Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klub- pytanie do dziewczyn.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 xmar42

xmar42

Doświadczony

• Elitarny Ferumowicz
  • 27 postów

Napisany 27 sierpień 2015 - 02:12

Od jakiegoś czasu testuje fero, mam pheromax i Nba, ale niestety nie widzę żadnych rewelacji. Moje pytanie ile wy używacie fero, idąc do klubu?
Ja ostatnio wzięłam cały psik Pheromaxu i na to perfumy Givenchy na szyje, jak wyczytałam, to działa najlepiej, jednak mi nie pomogło. I jeszcze takie pytanie, czy tańcząc i mając na sobie fero, zaczepiają was faceci, czy to wy do nich zagadujecie?
  • ArmandoDiasy lubi to

#2 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 161 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 23 wrzesień 2015 - 09:13

W klubie jest zazwyczaj duży tłok, dlatego ciężko coś podziałać. Musisz być blisko faceta, aby feromony zaczęły działać. Co do zaczepiania, to zależy od sytuacji. Czasami wystarczy Twój kontakt wzrokowy i uśmiech :smile: DUUUŻO UŚMIECHU :]

Chodziło ci o Pheromax i NPA, tak?

Edytowany przez Cogonieznajom, 23 wrzesień 2015 - 09:13 .

#3 xmar42

xmar42

Doświadczony

• Elitarny Ferumowicz
  • 27 postów

Napisany 23 wrzesień 2015 - 10:15

Tak, próbowałam z Pheromaxem i npa. Testowałam wcześniej npa i wydaje mi się, ze jakiś rezultat zauważyłam, ale jednocześnie odkąd zaczęłam go stosować, straciłam kontakt z moimi przyjaciółkami. ( czy to możliwe, ze skoro moje przyjaciółki wyczuły fero i to one zawsze rządziły, to one zawsze byly te pewne, to po moim zastosowaniu npa, niespodopalo im się moja zmiana nastawienia?)
A co do Pheromaxu, testuje przez rok, ale zero rezultatów. Może zła dawne stosuje?? Masz może jakaś pewna dawkę Pheromaxu, która działa?

#4 Cogonieznajom

Cogonieznajom

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 161 postów
  • Sprawdzone:Pheromax, PHX Oxy, Chikara, BTB, RM, The Edge, RAW Androstenol

Napisany 05 październik 2015 - 09:42

A czym przykrywasz pheromaxa?

#5 xmar42

xmar42

Doświadczony

• Elitarny Ferumowicz
  • 27 postów

Napisany 05 październik 2015 - 04:58

Givenchy ange ou demon le secret

#6 crc

crc

Doświadczony

• Profesjonalny Ferumowicz
  • 25 postów

Napisany 06 październik 2015 - 03:48

Można moczyć sam wężyk i przejechać po nadgarstkach + jedno psiknięcie Givenchy'ego i będzie gitara

#7 touch of the night

touch of the night

Uzależniony

• Elitarny Ferumowicz
  • 98 postów
  • Sprawdzone:pheromax ,pheromax oxytrust , npa, btb, the edge, chikara, raw androstenol,Perception

Napisany 08 październik 2015 - 02:48

npa to dominacja w płynie dlatego koleżanki się odsunęły kobiety ogólnie dziwnie mają wykorzystują efekt kontrastu ( ładniejsza buja się z brzydszą by na jej tle wyglądać piękniej a całe kumplowanie się idzie wek jak pojawi się konflikt interesów - facet który podoba się 1 i 2 wtedy konkurują ze sobą ) npa jest bardzo dobre tylko też mocne polecam dać sobie pół kropli pod nos dla większego wpływu na własną osobę + z 2 drinki dla rozluznienia ;) co do pheromaxu ja nie widziałem też działania zbytniego choć niby taki zachwalany widocznie pheromax nie jest dla mnie

myśli kreują rzeczywistość...

#8 Fleurety

Fleurety

Uzależniony

• Legendarny Ferumowicz
  • 167 postów
  • Sprawdzone:P6 Super/ Mega, PHX/ Oxy, BTB, The Edge, Chikara

Napisany 05 listopad 2015 - 07:56

PHX najlepiej działa w miksie. Ja też nie widziałem efektów po samym PHX, za to w połączeniu z BTB zawsze działał bezbłędnie.

Co do przyjaciółek, to mi również się wydaje, że może je zrażać NPA. To bardzo specyficzne feromony.

W klubie jest duszno, dużo potu, a w nim masa naturalnych i sztucznych feromonów. Do tego dochodzi dym z papierosów, ciężkie powietrze itd. Dlatego tam stosuje się odrobinę większą dawkę i przysuwa jak najbliżej faceta. Po za tym usmiech i filuterne spojrzenie :wink: NPA same w sobie są bardzo mocne.

Z jednej strony klub to miejsce, gdzie faceci przychodzą poderwać dziewczynę na noc, z drugiej strony masz tam dużą konkurencję.

Poza klubem spróbuj pół kropli NPA i 3 maźnięcia wężykiem PHX. (Niestety od otwierania buteleczki, będzie Ci szybko parował).

Każdy niestety musi sam dobierać feromony i dawki. Pamietaj, że jeszcze masz swoje naturalne i każdy człowiek ma je w innym składzie i proporcjach.

Jeśli chodzi o perfumy, to na mnie działają raczej lekkie.

Wiele kobiet lubi używać ciężkie i duszące perfumy. Ale to oczywiście kwestia gustu. I tak mężczyźni przede wszystkim najpierw oceniają kobietę po wyglądzie.

Kontakt ze mną: p6orion@gmail.com

#9 L&D

L&D

Doświadczony

• Ferumowicz
  • 21 postów

Napisany 27 maj 2016 - 05:45

U mnie sam Pheromax nie działał, ale w połączeniu z tej edge efekt jest fajny. I U mnie nie sprawdziła się zasada co by tych obu nie łączyć.
I mnie fajne/przyjemne efekty są przy 2 pełnych psiknięciach the edge za uszami i jednym maźnięciu patyczkiem z próbki na szyi i jedno maźnięcie patyczkiem na przedramieniu.
Efekt jest naprawdę miły i przyjemny. Nikt nie rzuca się na mnie oczywiście Ale komplementy bezcenne i reakcje panów czasem smieszne-Głośne wypuszczenie powietrza. Od razu wiadomo o co chodzi 😉.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników