Skocz do zawartości

Klub- pytanie do dziewczyn.


xmar42

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu testuje fero, mam pheromax i Nba, ale niestety nie widzę żadnych rewelacji. Moje pytanie ile wy używacie fero, idąc do klubu?

Ja ostatnio wzięłam cały psik Pheromaxu i na to perfumy Givenchy na szyje, jak wyczytałam, to działa najlepiej, jednak mi nie pomogło. I jeszcze takie pytanie, czy tańcząc i mając na sobie fero, zaczepiają was faceci, czy to wy do nich zagadujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W klubie jest zazwyczaj duży tłok, dlatego ciężko coś podziałać. Musisz być blisko faceta, aby feromony zaczęły działać. Co do zaczepiania, to zależy od sytuacji. Czasami wystarczy Twój kontakt wzrokowy i uśmiech :smile: DUUUŻO UŚMIECHU :]

 

Chodziło ci o Pheromax i NPA, tak?

Edytowane przez Cogonieznajom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, próbowałam z Pheromaxem i npa. Testowałam wcześniej npa i wydaje mi się, ze jakiś rezultat zauważyłam, ale jednocześnie odkąd zaczęłam go stosować, straciłam kontakt z moimi przyjaciółkami. ( czy to możliwe, ze skoro moje przyjaciółki wyczuły fero i to one zawsze rządziły, to one zawsze byly te pewne, to po moim zastosowaniu npa, niespodopalo im się moja zmiana nastawienia?)

A co do Pheromaxu, testuje przez rok, ale zero rezultatów. Może zła dawne stosuje?? Masz może jakaś pewna dawkę Pheromaxu, która działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

npa to dominacja w płynie dlatego koleżanki się odsunęły kobiety ogólnie dziwnie mają wykorzystują efekt kontrastu ( ładniejsza buja się z brzydszą by na jej tle wyglądać piękniej a całe kumplowanie się idzie wek jak pojawi się konflikt interesów - facet który podoba się 1 i 2 wtedy konkurują ze sobą ) npa jest bardzo dobre tylko też mocne polecam dać sobie pół kropli pod nos dla większego wpływu na własną osobę + z 2 drinki dla rozluznienia ;) co do pheromaxu ja nie widziałem też działania zbytniego choć niby taki zachwalany widocznie pheromax nie jest dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

PHX najlepiej działa w miksie. Ja też nie widziałem efektów po samym PHX, za to w połączeniu z BTB zawsze działał bezbłędnie.

Co do przyjaciółek, to mi również się wydaje, że może je zrażać NPA. To bardzo specyficzne feromony.

 

W klubie jest duszno, dużo potu, a w nim masa naturalnych i sztucznych feromonów. Do tego dochodzi dym z papierosów, ciężkie powietrze itd. Dlatego tam stosuje się odrobinę większą dawkę i przysuwa jak najbliżej faceta. Po za tym usmiech i filuterne spojrzenie :wink: NPA same w sobie są bardzo mocne.

 

 Z jednej strony klub to miejsce, gdzie faceci przychodzą poderwać dziewczynę na noc, z drugiej strony masz tam dużą konkurencję.

 

Poza klubem spróbuj pół kropli NPA i 3 maźnięcia wężykiem PHX. (Niestety od otwierania buteleczki, będzie Ci szybko parował).


Każdy niestety musi sam dobierać feromony i dawki. Pamietaj, że jeszcze masz swoje naturalne i każdy człowiek ma je w innym składzie i proporcjach.

 

Jeśli chodzi o perfumy, to na mnie działają raczej lekkie.

Wiele kobiet lubi używać ciężkie i duszące perfumy. Ale to oczywiście kwestia gustu. I tak mężczyźni przede wszystkim najpierw oceniają kobietę po wyglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

U mnie sam Pheromax nie działał, ale w połączeniu z tej edge efekt jest fajny. I U mnie nie sprawdziła się zasada co by tych obu nie łączyć.

I mnie fajne/przyjemne efekty są przy 2 pełnych psiknięciach the edge za uszami i jednym maźnięciu patyczkiem z próbki na szyi i jedno maźnięcie patyczkiem na przedramieniu.

Efekt jest naprawdę miły i przyjemny. Nikt nie rzuca się na mnie oczywiście Ale komplementy bezcenne i reakcje panów czasem smieszne-Głośne wypuszczenie powietrza. Od razu wiadomo o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności