Skocz do zawartości

Zdjęcie

BTB-odmierzanie odpowiedniej dawki

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 lunatic007

lunatic007

Amator

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisany 23 lipiec 2015 - 05:38

Witam

Mam mały problem z tym podobnie jak w przypadku NPA, przy przechylaniu nie wylatuje pojedyncza kropla tylko od razu leje się więcej

Przy przechylaniu z zatkanym palcem podobno aplikuje się wtedy pół kropli, ale czy jest to dokładne?

Jak sobie z tym radzicie?

#2 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 164 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 24 lipiec 2015 - 08:16

Musiałbyś wlać tam olej żeby wyleciała tylko jedna kropla, feromony są chyba zbyt "płynne" :D

Co do pół kropli - musisz zatkać palcem, następnie przechylić (nawet dwa razy) i powrócić do pionu. Masz wtedy mokry palec, który jest namoczony tą "pół kroplą" :D

#3 crc

crc

Doświadczony

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 25 postów

Napisany 27 lipiec 2015 - 09:00

Polecam na początek stosować właśnie te "pół kropli". Ja stosowałem dużo więcej i efekty były odwrotne. Dopiero później ktoś mnie uświadomił i zacząłem od najmniejszej dawki i wtedy... zobaczyłem niesamowite efekty  :smile:

#4 lunatic007

lunatic007

Amator

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisany 31 lipiec 2015 - 09:54

a ile stosowałeś wcześniej i co się zaczęło dziać na tej pół kropli?

szczerze mówiąc nie rozumiem tego dawkowania BTB, przy zalecanych aplikacjach innych produktów jedna aplikacja uwalnia ok 40mcg feromonów, w jednej kropli BTB podobno jest 10mcg, więc w połówce będzie tylko 5, to jakim cudem to ma lepiej działać? to dawkowania innych produktów są źle podane?

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników