Skocz do zawartości

Zdjęcie

Feromony na pierwszej randce

randka pheromax btb npa the edge

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
11 odpowiedzi na ten temat

#1 Peter55

Peter55

Amator

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 17 postów

Napisany 09 sierpień 2015 - 04:22

Czy wypada użyć feromonów na pierwszej randce. Bo ostatnio poznałem w internecie skromną i sympatyczną dziewczynę. No i zaproponowałem pierwsze spotkanie albo randkę jak to woli. I chciałem się dowiedzieć jakich feromonów użyć żeby ją uwieść ale nie przedawkować bo będę śmierdział.

I jakich perfum użyć żeby jej się spodobał. Proszę o radę.

• ArmandoDiasy lubi to

#2 pawelzg

pawelzg

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 94 postów

Napisany 09 sierpień 2015 - 07:02

Ja bym uzył Chikare na pierwsze spotkanie. Dobry zapach na pewno nie zaskodzi :)

#3 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 163 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 10 sierpień 2015 - 10:14

Dokładnie. Chikara będzie idealna. Tylko nie przesadź. 2 pisknięcia to max.

#4 Peter55

Peter55

Amator

• 17 postów

Napisany 10 sierpień 2015 - 04:26

A oprócz Chikary to co może być dobre.

#5 pawelzg

pawelzg

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 94 postów

Napisany 10 sierpień 2015 - 07:57

Pheromax Men . Tylko to działa bardziej sexualnie. Dziewczyna po tym może być na ciebie napalona. Jeżeli chodzi tobie o szybki numer to Pheromax. Jeżeli o budowanie realacji i wzajemnego zaufania dłuzej to chikara.

#6 Peter55

Peter55

Amator

• 17 postów

Napisany 10 sierpień 2015 - 08:29

A co z Love&Desire ten też jest skuteczny na uwodzenie

#7 pawelzg

pawelzg

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 94 postów

Napisany 11 sierpień 2015 - 08:28

Love & Desire to słabe feromony. Moim zdaniem szkoda pieniedzy.

#8 Dobry00

Dobry00

Doświadczony

• 24 postów

Napisany 12 sierpień 2015 - 02:22

Ja to bym uważał z mocniejszymi na 1szy raz. bo niektóre osóbki dość mocno mogą wyczuwać zapach feromonów

#9 Martin Ces

Martin Ces

Nowy

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, Pheromax Oxytrust

Napisany 29 październik 2015 - 03:30

Na pierwszą randkę dobry jest Pheromax z perfumami, ale w małej dawce (1 psiknięcie Pheromaxu wystarczy). A perfumy to takie jakie ci odpowiadają, żebyś się dobrze czuł.

#10 Phero 1988 :)

Phero 1988 :)

Amator

• 12 postów
  • Sprawdzone:PHX, BTB, NPA, RAW Androstenol, Adrostadienon i Androstenon

Napisany 04 listopad 2015 - 11:14

Czy wypada użyć feromonów na pierwszej randce. Bo ostatnio poznałem w internecie skromną i sympatyczną dziewczynę. No i zaproponowałem pierwsze spotkanie albo randkę jak to woli. I chciałem się dowiedzieć jakich feromonów użyć żeby ją uwieść ale nie przedawkować bo będę śmierdział.

I jakich perfum użyć żeby jej się spodobał. Proszę o radę.

Pewnie że wypada, ale TYLKO wtedy kiedy zna się swoją dawkę (a zazwyczaj każdy ma inną) jeśli jej nie znasz, to uważaj bo możesz się bardzo roczarować i wyjdzie gorzej z feromonami niż bez nich. Trzeba poznać własną dawke, a do tego potrzeba czasu, wielokrotnego testowania. Tak że zapomnij o tym że nie znając swojej dawki kupisz fero i randka będzie udana. Musisz się przygotować młotku :wink:

#11 IzkaMilc

IzkaMilc

Amator

• Ferumowicz
  • 9 postów

Napisany 22 sierpień 2016 - 10:53

Ogólnie, użycie feromonów na pierwszej randce ma nawet większy sens, niż stosowanie ich w wieloletnim związku. Mają one to do siebie, że bardzo dobrze działają w kwestii pierwszego wrażenia. Co innego, gdy zna się kogoś bardzo długo i w podświadomości ma się "wrytą" opinię na temat tej osoby. Taką opinię trudno zmienić - nawet używając feromonów. Ale jeśli spotykamy kogoś pierwszy raz, czy to kobietę, czy faceta na pierwszej randce, to efekty mogą być zaskakujące. Jeśli oczywiście mamy doświadczenie w używaniu feromonów. Jeśli go nie mamy, a mimo wszystko chcemy spróbować, to w tym momencie tak naprawdę ryzykujemy...

Uwodzenie mężczyzn w prostych słowach - uwotki.blog.pl

#12 Bolekk

Bolekk

Amator

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisany 19 grudzień 2017 - 05:40

Czy wypada? Jak działają to pewnie że tak, ja jestem teraz przed wyborem moich pierwszych feromonów, z tego co czytam to ludzie mają różne opinie nma temat różnych produktów i ciężko jest wybrać jakieś. Znalazłem taki ranking http://medicot.pl/feromony-ranking/ z którego wynika że alluramin jest dobry, ale cholera wie czy to prawda. Jak bym trafił takie co  działają to nawet bym się nie zastanawiał czy na pierwszej randce ich użyć, moim zdaniem jak najbardziej tak

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: randka, pheromax, btb, npa, the edge

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników