Skocz do zawartości

Odnowienie kontaktów z chłopakiem


Gość marlenn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marlenn

Witam. Na początku pragnę zaznaczyć, że nigdy wcześniej nie używałam feromonów.

Chodzi mi o odnowienie relacji z pewnym chłopakiem no i też zwiększnie pewności siebie. Mieliśmy bardzo dobre relacje, świetnie się dogadywaliśmy, spotykaliśmy się, wyraźnie coś było między nami, nawet doszło do pocałunku (z jego inicjatywy), ale ostatnio coś się zepsuło. Nadal mamy jakiś tam kontakt, widujemy się, ale już nie jest tak dobrze jak wcześniej. A ja strasznie się nim zauroczyłam, chyba coś do niego czuję. Chciałabym odnowić relacje z nim, uwieść go, ale jestem strasznie nieśmiała. Chcę sobie pomóc trochę feromonami. Myślałam nad Pheromaxem. Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Jeśli naprawdę jesteś nieśmiała i brakuje Ci pewności siebie, to raczej zmieniłabym na Twoim miejscu podejście do całej sprawy. Nie licz na to, że z wymienionymi wcześniej cechami charakteru będziesz bardzo atrakcyjna dla facetów po tym, jak tylko zaczniesz używać feromonów. To tak nie działa. Feromony są tylko świetnym dodatkiem do Twojej atrakcyjności, lecz ten dodatek nigdy nie zrobi całej roboty za Ciebie. Moim zdaniem, powinnaś w pierwszej kolejności popracować nad sobą. Dobrym pomysłem byłoby zainteresowanie się tematyką uwodzenia facetów. Możesz poczytać jakieś blogi na ten temat, aby troszkę podszkolić się w tej dziedzinie. Jest wiele stron dla kobiet, poświęconych tylko tematowi uwodzenia mężczyzn. Na dobry początek możesz zajrzeć przykładowo na uwotki.blog.pl . Jest też wiele innych świetnych blogów o zdobywaniu facetów i kobiecej atrakcyjności - choć muszę przyznać, że mężczyźni mają zdecydowanie większy wybór, jeśli chodzi o strony poświęcone podrywaniu kobiet. Ale cóż, taki już ten świat :smile: A wracając do tematu feromonów, to byłoby szkoda, abyś polegała tylko na nich, bo samo ich używanie - bez Twojej naturalnej atrakcyjności dla facetów, bardzo prawdopodobne skończyłoby się tym, że nie osiągnęłabyś swojego celu. Mogłabyś wtedy zniechęcić się do feromonów i to całkowicie niepotrzebnie, gdyż są to naprawdę świetne produkty - ale jako dodatek, a nie "danie główne". Poza tym wszystkim powiem jeszcze, że bez względu na Twoją sytuację z Tym chłopakiem i całą resztę i tak warto pracować nad swoim brakiem pewności siebie i nieśmiałością. Są to cechy, które znacznie utrudniają nie tylko udane relacje z facetami, ale również i wszystko inne w życiu. Co również ważne, pewność siebie miałaś od urodzenia, ale straciłaś ją w procesie uspołeczniania. Teraz najlepszym co możesz zrobić, to postarać się z całych sił, aby ją odzyskać na nowo. To jest tylko niechciana część Twojego charakteru, której możesz się pozbyć. Życzę szczęścia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności