 grzechotnik

grzechotnik

Uzależniony

• Użytkownik
  • 61 postów
  • Sprawdzone:Chikara. Pheromax. The Edge. Perception. BTB. Edge TRUST.

Napisany 27 marzec 2015 - 10:41

Ja swego czasu kupiłem zestaw pod tytułem manufaktura zapachu, zestaw bardzo ciekawy. Tym bardziej że były tam akcesoria jak atomizer, pipety, mieszadełko i kompozycje zapachowe do tworzenia własnych perfum. Naprawdę świetne, oczywiście mieszałem też perfumy i feromony. Fajna sprawa bo zanim uznałem że zapach mi odpowiada przy łączeniu perfum i feromonów mogłem tworzyć własne kompozycję zapachowe i ''dopieszczać'' zapach feromonów bezzapachowych. Mogła byś rozwinąć pytanie, bo samo kupno atomizera i miksowanie polega tylko na wlewaniu perfum i feromonu a nie tworzenie np. nowych zapachów. Myślę też że dobrym zakupem było by też kupno próbek różnych perfum (ja tak robiłem, sporo tego np. na allegro) i sprawdzanie który zapach ci odpowiada, myślę że to lepsze niż kupno gotowca bo w końcu nosi się własny, nie powtarzalny zapach.
Twój za­pach pie­szczotą niena­syco­nych moich myśli...

#3 lambster

lambster

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 293 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, Chikara, Perfect Ten, Alter Ego, A314, Perception, EDGE, P6, Percept Man, BTB

Napisany 27 marzec 2015 - 01:16

Atomizer fajna sprawa. Przelewasz sobie do niego własne perfumy i fero. Ja mam kilka i w każdym mam inny miks i inne perfumy - zależnie od okazji i ochoty biorę ze sobą inny atomizer. Z reguły zawsze mam ze sobą 2 w kurtce.

#4 tKarolla

tKarolla

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 63 postów
  • Sprawdzone:The Edge, Love&Desire, Miyoshi Miyagi, Sexual Attraction, BTB, Relationship Magic, Pheromax 1ml

Napisany 27 marzec 2015 - 05:47

grzechotnik Twoja wypowiedź bardzo mi się podoba. Ciekawe i bardzo zachęcające.

W temacie ogólnie chodziło mi o to żeby użytkownicy atomizerów podpowiedzieli ile ml/kropel i jak mieszać, co z czym pasuje a co nie, ile wychodzi im mieszanki i na ile starcza.
》 tundra etyczna, tajga moralna.. ..dzicz po ciemku 8)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników