Skocz do zawartości

Zdjęcie

BTB+NPA+Pheromax - Czy taki mix ma sens ?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Pr1nce7

Pr1nce7

Amator

• Elitarny Ferumowicz
  • 11 postów
  • Sprawdzone:Pheromax

Napisany 21 kwiecień 2015 - 09:37

Witam. Feromonami bawie się juz dobrych kilka miesięcy i mam wiele miłych wspomnień z nimi związanych. W tej chwili mam w posiadaniu Pheromax (działa na pewno, wiele razy zauważyłem efekty na płci przeciwnej), NPA (dopiero zaczynam je testować, ale w pewien łagodny sposób mozna zauważyć jego działanie; np, wzmocnienie efektu uwodzenia i otwarcia innych na Twoją osobę wraz z Pheromaxem) oraz BTB (zużyłem już prawie całą buteleczkę i szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnego efektu (być może ludzie zwracali na mnie troszkę większą uwagę). Zamierzam teraz z tych trzech feromonów zrobić mixa (na razie w próbówce 1ml) , jednak wcześniej chciałbym sie zapytać bardziej doświadczonych użytkowników w jakich proporcjach mam wymieszać te feromony, czy w ogóle taka mieszanka ma jakiś sens i w jakich ilościach powinienem ją stosować ? :)
Z góry dziekuje i pozdrawiam

#2 lambster

lambster

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 293 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, Chikara, Perfect Ten, Alter Ego, A314, Perception, EDGE, P6, Percept Man, BTB

Napisany 22 kwiecień 2015 - 08:43

Oczywiście, że mżóesz łączyć. Kwestia jest jednak taka, że inny będize efekt gdy dasz więcej PHX, a inny jeśli więcej dasz BTB. Musisz eksperymentować. Nie ma innej drogi.

Proponuję, zacząć od połączenia 1:1, po czym 1:2, 2:1, itd.

#3 Dobry00

Dobry00

Doświadczony

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 24 postów

Napisany 06 maj 2015 - 10:16

ja mam taki miks gdzie jest BTB najwięcej,średnia ilość PHX Oxy i NPA najmniej, nie wiem ile dokładnie bo po prostu zlałem wszystkie buteleczki razem :twisted: Na razie same pozytywy...

#4 Dobry00

Dobry00

Doświadczony

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 24 postów

Napisany 12 sierpień 2015 - 02:17

moja ex dosyć mocno wyczuwa zapach tego miksu, nawet najmniejsze ilości - mówi że coś jakb guma sztuczna, odrzucający zapach.

Za to koleżanka jedna nie czuła żadnego dziwnego zapachu, nie wiedziała co się dzieje w pozytywnym sensie jak dałem jej się powąchać - zadużyła się w fero.

Także teraz chociaż wiem, że to jest całkiem dobry miks, może trochę nawet za mocny.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników