Skocz do zawartości

Zdjęcie

PHX + NPA + Chikara

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 nowy6798

nowy6798

Amator

• Elitarny Ferumowicz
  • 5 postów

Napisany 18 sierpień 2015 - 10:09

Witam. Mam pytanie. Do tej pory stosuje mix NPA + PHX w proporcjach 0.5 NPA + 0.5 PHX z 4ml perfum  Adidas w atomizerze 5ml, kupionym na stronie. Takie mieszanka daje zadowalające efekty w moim przypadku , przy 3-5 psiknięć z atomizera. Dokupuje jeszcze Chikara, i teraz pytanie jak to połączyć ? Chikara to fermon zapachowy , czy jeżeli użyje załóżmy 3 psiki swojego mixu z pefumami, i do tego zastosuje 1 aplikacje Chikary, to zapachy nie zmieszają sie i nie bede śmierdział? Jak to aplikować razem.? Co sądzicie o takim połączeniu, przeczytałem na forum , że rewelacja. pozdrawiam wszystkich 

#2 lambster

lambster

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 290 postów
  • Sprawdzone:NPA, Pheromax, Chikara, Perfect Ten, Alter Ego, A314, Perception, EDGE, P6, Percept Man, BTB

Napisany 18 sierpień 2015 - 03:10

Mega dawka, ale jesli dla ciebie dizala super, to dobrze. 

Nie wiadomo jakie efekty uzyskasz po dodaniu Chikary. To wymaga testow. Proponuje ci zastosowac 3 psiki twojego mixu + 1 psik Chikary i testowac to przez tydzien. W kolejnym tygodniu stosuj 3 + 2, a w kolejnym 3+3 i obserwuj efekty.

Co do zamaskowania fero perfumami, to kto wie - byc moze bedziesz musial dodatkowo zastosowac wlasne perfumy. Polaczenie Adidasa i Chikary moze byc ok, ale nie musi. Musisz to sam sprawdzic i obserwowac efekty.

#3 pawelzg

pawelzg

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 94 postów

Napisany 18 sierpień 2015 - 08:43

za duzo kombinujesz moim zdaniem . Ale jak masz efekty dobre to spox :)

#4 nowy6798

nowy6798

Amator

• Elitarny Ferumowicz
  • 5 postów

Napisany 18 sierpień 2015 - 10:25

Dzieki za odpowiedzi. Czemu za duzo kombinuje? chcę tylko połączyć phx , npa i chikare , widziałem takie połączenie na forum :razz:  uważasz, że to mega dawka? na mnie działa dobrze, trzeba testować na sobie najlepiej, ale nie uważam to za mega dawke, wczesniej aplikowałem phx patyczkiem z próbki, dwa przetarcia na szyji, do tego npa , minimalnie zwilzalem palec z dwóch stron szyji i tak kombinowałem, to efekty były gorsze, odkad rozmieszałem 50/50 npa z phx z perfumami, efekty są rewelacyjne, dawke reguluje ilościa psiknięć z atomizera , moge śmiało polecić ten mix jesli chodzi o wywołanie pożądania, niekiedy są takie sytuacje , że aż niezręcznie sie czuje :razz: chciałbym jeszcze dodać to zaufanie, które jak przeczytałem daje chikara, mysle że taki miks byłby kompletny, ale nie mam aż tak dużej wiedzy, i nie wiem jak z tym zapchem chikary w połaczeniu z perfumami. pozdrawiam

#5 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 163 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 19 sierpień 2015 - 08:28

Chikara jest już perfumowana, więc nie jestem do końca przekonany co do połączenia jej z Twoimi perfumami. Na pewno sama Chikara działa bardzo dobrze, ten jej zapach jest naprawdę przyciągający

#6 nowy6798

nowy6798

Amator

• Elitarny Ferumowicz
  • 5 postów

Napisany 19 sierpień 2015 - 10:47

więc jak to połączyć ? może zaaplikować NPA + PHX, i przykryć Chikarą

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników